Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

En Komik Ozel Mesajlar

Biraz da eglenelim degil mi canim?...
Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Physiker » Çrş Tem 08, 2009 3:02 pm

artik bu kadar da olmaz dedirten bi mesaj =) hazircinin da bu kadarina yuhh yani..

en almanyada master yapmak istiyorum. turkiyede endustri muhendisligini bitirdim. almancam yok ingilizcemde zayif. universite not ortalam 4 luk sisteme gore 2.73. bana uygun hangi universiteler ve hangi programlar var. S.T. beni bilgilendirirsen tesekkur ederim. hatta ....@gmail.com adresinede mail atabilirsin

Serhan

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Serhan » Çrş Tem 08, 2009 7:06 pm

[quote]
artik bu kadar da olmaz dedirten bi mesaj =) hazircinin da bu kadarina yuhh yani..

en almanyada master yapmak istiyorum. turkiyede endustri muhendisligini bitirdim. almancam yok ingilizcemde zayif. universite not ortalam 4 luk sisteme gore 2.73. bana uygun hangi universiteler ve hangi programlar var. S.T. beni bilgilendirirsen tesekkur ederim. hatta ....@gmail.com adresinede mail atabilirsin[/quote]

ooooohaaaaaaa...
bu hazircilik degil yaaa baska bisey bu
bunun farkli bi adi olmadi:D:D:D

yorumcu

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen yorumcu » Çrş Tem 08, 2009 7:22 pm

[quote]Physiker tarafindan yazilan metin:

en almanyada master yapmak istiyorum. turkiyede endustri muhendisligini bitirdim. almancam yok ingilizcemde zayif. universite not ortalam 4 luk sisteme gore 2.73. bana uygun hangi universiteler ve hangi programlar var. S.T. beni bilgilendirirsen tesekkur ederim. hatta ....@gmail.com adresinede mail atabilirsin[/quote]
bu soru kesin bu uyenin ilk mesajidir.

yorumcu

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen yorumcu » Çrş Tem 08, 2009 7:23 pm

bana bir ozel mesajla 2,3 gun once soyle bir mesaj geldi

....***.com

sadce hotmailini yazmis. baska hic bir bilgi yok.

Serhan

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Serhan » Çrş Tem 08, 2009 7:27 pm

[quote]bu soru kesin bu uyenin ilk mesajidir[/quote]

oyledir heralde...

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Physiker » Çrş Tem 08, 2009 7:29 pm

[quote]yolcu54 tarafindan yazilan metin:

bu soru kesin bu uyenin ilk mesajidir.[/quote]

aynen ;)

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Physiker » Prş Ağu 06, 2009 12:54 pm

Acaba informatik okumak icin cokmu matematik gerekir yani turkiye de carpanlara ayirma,uslu,koklu yu zor yapan biri informatik okuyabilirmi?Programci olmak icin cok iyi mathematik mi lazim ?

Informatik mezunu biri sadece program mi yazar?Yani programci mi olur bilgisayar muhendisi sayilmazmi?

Alper Ayer

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Alper Ayer » Prş Ağu 06, 2009 1:17 pm

ben turkiyede bilgisayar programciligi mezunuyum.bunn icin matematik gereklimi dersen sole soleyim elbette matematik onemli ama sole dusun matematik aslinda bir zeka dersidir beyni yorar pratik dusunmeni saglar programlamadada algoritma onemlidir yani pratik dusunup olaya kodlarla mudahale etmen lazim.almanyada sistem nasil bilemem :) ezberi iyi olan biri gercekten iyi olan biri sirf ezberede kod yazar ama nekadar saglikli bilinmez :) hayatta hezaman mantik yurutmek lazim buda matematikten gecer

Alper Ayer

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Alper Ayer » Prş Ağu 06, 2009 1:22 pm

ya burasi en komik msjlar bolumuymus:D bende bakmadan atladim cevap yazdim ya :D neyse yinede bu msj a cevap vermis oldum:D:D ise yarar belki :D

rastbin

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen rastbin » Prş Ağu 06, 2009 3:21 pm

Bende Almanya\'da bu garibim site yoneticileri muthis turk zekasi geyiklerden uzak kaliyorlar yazik diyordum ki dumur :) kisa ve oz: dumur :D

demir

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen demir » Cum Ağu 07, 2009 12:10 am

Benim de ManiaTurk ile TS da bir atismam vardi. Encok sorula sorulardan biri olan Meslek yuksek okulu ogrensicisiyim almanya da universite okuyabilirmiyim diye. Mania hatirlarmi bilme ama aklima geldi. Bu arada konu ile ilgili Siegen universitesi de bombayi patlatmis. Anadolu Meslek lisesi mezunu ve Gazi Makine muh. okuyup Almanya da Erasmus catisi altinda 2 semester egitim alan birisinden Onlisans Diplomasi istedi. Paylasmadan gecmeyeyim dedim :):alkis

