Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

En Komik Ozel Mesajlar

Biraz da eglenelim degil mi canim?...
Fatihidil

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Fatihidil » Prş Kas 17, 2011 11:59 pm

siz turkler neden bir fikirle hep dalga gecme ihtiyaci duyuyorsunuz?cok samimi olarak soruyorum merak ediyorum gercekten nedir yani olmaz mi?dalga gecince eline ne geciyor nedir yani ???hmmm
suolkitchen

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Physiker » Cum Kas 18, 2011 12:21 am

biz turkler hep boyleyiz. Biz turkler 5 penaltidan ya 5 ini de atariz ya da 5 ini de kaciririz. Biz turkler herseyi dalgaya sarariz. Biz Turkler ac gozluyuz fatih, affet bizi. Biz turklere iyilik yaramaz.

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen eren_f2007 » Cum Kas 18, 2011 12:35 am

Biz Turkler cok duygusalizB)

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Staatsmann » Cum Kas 18, 2011 2:10 pm

Ah su cilgin Turkler...

B)
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

mohsen

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen mohsen » Cmt Kas 19, 2011 2:09 pm

[quote]Physiker tarafindan yazilan metin:

[quote]mohsen tarafindan yazilan metin:

Bir tane uyemizin kendi israriyla mutlaka cok faydali oldugunu iddia ettigi bir makaleyi!! :) paylasmak istiyorum:

Almanya\'da NRW\'de ogrenci misin?Paraya mi ihtiyacin var?O zaman biraz kafayi kullanacaksin sonda soyleyecegimi basta soyleyeyim ac gozlu olmayacaksin.Bir tane Tipico bayisine gidip kendine bir kart alacaksin internette oyun oynayabilirsin boylece.Hergun bir veya en fazla iki mac oynayacaksin ama ucuncu maci oynamayacaksin oran 1.25 mesela son bes dakikada gol olmaz ya da bir penalti olacak atar diyeceksin 100 euro varsa 125 olacak ama tabi penalti kacabilirde ama artik sansin yuzde elli 5 penaltidan bir tanesi kacar dikkatli olacaksin +0.5 gol e oynayacaksin 60. dakikadan sonra adamlar gol atacak senin 25 euro yine cepte ara sira gol olmuyor maci izle zaten hissedersin gol olup olmayacagini gunde sadece 25 ya da 50 euro kazanacagim diye hedef koyacaksin ay sonunda 750 euro ya da 1500 euronun gidip karti aldigin yerden parani alacaksin ama dedigim gibi buyuk oynama ac gozlu olma en fazla uc mac yap sonra uzulursun ama bir mac yapma hakkin varken dedigim gibi ac gozlu olma baslarda denemekte fayda var NRW milleti burada ara sira ben maclari yazarim ona gore takipte olun ve ac gozlu olmayin;)<span style=\'color:blue\'><strong></strong></span>[/quote]

ilk ay aldin mi 750 bu defa iki kati oyanayacaksin ikinci ay alacaksin 1500 ama ac gozlu olmayacaksin bu defa bunu katliyacaksin ucuncu ay 3000 dorduncu ay 6000 besinci ay 12000 altinci ay oldu mu sana 24000 normal bir bmw alacaksin abartmiycaksin ac gozlu olmiycaksin laf dinleyeceksin bak acele etmek yok ikinci yil ev alacaksin ama bak bir daha soyluyorum penalti onemli o penaltiyi bileceksin ama acele etmiyceksin tam topa vuracagi anda internetten tahmin edeceksin zaten futbolcu topa vururken anlarsin gol olup olmiycagini. bu 5 yil surecek boyle sen acele etmeden yavas yavas koseyi dondun memlekete balya balya banknotlar gonderdin iddaa batti senin yuzunden yeni firmayi sen kurdun adini da acele etmiyceksin koydun. nerdeyse 4 ay oluyor almanyada olali cok korkuyordum para nerden bulacam diye artik tum dertlerim bitti allah senden razi olsun senden simdi gidiyorum taksitli BMW mi alacam ama 6 ay yapacam taksitleri nede olsa 6 ay da oderim parasini.[/quote]

cok acimazissin baskan:)

Benim daha degisik bir fikrim var:

5 penaltidan birisi kaciyormus. 4 penalti da gol olduysa o zaman 5. penalti kesin kacacak. O zaman beraberlige basacan ne kadar paran varsa, o zaman gelsin milyon eurolar.

