Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

En Son Gittigin Film

Biraz da eglenelim degil mi canim?...
Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

En Son Gittigin Film

Mesaj gönderen Physiker » Sal Şub 10, 2009 6:23 pm

Malum okul tatilleri basladi yavas yavas artik biraz sosyalleselim dedik=) Sinemaya gidebilmek icin nihayet rahat rahat zamana kavustuk diyelim..

Bu baslikta son donemlerde gittiginiz filmleri paylasalim, yada gideceginiz filmleri..

Mesela Recep Ivedik geliyormus 12 subat da =)

Wer sind dabei ( kimler geliyor ) ? :D

Serhan

En Son Gittigin Film

Mesaj gönderen Serhan » Sal Şub 10, 2009 6:27 pm

A.R.O.G- Guz Sancisi- enson bu ikisine gittim
cumartesi gunu Recep Ivedik-2\'ye 2 -4 seansina malum bi arkadasimla gitcem
sonrada Kirpiyi dusnuyuroum...

der Nordostwind

En Son Gittigin Film

Mesaj gönderen der Nordostwind » Sal Şub 10, 2009 6:28 pm

gurkan seninde dedigin gibi RECEP IVEDIK 2yi bekliyom bende. bakalim turk sinemasinda kendi izlenme rekorunu kiracak mi

b00ne

En Son Gittigin Film

Mesaj gönderen b00ne » Sal Şub 10, 2009 7:03 pm

en son "iz",a.r.o.g. filmlerini izledim. recep ivedik2 flmni bende bekliyorum :D

ipek

En Son Gittigin Film

Mesaj gönderen ipek » Sal Şub 10, 2009 7:12 pm

Arog izledim, ilkinden kesinlikle daha iyidi. Guz sancisina gidesim vardi, fakat konusu sarmadi.

maniaturk

En Son Gittigin Film

Mesaj gönderen maniaturk » Sal Şub 10, 2009 8:42 pm

Turkiye\'deki sinema kulturumu Almanya\'da kaybettim desem yeridir. Burada en son arkadaslarinda israri ile Recep Ivedik 1\'e gitmistim. 2. Film icinde israr edenler var gidelim diye ama bilmiyorum.

Evde izledigim son film ise Semum

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

En Son Gittigin Film

Mesaj gönderen Physiker » Sal Şub 10, 2009 9:18 pm

benim turk filmleri daha cok ilgimi cekiyor.. ozellikle son yillarda turk sinemasi gercekten cok gelisti ve bence su anda avrupa da en on siralarda yer aliyor... bakmayin siz cannes film festivallerinde falan pek bi odul alamadiklarina.. zaten orda ne kadar bogucu sanatsal filmler varsa onlar odul aliyor :D

bi de ben yabanci filmleri turkce izleyemiyorum artik.. dublaj gercekten cok berbat oluyor ing. ve almanca film izlemeye alisinca.

ipek

En Son Gittigin Film

Mesaj gönderen ipek » Sal Şub 10, 2009 9:26 pm

vaay Pyskiher Turkce\'yi gectin demek:)
Ben ne kadar almanca izlemeye calissamda Turkce dil secenegi varsa bi sure sonra direk Turkcesine geciyorum:) Yoksa Ingilizce..
Bu arada Bibliotheklerden film alip izleyen varmi? Ben ordan izliyorum. Yeni filmlerde oluyor, dvd seklinde. E tabi bi suru dil secenegi oluyor. Almanca dinleyip altyazidan Turkce takip edebiliyorum.
Bizim gibi almancasini gelistirmek isteyen ogrenciler icin iyi bi firsat. Senelik uyelik ucretide cok uygun.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

En Son Gittigin Film

Mesaj gönderen Physiker » Sal Şub 10, 2009 9:33 pm

aslinda dsh ya hazirlananlar, hatta son bi iki aya girenlerin kesinlikle turkce tv veya film izlemelerini tavsiye etmiyorum.. aslinda film bakarken altinda turkce alt yazi gecmesi pek bi fayda saglamaz :D bi kac az kullanilan kelimeleri hazineye eklemek disinda..

son aylar bence bol bol almanca film izleyin, tv hep almanca ozellikle haberler cok onemli, cunku dsh da gelen sorular genelde hep son gunlerdeki guncel konular uzerine oluyor :D

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

En Son Gittigin Film

Mesaj gönderen Staatsmann » Sal Şub 10, 2009 9:52 pm

Scar 3D..
Uc boyutlu korku-gerilim filmi diye heves ettim gittim..
Ancak hic begenmedim,3D cizgi filmler daha guzel =))
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

romeo-87

En Son Gittigin Film

Mesaj gönderen romeo-87 » Çrş Şub 11, 2009 12:02 am

en son gittigim filmi yazarsam gulmeyin sakin,cunku epeydir gitmiyorum sinemaya,en son trde lise 2 deyken jetli nin filmi ejderin opucugune gitmistim.ondan sonra bi daha sinemaya ayak basmak nasip olmadi.almanyadada hic sinemaya gitmedim,film eksikligimi internetten karsiliyorum.bu arada gercekten tr dublajlar hepsi olmasada cogunda dublaj cok kotu.hatirliyorum almanyada bi hint filmi izlemistim vallahi aglaya aglaya bi hal oldum,tr dublajina baktim hic bir sey hisedemedim.bu olaydan sonra almanlarin duygusuz olduklari konusunda fikirlerim degisti,duygusuz insan o filmin dublajini o kadar hissederek yapamaz...:)

romeo-87

En Son Gittigin Film

Mesaj gönderen romeo-87 » Çrş Şub 11, 2009 12:05 am

ha bu arada evde izledigim en son film underworld(THE RISE OFF THE LEICANS).

kitty26

En Son Gittigin Film

Mesaj gönderen kitty26 » Çrş Şub 11, 2009 4:49 am

evet bu konu benim fazlasiyla ilgi alanima girdigi icin dayanamadim yazayim dedim..turk sinemasi son donemde hakikaten kendini asmistir..gurkan daha ne olsun nerdeyse son 2 senedir cannes film festivalinde cigir acmis durmadayiz
2007 yasamin kiyisinda fatih akin en iyi senaryo
2008 uc maymun nuri bilge ceylan en iyi yonetmen..
bunun disinda Avrupanin bircok yerinde kisa filmlerimiz uzun metrajlilar bircok odul toplamistir:)...
bu arada ayin 26 sinda nurnberg tr film festivali basliyor..deniz,ipek bisiylr ayarlayip birlikte gidelim..acilis filmi uc maymun olucak oyuncularda geliyor tr den...bu arada hafta ici burdada ucuzmus sabahlari gitmeyi dusunuyorum bende..benjamin button a gittim 2 gun once doluydu yer bulamadim..giden arkadaslar iyi diyorlar ..belki oskari bile kapar bakalim gidip seyrediyim burda elestiririm...almanca ne anlarsam o kadar artik;)

ipek

En Son Gittigin Film

Mesaj gönderen ipek » Çrş Şub 11, 2009 12:33 pm

Ciddimisin Burcu, super bi haber bu, kesinlikle kacirmayalim. Herkesi bekleriz...
Zaten benimde son gezislerim olur heralde, sonraki ay malum eve kapanmam gerekiyo:(
Almancasindan mi izliyceksin filmi:D Bi yerden baslamak lazim, 4 ay oldu ben hala almanca izlemiyorum inatla, ne film ne haber.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

En Son Gittigin Film

Mesaj gönderen Physiker » Çrş Şub 11, 2009 1:34 pm

bence turkiye nin gelmis gecmis en iyi filmleri kurtlar vadisi irak, vizontele 1 ve eskiya dir.. zaten eskiya filmi adeta turk sinemasi adina bir milattir.. onun disinda istanbul kanatlarimin altinda, babam ve oglum gora filmleri de oldukca guzeldi...

yabanci filmlerde genelde troja veya 300 turu filmleri seviyorum.. savasmak ruhumda var demekki:p

burakutku01

En Son Gittigin Film

Mesaj gönderen burakutku01 » Çrş Şub 11, 2009 6:23 pm

Saolsun Nevsehirde sosyal standartlar cook yuksek oldugu icin :D :D anca 2 ayda bir yeni flim gelio :D belediyemiz saolsun cok tesvik ediyor :D

en son A.R.O.G a gittim eh iste ozellikle ordaki bakkal ile telefonda ingilizce kufurlesmesine bittim :D :D

hiPoKoNdRiyAk

En Son Gittigin Film

Mesaj gönderen hiPoKoNdRiyAk » Çrş Şub 11, 2009 7:38 pm

Issiz Adam

DolnaBaNJica

En Son Gittigin Film

Mesaj gönderen DolnaBaNJica » Çrş Şub 11, 2009 7:54 pm

arog

adzeson

En Son Gittigin Film

Mesaj gönderen adzeson » Prş Şub 12, 2009 2:22 am

arog u kurban bayraminda stuttgartt izledim cok gulmustum sasirtan sey almanlarinda izlemeye geldigiydi. sora issiz adami izledim cagan irmaktan daha iyisini beklerdim. fazlasiyla ticari kokusu var. sora gecen gun en son benjamin buttonu izledim farkli siradisi bir kurgusu var tavsiye ederim.

prato

En Son Gittigin Film

Mesaj gönderen prato » Prş Şub 12, 2009 6:32 pm

2 ssaat snra recep ivedik 2 gitcem gelen var mji?