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Physiker » Cum Ağu 07, 2009 12:31 am

baslikla alakasi ne ?

hiPoKoNdRiyAk

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen hiPoKoNdRiyAk » Cum Ağu 21, 2009 9:30 pm

Gurkan ayip bilgilendirsene uyelerini :P

Serhan

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Serhan » Pzt Ağu 31, 2009 5:22 am

buda gurkan abinin son bombasi :D:D:D

[quote]Gurkan Yalcin sagt:
1- lise diplomasi fotokopisi ve yeminli tercumanda almanca tercumesi
2 - bu osym belgesi fotokopisi ve almanca tercumesi
3 - transkript varsa ingilizce de olur, yoksa almanca tercumesi

Esaret daglarinda gul olmaktansa, hurriyet daglarinda diken olmayi tercih ederdim... sagt:
simdi
Gurkan Yalcin sagt:
noter de onaylatmana gerek yok
Esaret daglarinda gul olmaktansa, hurriyet
simdi
Gurkan Yalcin sagt:
noter de onaylatmana gerek yok
Esaret daglarinda gul olmaktansa, hurriyet daglarinda diken olmayi tercih ederdim... sagt:
yeminli ne demek
Gurkan Yalcin sagt:
tercuman
muhuru olacak ustunde

ben almanca nasil yapayim
Gurkan Yalcin sagt:
sen degil iste tercuman yapacak
simdi kime muhurletecem
Gurkan Yalcin sagt:
dedigim belgelerin orjinallerini alacaksin
yeminli tercumanlar olur
onlara tercume ettir

nerde olur
onalar
ve para alirlarmi

Gurkan Yalcin sagt:
adliye civarlarinda
tabi alirlar

ne kadar alirlar
Gurkan Yalcin sagt:
kur ucretleri 390 - 600 euro arasi degisiyor
kac aylik
Gurkan Yalcin sagt:
2 aylik
kurslar
2 ayda ben almanca ogrene bilirmiyim
[/quote]

arsivden yeni cikti
Sicak sicak ::D:D

deryasiegen

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen deryasiegen » Pzt Ağu 31, 2009 11:05 am

inanamiyoruuuuuummmmm:))
:))
bu kadar da olmaz!!

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Physiker » Prş Eyl 03, 2009 1:15 pm

ve son bomba tekinden :)

mrblar size bi sorum olacak ama bu vize formunu doldurmayla ilgili biraz sacma bi soru olcak ama burda iste secenekler var evlimisin bekarmisin.. falan filan uyanimi cizicez yoksa uymayanimi anlayamadim tesekkur ederim simdiden

ben olsam sana uyan hayallerindeki kadini falan filan cizecen derdim :P#

bu arada msn adresi birakanlarin haddi hesabi yok..:) su msn adresim hadi eklesene ekle hadi ekle.. msn ekle..

hiPoKoNdRiyAk

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen hiPoKoNdRiyAk » Cmt Eyl 05, 2009 10:13 pm

ve son bomba tekinden :)

mrblar size bi sorum olacak ama bu vize formunu doldurmayla ilgili biraz sacma bi soru olcak ama burda iste secenekler var evlimisin bekarmisin.. falan filan uyanimi cizicez yoksa uymayanimi anlayamadim tesekkur ederim simdiden

ben olsam sana uyan hayallerindeki kadini falan filan cizecen derdim :P#

bu arada msn adresi birakanlarin haddi hesabi yok..:) su msn adresim hadi eklesene ekle hadi ekle.. msn ekle..

[/quote]

kiskandim ben de boyle bi msj aticam! :D

maniaturk

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen maniaturk » Sal Eyl 08, 2009 3:05 pm

Yanilmiyorsam bizim arkadaslardan birinin beni kekleme istegi ile gonderilen ozel mesaj:

[quote]bende almnyada okmk istiyorum "msn adresi..." eklersenizse sevinirm sizden ogrnmm gereken cok sey var diyeusunuyoum.[/quote]

deryasiegen

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen deryasiegen » Sal Eyl 08, 2009 3:31 pm

size en azindan once mesaj tiolarmis,bana msj atma geregi bile duymadan dire msne ekleme talebi gonderiyolar.tabi ben de her onume geleni ekliyorum ya..alla alla ya

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Physiker » Sal Eyl 08, 2009 4:38 pm

[quote]maniaturk tarafindan yazilan metin:
Yanilmiyorsam bizim arkadaslardan birinin beni kekleme istegi ile gonderilen ozel mesaj:

[quote]bende almnyada okmk istiyorum "msn adresi..." eklersenizse sevinirm sizden ogrnmm gereken cok sey var diyeusunuyoum.[/quote][/quote]

bu da tipik bir paranoya olmus yonetici profili :)

yok deniz, bana haftada 4-5 tane geliyor hatta o kisiyi tahmin ediyorum aynisini bana da yollamisti =)