Off kafam cok karisti ya, bu gece hesap yapmaktan uyuyamam ben. Ama bu isten kazanacagim parayla alacagim bmw nin hayaliyla kendi kendimi teselli ederim.[/quote]

baskan farkini ortaya koytun yaptigin mukemmel penalti cozumlemesi ile benden 6 ay once BMW yi aldin. ama bak su ihtimalide kacirma ilk atilan 4 penaltidan biri kacmissa 5. penati %100 goldur tabi biz burda bir an durup su sihirli cumleyi hatirliyoruz \'\' aaacececelelele etetetmememeyeyeyecekcekceksinsinsin \'\' ve %99 oran veriyoruz acele etmiyoruz yavas yavas kazaniyoruz. su ise bak ya geldim master yapmaya almanyaya milyar eurolarla oynuyorum nasilki yillarca fethedilmeyen istanbulu kivrak zekasiyla fetheden Fatih Sultan Mehmet varsa, BIZ TURKLERIN DE gonullerimizi bugune kadar kimsenin dusunemedigi bu dahiyane fikirle sen fethettin tesekkurler Fatih buyuksun.

selamlaragain

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen selamlaragain » Pzr Ara 04, 2011 2:54 pm

selam beni sildiniz ama yine geldim ben size bu tavsiyeyi yaptigimdan beri tam tamina 12.034 euro kazandim lutfen deneyin arkadaslar yaa eger sizi kirdiysam ozur dilerim

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen eren_f2007 » Pzr Ara 04, 2011 6:55 pm

sorma haci ya dun le havre 87 de yemese 2 liraya 172 lira alacaktimB)

Ogun

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Ogun » Pzr Ara 04, 2011 7:13 pm

Dortmundda beni yakti bide dortmund taraftariyiz ise bakhmmm

deneme

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen deneme » Cmt Ara 24, 2011 4:52 am

guncel

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Physiker » Sal Şub 21, 2012 12:58 am

son gunlerde enteresan mailler gelmeye basladi. Gecenlerde bir arkadas danismanlik basvurusu yapmisti, ingilizce bilgisinin cok iyi oldugunu soyleyip, almanya da ingilizce bir bolumde okumak istedigini belirtmisti. Ama sadece toefl belgesi yokmus ve biraz kasarsa alabilirmis teofl u. Fakat bu arkadas bana bu aksam soyle bir mail atti:

bana soyle bir msj geldi almancam olmadigindan pek ceviremedim sanirim ,iletildi diyor. birde siz bakin

Dearcustomer, DHL shipment AWB # 0380659874
delivered on 17/02/2012 11:30, was signed for by OZTURK. Best regards,DHL

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Physiker » Sal Şub 21, 2012 1:01 am

gecenlerde de bir bayan arkadasimizdan(kendisiyle daha onceden hic bir kontagim yok), durup dururken soyle bir mail geldi:

LETTER OF INVITATION
15/2/2012

To Whom It May Concern
To the attention of G.E.(Sansur):) Student Name and Surname Cayir

We confirm that G.E student name surname C, Physiotherapy and Rehabilitation name of department 4th year student at Kutahya Dumlupinar University, Turkey will do her traineeship in our firm within LLP/Erasmus Work Placement Program for 3 months begining on 1 June 2012 and ending on 30 August 2012.

She will be assigned to practise .... in our ..... Department name.... and supposed to be responsible from ...... She can observe ..... in this department. Additionally, she will have certain tasks in the other branches/departments of our firm. These include.......

