Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

onerdiginiz alman dizileri

Biraz da eglenelim degil mi canim?...
cancolag

Mesaj gönderen cancolag » Cum Kas 08, 2013 7:50 pm

merhaba arkadaslar, takip ettiginiz alman dizileri var mi? varsa hangileri ve konulari hakkinda ozet gecerseniz yararli olur diye dusunuyorum. alman dizisi izlemek istememin asil sebebi tabi almancami gelistirmeye yardimci olmasi, cok kaliteli yapimlar olmasa da olur :D

planck

Mesaj gönderen planck » Cum Kas 08, 2013 10:08 pm

Ben dizi izlemiyorum. Fakat onerebilecegim col mukemel kanallar var. Nettimi Telekomdan cektim. Biraz pahali ama kaliteli. Iste ucret odeyerek bir suru kanal da satin alabilirsiniz. Ekstradan aylik 5 kagit oduyorum ve asagidaki kanalari HD olarak izleyebiliyorum.

Animal Planet
Bio
Discovery Channel
History
National Geographic
Planet Tv
Spiegel Wissen
Travel Channel

Bu kanalari hep izledigim de ya ne kadar da cok geri kalmisim diyorum. ;)
Aslinda kanalarin adindan da kaliteleri anlasiliyor. ;)
Imkanin varsa bence yap. Hem Almancayi cok guzel konusuyorlar. Daha cok Fachsprache dir. Baska bir noktaysa dizi degil de belgesel, bilim, kultur vs. programlarini izlesen daha iyi.

Konuyu baya saptirdim ya :ap

cancolag

Mesaj gönderen cancolag » Cum Kas 08, 2013 10:20 pm

[quote]planck tarafindan yazilan metin:

Ben dizi izlemiyorum. Fakat onerebilecegim col mukemel kanallar var. Nettimi Telekomdan cektim. Biraz pahali ama kaliteli. Iste ucret odeyerek bir suru kanal da satin alabilirsiniz. Ekstradan aylik 5 kagit oduyorum ve asagidaki kanalari HD olarak izleyebiliyorum.

Animal Planet
Bio
Discovery Channel
History
National Geographic
Planet Tv
Spiegel Wissen
Travel Channel

Bu kanalari hep izledigim de ya ne kadar da cok geri kalmisim diyorum. ;)
Aslinda kanalarin adindan da kaliteleri anlasiliyor. ;)
Imkanin varsa bence yap. Hem Almancayi cok guzel konusuyorlar. Daha cok Fachsprache dir. Baska bir noktaysa dizi degil de belgesel, bilim, kultur vs. programlarini izlesen daha iyi.

Konuyu baya saptirdim ya :ap[/quote]

konu diziden sapti ama daha iyi bir tavsiye oldu bu tesekkur ediyorum diziden daha mantikli bi oneri ustelik ilgi alanima da giriyor :D

helennpeanuts

Mesaj gönderen helennpeanuts » Prş Ara 04, 2014 10:51 pm

Eski baslik ama kesfettigim bir diziyi yazayim dedim. Tatortreiniger. Komedi dizisi, su anda 3 sezonu var, ilk ikisi Netflix\'te. Schotty adinda bir Tatortreiniger\'in isini yaparken tanistigi insanlari ve yasadigi maceralari anlatiyor. Herkese tavsiye ederim!
Lutfen ozel mesaj atmayin.

Bitte keine PNs.

schwarzfahrer

Mesaj gönderen schwarzfahrer » Pzr Ara 14, 2014 9:22 pm

[quote]helennpeanuts tarafindan yazilan metin:

Eski baslik ama kesfettigim bir diziyi yazayim dedim. Tatortreiniger. Komedi dizisi, su anda 3 sezonu var, ilk ikisi Netflix\'te. Schotty adinda bir Tatortreiniger\'in isini yaparken tanistigi insanlari ve yasadigi maceralari anlatiyor. Herkese tavsiye ederim![/quote]

Bu dizinin bi kac bolumunu NDR kanalinda ben de izlemistim ... Almanlar da cok nadir beni gulduren degil ama tebessum ettirebilen bir dizi benim icin ... Ben de tavsiye ederim bu diziyi ...