Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Almancilar

Biraz da eglenelim degil mi canim?...
Deutsche-Gabbana

Almancilar

Mesaj gönderen Deutsche-Gabbana » Prş Kas 03, 2011 3:39 pm

Dusuncelerinize katilmiyorum ama, dusuncelerinizi soylemekte ozgursunuz.

neyse wesselam....
Baslamak Bitirmenin Yarisidir...

ywzslm

Almancilar

Mesaj gönderen ywzslm » Cum Kas 04, 2011 11:17 am

Kim ne derse desin burada koln ve kolne yakin bir cok sehirde bulunan turk ailelerin cocuklari malesef gerek kultur karmasasi gerek ailenin bir destek verememesi birde alamnayda bulunan derneklerin de bu durumda negatif katkilari malesef oldukca buyuk.Tabi bu her almanyada yasayan gurbetci ailenin cocugu okumaz anlamina gelmiyor elbette burada okumus tahsilini yapmis bir cok genc arkadaslarda var.Asil sorun cocuklarin daha 16 yasinda ben okumam diyerek kendini egtim hayatindan sogutmasidir.Acikcasi o video icimizi acitan bir goruntu.Oysaki buradaki bir cok oklda cift yabanc dil egtimi gerek mesek egtimlerini alabilen ogrenciler bunlar. 1950lerde gelen ilk nesil calismak icin gelmislerdi amaolari daha iyibir gelecek saglamkti 2. nesil malesef egtimliolamdi ki bunlarin bir cogu Turkiyeden gelen es dost akraba olarak geldi simdi ucuncu nesil malesef kendini neredeyse kaybetmis bir durumdalar.Insallah okuyup tahsilini yapanlar diger kardeslerine yol gosterici olur.