Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

En Komik Ozel Mesajlar

Biraz da eglenelim degil mi canim?...
mehmetcobanlar

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen mehmetcobanlar » Pzr Eyl 04, 2011 5:20 pm

[quote]Ogun tarafindan yazilan metin:

Hahahh :D Sanki lisede butunleme sinavina giriyo :D[/quote]

bende kiz arkadasimi sinava sokmayi dusunuyordum ahahah :D yarabbim..
[center]Guzel Gunler Zorlu Duraklardan Gecer..[/center]

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Physiker » Prş Eyl 15, 2011 12:22 pm

hi,my name is Z.T. .I\'ve graduated from the department of finance in the university of Dumlupinar in Kutahya ,Turkey. I\'d like to apply for master of arts education in your university.I would be grateful if you could inform me about the important issues and condications.

mohsen

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen mohsen » Prş Eyl 15, 2011 9:28 pm

baskan dumlupinardaysa taniyor olabilirim benim de arkadasimsa hersey beklenir ondan :)

mirage

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen mirage » Cum Eyl 30, 2011 9:20 am

"merhaba almanca film izleyebilecegim bir site tavsiye edebilir misiniz."

sabahin 9\'nda bu mesaji okumak gercekten cok fantastik :)

horos

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen horos » Pzr Eki 02, 2011 3:19 pm

sen cokmu bilgilisin??bizamanlar ne haldeydin hatirlamiyomusun unuttunmu o gunleri?ne olmus insanlar soru soruyor iste.ogrenmeye calisiyorlar.cevaplicaksa yardimci olcaksan ol olmucaksan susta insanalrin sevkini kirma!!!

alp22

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen alp22 » Pzr Eki 02, 2011 4:06 pm

http://www.youtube.com/watch?v=PQ1QPMrcCGk

bu video da bedava almanca film izleyebilcegin siteler gosterilmis.
ama film indirme.basina is acarsin demedi deme

Ogun

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Ogun » Pzr Eki 02, 2011 4:55 pm

[quote]horos tarafindan yazilan metin:

sen cokmu bilgilisin??bizamanlar ne haldeydin hatirlamiyomusun unuttunmu o gunleri?ne olmus insanlar soru soruyor iste.ogrenmeye calisiyorlar.cevaplicaksa yardimci olcaksan ol olmucaksan susta insanalrin sevkini kirma!!![/quote]

Scheinen

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Scheinen » Pzr Eki 16, 2011 2:26 am

[quote]Physiker tarafindan yazilan metin:

universite + kalma yeri + yeme icme bize senelik 5000 tl ye gelirse buda ayliga bolunurse hemen basvuralim sanki 2 kisiden sirketinizmi batacak

pardon ama ne mal insanlar var ya:)[/quote]

Favorim :)

MERVE ASCI

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen MERVE ASCI » Pzr Eki 16, 2011 11:11 pm

Merhaba , iyi forumlar yorumlarinizdan Almanya\'da egitim gordugunuzu anladim size sorular sorabilir miyim ? :)

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Physiker » Pzt Eki 17, 2011 6:07 pm

[quote]MERVE ASCI tarafindan yazilan metin:

Merhaba , iyi forumlar yorumlarinizdan Almanya\'da egitim gordugunuzu anladim size sorular sorabilir miyim ? :)[/quote]

resminizden bayan oldugunuzu anladim, size cikma teklif edebilirmiyim? :)

NOT: Bu mesaji yollayanlari belirtmiyoruz, bunlari yollayanlar kendisini desifre etmek zorunda degiller.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Physiker » Prş Kas 17, 2011 12:27 pm

Bir tane uyemizin kendi israriyla mutlaka cok faydali oldugunu iddia ettigi bir makaleyi!! :) paylasmak istiyorum:

Almanya\'da NRW\'de ogrenci misin?Paraya mi ihtiyacin var?O zaman biraz kafayi kullanacaksin sonda soyleyecegimi basta soyleyeyim ac gozlu olmayacaksin.Bir tane Tipico bayisine gidip kendine bir kart alacaksin internette oyun oynayabilirsin boylece.Hergun bir veya en fazla iki mac oynayacaksin ama ucuncu maci oynamayacaksin oran 1.25 mesela son bes dakikada gol olmaz ya da bir penalti olacak atar diyeceksin 100 euro varsa 125 olacak ama tabi penalti kacabilirde ama artik sansin yuzde elli 5 penaltidan bir tanesi kacar dikkatli olacaksin +0.5 gol e oynayacaksin 60. dakikadan sonra adamlar gol atacak senin 25 euro yine cepte ara sira gol olmuyor maci izle zaten hissedersin gol olup olmayacagini gunde sadece 25 ya da 50 euro kazanacagim diye hedef koyacaksin ay sonunda 750 euro ya da 1500 euronun gidip karti aldigin yerden parani alacaksin ama dedigim gibi buyuk oynama ac gozlu olma en fazla uc mac yap sonra uzulursun ama bir mac yapma hakkin varken dedigim gibi ac gozlu olma baslarda denemekte fayda var NRW milleti burada ara sira ben maclari yazarim ona gore takipte olun ve ac gozlu olmayin;)<span style=\'color:blue\'><strong></strong></span>

Fatihidil

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Fatihidil » Prş Kas 17, 2011 2:09 pm

tamam simdi gordum:)
suolkitchen

mohsen

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen mohsen » Prş Kas 17, 2011 4:09 pm

Bir tane uyemizin kendi israriyla mutlaka cok faydali oldugunu iddia ettigi bir makaleyi!! :) paylasmak istiyorum:

Almanya\'da NRW\'de ogrenci misin?Paraya mi ihtiyacin var?O zaman biraz kafayi kullanacaksin sonda soyleyecegimi basta soyleyeyim ac gozlu olmayacaksin.Bir tane Tipico bayisine gidip kendine bir kart alacaksin internette oyun oynayabilirsin boylece.Hergun bir veya en fazla iki mac oynayacaksin ama ucuncu maci oynamayacaksin oran 1.25 mesela son bes dakikada gol olmaz ya da bir penalti olacak atar diyeceksin 100 euro varsa 125 olacak ama tabi penalti kacabilirde ama artik sansin yuzde elli 5 penaltidan bir tanesi kacar dikkatli olacaksin +0.5 gol e oynayacaksin 60. dakikadan sonra adamlar gol atacak senin 25 euro yine cepte ara sira gol olmuyor maci izle zaten hissedersin gol olup olmayacagini gunde sadece 25 ya da 50 euro kazanacagim diye hedef koyacaksin ay sonunda 750 euro ya da 1500 euronun gidip karti aldigin yerden parani alacaksin ama dedigim gibi buyuk oynama ac gozlu olma en fazla uc mac yap sonra uzulursun ama bir mac yapma hakkin varken dedigim gibi ac gozlu olma baslarda denemekte fayda var NRW milleti burada ara sira ben maclari yazarim ona gore takipte olun ve ac gozlu olmayin;)<span style=\'color:blue\'><strong></strong></span>[/quote]

ilk ay aldin mi 750 bu defa iki kati oyanayacaksin ikinci ay alacaksin 1500 ama ac gozlu olmayacaksin bu defa bunu katliyacaksin ucuncu ay 3000 dorduncu ay 6000 besinci ay 12000 altinci ay oldu mu sana 24000 normal bir bmw alacaksin abartmiycaksin ac gozlu olmiycaksin laf dinleyeceksin bak acele etmek yok ikinci yil ev alacaksin ama bak bir daha soyluyorum penalti onemli o penaltiyi bileceksin ama acele etmiyceksin tam topa vuracagi anda internetten tahmin edeceksin zaten futbolcu topa vururken anlarsin gol olup olmiycagini. bu 5 yil surecek boyle sen acele etmeden yavas yavas koseyi dondun memlekete balya balya banknotlar gonderdin iddaa batti senin yuzunden yeni firmayi sen kurdun adini da acele etmiyceksin koydun. nerdeyse 4 ay oluyor almanyada olali cok korkuyordum para nerden bulacam diye artik tum dertlerim bitti allah senden razi olsun senden simdi gidiyorum taksitli BMW mi alacam ama 6 ay yapacam taksitleri nede olsa 6 ay da oderim parasini.

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen eren_f2007 » Prş Kas 17, 2011 5:57 pm

:):D:lolaman abi acele etmeden git mazallah araba carpmasin:)

Fatihidil

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Fatihidil » Prş Kas 17, 2011 10:10 pm

Ac gozluluk oyunun kurali zaten.Sen gunluk kazanacagin miktari belirleyeceksin once mesela roulette i dusun senin cebinde 100 euro var sen roulette 100 euronu duzgun kullanirsan 1 euro kazanabilir misin gunluk?Kazanirsin eger 100 euro nun hepsini aptalca basmassan tek ya da cifte kirmizi ya da siyaha sen beni aptal gibi niteliyorsun ama her oyun ac gozluluk uzerine kurulu dedigin gibi sinir koymazsan yok olursun.Turkiyede iddaa da bir maca ancak kupa final maclarinda oynayabiliyorsun burada herseye oynuyorsun kazanma ihtimalin cok yuksek AC GOZLULUK bu insanoglunun dogasinda var onu kirdigin zaman tamamdir ben gunde 250 euro kazaniyorum su an 1000 euroyu sadece bir maca basiyorum son bes dakikasinda gol olmayacak diye su ana kadar yaklasik 100 oyun oynamisimdir 7 kere kaybettim hergun sadece 20 dakikami ayirip 250 ya da oran bazen 1.3 oluyor 300 euro kazanip bir gunde yurt parami cikariyorum.
neyse size iyilik yaramaz bunun icin uye olmustum ama bosver ben salagim ya :bye:bir cumle daha soylemek istiyorum.Nehaliniz vvarsa gorun :D:D
suolkitchen