This traineeship will provide the applicant with........ benefits and development of certain...... skills for her educational field and future career......

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Physiker » Cmt Nis 21, 2012 1:49 pm

merhaba size bisey soracaktim almanlar hakkinda orda cok turk olmasi turklerden nefret etmelerine neden olmusmu universite okurken arkadaslarim sadece turkler mi olur almanlarda arkadas oluyor mu yoksa 4. vatandas olarak mi davraniyorlar

Ogun

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Ogun » Cmt Nis 21, 2012 1:55 pm

4. vatandas :) Iyi yine ilk 3 u saymamis :D
Zihin neyi aliyor ve neye inaniyorsa, onu basarabilir. -Dr. Napoleon HILL-

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Physiker » Cum May 18, 2012 12:33 pm

29 yasindayim acikogretim universitesine gidiyorum 1 siniftayim ama derslerimi takip etmiorum. Almanyada dil okuluna baslamak daha sonra da isletme alaninda en iyi universiteye gitmek istiyorum. bana bu konu hakkinda bilgi verebilirmisin.

bjk_oguz

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen bjk_oguz » Cum May 18, 2012 5:07 pm

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen eren_f2007 » Cum May 18, 2012 9:13 pm

:D

technonur

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen technonur » Pzr May 20, 2012 3:44 pm

son gunlerde enteresan mailler gelmeye basladi. Gecenlerde bir arkadas danismanlik basvurusu yapmisti, ingilizce bilgisinin cok iyi oldugunu soyleyip, almanya da ingilizce bir bolumde okumak istedigini belirtmisti. Ama sadece toefl belgesi yokmus ve biraz kasarsa alabilirmis teofl u. Fakat bu arkadas bana bu aksam soyle bir mail atti:

bana soyle bir msj geldi almancam olmadigindan pek ceviremedim sanirim ,iletildi diyor. birde siz bakin

Dearcustomer, DHL shipment AWB # 0380659874
delivered on 17/02/2012 11:30, was signed for by OZTURK. Best regards,DHL
[/quote]

hic kasmasina gerek yok bu arkadasa basvurur basvurmaz verirler toefl i :D :D

sercanutku

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen sercanutku » Pzt May 21, 2012 9:09 am

[quote]Okyanus tarafindan yazilan metin:

nasil ozel mesaj atiyoruz? diye gelen bir mesaj var o.O[/quote]

5_D nasil nefes aliyoruz?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Physiker » Sal Tem 03, 2012 3:40 am

Bugun artik ozel mesaj degil de telefonla bu olayin doruga ciktigi, yani o kadar da olmaz denilen bir soru geldi.:)

Bir ogrenci, universite kabulunu almis, dil kursu kaydini yaptirmis, pasaportunu, garantorluk vs herseyini hazirlamis, hatta iyi niyet mektubu yazmasinda da yardimci olduk "Alman Konsolosluguna" diye baslayan, fakat bu sahis hersey bittikten sonra telefon acip aynen sunu sordu:

- Simdi ben yarin vize gorusmesi icin randevu aldimda, acaba vize gorusmesine "alman konsoloslugundami" girecegim?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Physiker » Sal Tem 03, 2012 3:47 am

Ve gecenlerde bir arkadasla face de gecen muhabbet:

X: Rp ile maillesiordum devamli bana bilgiler veriordu. acikogretim okuyorum 1. sinif. notlarimin %75 basarili olmasi gerekiordu almanyada kurs+universite icin ama 1. sinif notlarim %75 basarili yapamadim. lise dengi olarak kurs+universite okuma sansim yokmu.

Deutschstudent

yuzde kac yaptiniz?

X

75 in altinda

Deutschstudent

tam olarak kac ama?

X:

6 dersten kaldim

2-3 puan eksiginle

Deutschstudent:

kac ders vardi toplam?

X: