Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Besiktas & Galatasaray

Biraz da eglenelim degil mi canim?...
bjk_oguz

Besiktas & Galatasaray

Mesaj gönderen bjk_oguz » Cmt Nis 14, 2012 1:23 am

Evet arkadaslar sikeydi,ceteydi derken koca ligi bitirdik.Play off larin ilk derbisinde cimbomu konuk edecegiz.2 macta da elimizden kurtulan cimbom bu sefer ne yapacak bakalim.Tartisin stres atin biraz.Ilk acilis da su linkle benden olsun :)

http://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

mohsen

Besiktas & Galatasaray

Mesaj gönderen mohsen » Cmt Nis 14, 2012 1:38 am

oguz ben de fanatik bir besiktasli olarak soyluyorum biz bu maci veririz.

immortal

Besiktas & Galatasaray

Mesaj gönderen immortal » Cmt Nis 14, 2012 2:15 am

Tabiki de Galatasaray konu acilmasina bile gerek yok konusulmaya bile gerek yok :) ;) :p
..

mehmetcobanlar

Besiktas & Galatasaray

Mesaj gönderen mehmetcobanlar » Cmt Nis 14, 2012 4:28 am

G.A.L.A.T.A.S.A.R.A.Y :lol
[center]Guzel Gunler Zorlu Duraklardan Gecer..[/center]

technonur

Besiktas & Galatasaray

Mesaj gönderen technonur » Cmt Nis 14, 2012 10:25 am

o linkle tartisilacak birsey yokki ne kadar seviyesiz bjkli var toplanmislar oraya...

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Besiktas & Galatasaray

Mesaj gönderen eren_f2007 » Cmt Nis 14, 2012 11:01 am

2 maci da kazanabilecek futbolu oynadik.Artik bu maci kazanmamiz gerekiyor gercek bir derbide ilk galibiyeti almamiz gerekiyor.Cincon 16 mactir inoude bizi sadece 1 kez yenebildi7:K

Oguzun pankartinin yanina bu da benim pankartim:P

http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =3&theater

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Besiktas & Galatasaray

Mesaj gönderen Physiker » Cmt Nis 14, 2012 12:08 pm

Biz pankartlarla cevap vermiyoruz, sahada futbolla cevap veriyoruz. Melo nasil koyduysa jimnastik taraftarlarinin acisi halen gecmemis anlasilan. 22 puan geride ligi bitiren bir takim, ikiye bolduk puanlari 11 e dustu halen hic bir iddiasi yok=).

maca gelince bjk inanilmaz hirsli oynayacak ve en az bir puan alir bu mactan. Azize nin de bugun dedigi gibi besiktas bizi sampiyon yapar. bjk, fener maclarinda her ikisinde de fark yer fenerden ve bizim maclarda olumune oynar. Sonucta azizenin kopekleri oldular iyice, carsi bile azizeyi oven pankartlar asiyorlar. Baskanlari nasil yavsaklik yapti gorduk azizeye. Sonucta sike kardesligi=).

MiTRaLYoZ

Besiktas & Galatasaray

Mesaj gönderen MiTRaLYoZ » Pzt Nis 16, 2012 11:21 pm

Gocek 2:0 bjkbu sekilde bitti mac

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Besiktas & Galatasaray

Mesaj gönderen Physiker » Pzt Nis 16, 2012 11:56 pm

yeter ya hakkaten bu kadar abartmayin. Bir kere de hakem hakem diye aglamayin bir mactan sonra. artik ciddi ciddi baydi bu cahil besiktas taraftarlari. Maglubiyeti sindiremiyorsaniz cikmayin bir daha sahaya. besiktas taraftari ve futbolculari salakca kendi kendilerini tahrik ettiler ve sonucta rezil oldular.

Bu arada meloya pankart asanlara:

Sen "Gel Kucu kucu" diye Pankart acarsan; Melo da Gelir Koyar boyle sana" :)

Siyah-Beyaz gecenize AYDINlik, sessiz atmosferinize MELOdi kattik gidiyoruz!

bjk_oguz

Besiktas & Galatasaray

Mesaj gönderen bjk_oguz » Sal Nis 17, 2012 12:08 am

Besiktas kotu oynadi,Galatasaray kotu oynadi ve zevksiz bir macti.Bunun ustune hakem de rezil etti maci.Arti olarak sahaya inmek de bana gore yanlisti ne olursa olsun.

immortal

Besiktas & Galatasaray

Mesaj gönderen immortal » Sal Nis 17, 2012 1:45 am

Ben soylemistim konusulmaya bile gerek yok diye... Besiktasta iyi oynadi ama golu bulan taraf GALATASARAYDI... basarilar diliyorum :)
..

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Besiktas & Galatasaray

Mesaj gönderen eren_f2007 » Sal Nis 17, 2012 10:20 am

:)Kimse meloya kopek taklidi yap demedi biz de kopeklere oyle seslenilir;)Ki attigi gol de ofsayt.