Fatihidil

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Fatihidil » Prş Kas 17, 2011 10:13 pm

ayrica en komik ozel mesajlarda benim dusuncem saka gibi ya ayip etti site yoneticisi:(
suolkitchen

ekn_oky

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen ekn_oky » Prş Kas 17, 2011 10:59 pm

turkiyede iddaadan aylik masraflarini karsilayan arkadaslarim var tabi,hatta at yarisindan bile :D ama isini sansa birakma die bir deyim vardir bilirmisin fatih dostum,belki sen sansli bir insansin ama ben hic sansli degilim bu yola girecegimi sanmiyorum ama tesekkur ederiz yinede paylasim icin

Fatihidil

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Fatihidil » Prş Kas 17, 2011 11:15 pm

peki
suolkitchen

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Physiker » Prş Kas 17, 2011 11:38 pm

[quote]mohsen tarafindan yazilan metin:

Almanya\'da NRW\'de ogrenci misin?Paraya mi ihtiyacin var?O zaman biraz kafayi kullanacaksin sonda soyleyecegimi basta soyleyeyim ac gozlu olmayacaksin.Bir tane Tipico bayisine gidip kendine bir kart alacaksin internette oyun oynayabilirsin boylece.Hergun bir veya en fazla iki mac oynayacaksin ama ucuncu maci oynamayacaksin oran 1.25 mesela son bes dakikada gol olmaz ya da bir penalti olacak atar diyeceksin 100 euro varsa 125 olacak ama tabi penalti kacabilirde ama artik sansin yuzde elli 5 penaltidan bir tanesi kacar dikkatli olacaksin +0.5 gol e oynayacaksin 60. dakikadan sonra adamlar gol atacak senin 25 euro yine cepte ara sira gol olmuyor maci izle zaten hissedersin gol olup olmayacagini gunde sadece 25 ya da 50 euro kazanacagim diye hedef koyacaksin ay sonunda 750 euro ya da 1500 euronun gidip karti aldigin yerden parani alacaksin ama dedigim gibi buyuk oynama ac gozlu olma en fazla uc mac yap sonra uzulursun ama bir mac yapma hakkin varken dedigim gibi ac gozlu olma baslarda denemekte fayda var NRW milleti burada ara sira ben maclari yazarim ona gore takipte olun ve ac gozlu olmayin;)<span style=\'color:blue\'><strong></strong></span>[/quote]

ilk ay aldin mi 750 bu defa iki kati oyanayacaksin ikinci ay alacaksin 1500 ama ac gozlu olmayacaksin bu defa bunu katliyacaksin ucuncu ay 3000 dorduncu ay 6000 besinci ay 12000 altinci ay oldu mu sana 24000 normal bir bmw alacaksin abartmiycaksin ac gozlu olmiycaksin laf dinleyeceksin bak acele etmek yok ikinci yil ev alacaksin ama bak bir daha soyluyorum penalti onemli o penaltiyi bileceksin ama acele etmiyceksin tam topa vuracagi anda internetten tahmin edeceksin zaten futbolcu topa vururken anlarsin gol olup olmiycagini. bu 5 yil surecek boyle sen acele etmeden yavas yavas koseyi dondun memlekete balya balya banknotlar gonderdin iddaa batti senin yuzunden yeni firmayi sen kurdun adini da acele etmiyceksin koydun. nerdeyse 4 ay oluyor almanyada olali cok korkuyordum para nerden bulacam diye artik tum dertlerim bitti allah senden razi olsun senden simdi gidiyorum taksitli BMW mi alacam ama 6 ay yapacam taksitleri nede olsa 6 ay da oderim parasini.[/quote]

cok acimazissin baskan:)

Benim daha degisik bir fikrim var:

5 penaltidan birisi kaciyormus. 4 penalti da gol olduysa o zaman 5. penalti kesin kacacak. O zaman beraberlige basacan ne kadar paran varsa, o zaman gelsin milyon eurolar.

Off kafam cok karisti ya, bu gece hesap yapmaktan uyuyamam ben. Ama bu isten kazanacagim parayla alacagim bmw nin hayaliyla kendi kendimi teselli ederim.

Fatihidil

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Fatihidil » Prş Kas 17, 2011 11:59 pm

siz turkler neden bir fikirle hep dalga gecme ihtiyaci duyuyorsunuz?cok samimi olarak soruyorum merak ediyorum gercekten nedir yani olmaz mi?dalga gecince eline ne geciyor nedir yani ???hmmm
suolkitchen