Biz quaresmanin pozisyonun kirmizi oldugunu soyleyecek kadar serefliyiz ya siz ?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Besiktas & Galatasaray

Mesaj gönderen Physiker » Sal Nis 17, 2012 11:09 am

gol ofsayt evet. Ama ancak %100 zoomlayinca gorulebiliyor. Bu mac arena da oynansa ve hakem o golu ofsayt diye vermese sanmiyorum ki bizim futbolcular bariz faullerde hakeme faul yok diye her pozisyona itiraz etsin veya seyircilerimiz iki de birde sahaya atlasin. Biz besiktasi, baba hakkilarla, suleyman sebalarla, riza calimbaylarla tanidik. Yillardir bir durusu vardi ve boyle bir rakibe karsi yensek de yenilsek de bir saygimiz vardi. Ama su anda dustugunuz durum karsisinda artik ben besiktasin bir durusunun oldugunu sanmiyorum. Tupcu baskaniniz azizeyi ve feneri kurtarmak icin gerekirse turk futbolunu yakmaya hazir. azizenin turkiyeye verdigi zarar ortada, carsi cikip aziz yildirimi ozluyoruz diye pankart asiyorsa ve dun aksam kendi kendini tahrik ediyorsa ki, ofsayt disinda hakemin yaptigi tek hata dedigin gibi kerizmaya cikmayan kirmizi karttir, bence artik yukardaki besiktasi besiktas yapan efsanelerin yarattigi durus bitmistir ve bjk de fener gibi serefiyle mucadele eden bir camia degil, teknik direktoru hapise atilan, her yenildiginde hincini almak icin ya hakeme ya rakibe saldiran bir camiadir. Ayrica meloya kopek denmesinden rahatsiz degiliz, adam pitbull ve kuslara cakmayi seviyor.:)

Sen normal ligi lider bitirmis takimdan 22 puan fark yiyen bir
Takima super finalist dersen,Taraftari da kendini superman zanneder sahaya ucar.:)

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Besiktas & Galatasaray

Mesaj gönderen eren_f2007 » Sal Nis 17, 2012 11:17 am

Yok zooma gerek kalmadan cok rahat goruluyor ofsayt.Ben hic bir yer de 4. hakemin tac karari verdigini gormedim gocek tam selcuga kirmiziyi gosterecek hoppala neymis 4. hakem topun cizgiyi gectigini soylemis:)

Eski Besiktas durusunun kalmadiginin ben de farkindayim bu hep tupcu baskanin sucu ve artik bizim basimiz da degil ondan kurtulduk ve enkazindan da kurtulmak istiyoruz.

Besiktas taraftarinin en nefret ettigi takim fenevdir.Bu ne olursa olsun degismez oyle bir pankart hatirlamiyorum ki zaten varsada bunlarin Besiktasli olmadigi asikardir.Alisamiyend e cok felaket olaylar olmustu sanki abi hatirliyorsan o zmaan sizin taraftarin pisikolojisi neydi ?:)Demek istedigim her takimin ve taraftarinin inisli cikisli donemleri olur.Ama sikelerle adini tarhie yazdirmis bir takimla bizi yan yana koymamani rica ediyorum senden;)

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Besiktas & Galatasaray

Mesaj gönderen Physiker » Sal Nis 17, 2012 11:27 am

http://spor.milliyet.com.tr/besiktaslil ... efault.htm

Pankart burda buyur.

Bu arada besiktasin adi da sikelere karisti maalesef. Sikeden olmasa bile besiktasin teknik direktoru ve suleyman seba gibi bir adamin yegeni hapse atildi. Bir galatasarayli olarak ben eski besiktasi istiyorum. Yendigimizde kizdiralim, yenildigimizde(gecen sene oldugu gibi) alkislayalim.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Besiktas & Galatasaray

Mesaj gönderen Physiker » Sal Nis 17, 2012 1:38 pm

kadikoyde yapilan bisey yokmu:S Hakan Balta nin goluyle tahrik oldunuz herhalde, terimin kafasi yarildi=). Bu arada hangi renk kus oldugunuz da anlasilmiyor, oncelikle cinsinizi tam bir belli edin. febeyi biz yargilamiyoruz adalet yargiliyor orayi tekrar belirtelim. Azizenin, artik maci sadece sahada kazanilmadigini ogrendim aciklamasi herseyi acikliyor zaten. Melonun golu ofsayt evet ama madem bu kadar delirdiniz kadikoydeki son galibiyetinizde atilan ilk gole bakin. Adam 2 adim onde ama kimsenin sesi cikmiyor. Taraftarini selamlamaya giden futbolcularimiza saldiriliyor ve yan hakemin kafasi yariliyor.

Sturm Graz macini cok iyi hatirliyorum. Mac bayagi cekismeli gecmis ve gruptaki diger macin da berabere bitmesiyle iki takim turu garantilemisti son dakikalarda risk almak istemediler. Azizenin cikip durun simdi bu oturumda biseyler soyleyecem yer yerinden oynayacak diye yaptigi komik savunmalardan birisi bu. Ayrica bursadaki macin 2-2 bittigini sanip son dakikada fenerli futbolcular da aynisini yapmadimi? Hani su kendinizi sampiyon sanip timsah yuruyusleri yaptiginiz mactan bahsediyorum:)

http://www.youtube.com/watch?v=WZUIaMKS ... re=related

bjk_oguz

Besiktas & Galatasaray

Mesaj gönderen bjk_oguz » Sal Nis 17, 2012 3:56 pm

Buyutmeyin bu Melo\'yu bu kadar.Italya\'da dalga geciyorlardi o adamla.Hatta adam Brezilya\'yi dunya kupasindan etmisti.Bak senin icin buldum Physiker :)

http://www.youtube.com/watch?v=qVSeYhqSvlU

immortal

Besiktas & Galatasaray

Mesaj gönderen immortal » Sal Nis 17, 2012 4:43 pm

Italyada orda burda ne yaparsa yapar valla su an nerde TURKIYEDE ! NERDE OYNUYO GALATASARAY DA GOL ATIYOMU EVET IYI OYNUYOR MU EVEEETTT ! DAHA DA BASKA BIRSEY DEMIYORUM MELO SENI SEVIYORUM :):)
..