Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Dualariniza ihtiyacim var...

Biraz da eglenelim degil mi canim?...
maniaturk

Mesaj gönderen maniaturk » Pzt Ara 08, 2008 8:44 pm

Selamlar,

Bu aralar pek yogun olamiyorum arkadaslar, yarin bir sinavim var. Kafayi siyirmak uzereyim kodlari anlamak icin. Bana dua edin insallah... 20 sinden sonra bomba gibi bir donus planliyorum.. :)

Not: Bol dua edenlerin istek universite tanitimlari hizli bir sekilde ayarlanacaktir... :D

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzt Ara 08, 2008 8:56 pm

ben karsiliksiz dua ediyorum hade:)

bir ay sonra benim de sinavlar basliyor, o zaman da sen bana edersin..

sana guveniyorum kardesim, guzel haberlerini bekliyoruz yine;)
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

gulcantmn

Mesaj gönderen gulcantmn » Pzt Ara 08, 2008 9:01 pm

Guzel arkadasim dualarimiz seninle ; gerci eminim ihtiyac yoktur ama olsun :) allah zihin acikligi versin :)
( buarada gurkan iyiki karsiliksiz dua etmissin :) )

oezguer

Mesaj gönderen oezguer » Pzt Ara 08, 2008 10:11 pm

onuda gecersin denizcim basarilar...

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Sal Ara 09, 2008 3:02 am

Elinden gelenin en iyisini yapacaksindir eminim,tedbir bizden gerisi Allah\'tan..Keske erken soyleseydin anneanneme tesbih cektirirdim bin tane falan :D
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

hiPoKoNdRiyAk

Mesaj gönderen hiPoKoNdRiyAk » Sal Ara 09, 2008 12:32 pm

Allah yardimcin olsun Deniz..

Sonra da senin Gurkan..

Iyi calismalar..

maniaturk

Mesaj gönderen maniaturk » Prş Ara 11, 2008 4:44 pm

Berbat bir sinavdi herseyin icine ettim. Bildiklerimi bile yapamadim. Sure desen o da az geldi. Anlayacaginiz semestr sonundaki sinavda ortanin ustunde bir puan yapmam gerekiyorki geceyim dersi yoksa tekrar sinavina girecegim gecemezsem dersi 1 sene sonra almam gerekecek.

Neyse dualara devam cumartesi gunu 2 sinav daha var. Biz de dert bitmez.. :(

pLotoniC

Mesaj gönderen pLotoniC » Prş Ara 11, 2008 6:35 pm

Stres yapma Deniz, her baslangic zordur bunu bilerek hareket etmelisin. Zaman kaybi ister istemez oluyor ama bunun getirdigi sinir bozukluguyla diger derslerini de kotu etkileme...

Dualarim seninle... Canini sikma, Munih Teknik Universitesinde Informatik okuyorsun kolay bir is degil bu, illaki ilk semester da bi kac aksaklik olacak bu sekilde..

Kendini uzme, Allah a emanet ol..

gulcantmn

Mesaj gönderen gulcantmn » Prş Ara 11, 2008 7:17 pm

Yok arkadasim eminim dusundugun kadar kotu deildir... uzme tatli canini nasilsa halledersin :) yaa acaba ben birilerini \'ds\'nin sinav uzeri dualari icin gorevlendirsem mi ki?? :)

maniaturk

Mesaj gönderen maniaturk » Prş Ara 11, 2008 7:37 pm

sagolun arkadaslar, su cumartesi gunku sinavlari geceyim simdilik yeter insallah...

Bu arada siteye dua moderatoru araniyr...

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Prş Ara 11, 2008 9:40 pm

Aci yoksa zafer de yok;diken yoksa taht da yok;surunmek yoksa seref de yok;engel yoksa hukumdarlik da olmayacaktir...

Basaricaksin bence..
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

omier

Mesaj gönderen omier » Cum Ara 12, 2008 1:25 am

aga cumartesi gunu sinav mi olunurmus, yaksin hocalar kendilerini cayir cayir..

maniaturk

Mesaj gönderen maniaturk » Cum Ara 12, 2008 1:49 pm

[quote]omier yazdi:
aga cumartesi gunu sinav mi olunurmus, yaksin hocalar kendilerini cayir cayir..[/quote]

dersler devam ediyor ya o bakimdan. serefsizler bir taraftan ders isliyorlar, diger taraftan odev vermen gerekiyor, labaratuar derslerine de gireceksin, ee bir de sinava hazirlan. ben boyle sistemin...

Serhan

Mesaj gönderen Serhan » Cum Ara 12, 2008 7:08 pm

sen yaparsin bu isi alirsin o sinavida be abi bak hem sana urkmezden selam da getirdim denize de girdim o da muthisti yani

omier

Mesaj gönderen omier » Pzr Ara 14, 2008 2:04 am

mania dostum calisma ortamin nasil, yani alman kankilerinle mi takiliyosun.. nedense almanyada inf okuyan cok turk gormedin.. sen nasil yapiyosun..abi tecrubene ihtiyacim var ilerisi icin

maniaturk

Mesaj gönderen maniaturk » Pzr Ara 14, 2008 5:39 pm

sakat bi bolum ya bence yabanci ogrenciler icin almancanin daha az konusuldugu bolumler daha iyi olur matematik, fizik gibi yoksa gercekten hala almancanizin eksikligini fark ediyorsunuz yani sinavi gecmis olmak yetmiyor.

Benim calisma ortami ilginc ya. Bazi derslerde almanlar ile takiliyorum bazilarinda turkler ile. Gecen bir bayanla tanistik praktikum da. Dediki beraber calisalim bende okey dedim. Bu arada bizim bolumde bayan bulmak zor is yani mikroskopla falan inceleyeceksin falan :D

Neyse onun 4-5 arkadasi ile falan tanistim. Info dersi icin calisma grubum ben haric bayanlardan olusuyor. La sinav oncesi kampuste kutuphanede goren alman arkadaslar saskina dondu. Baktim almanlar daha cok geliyor yanasiyor, muhabbet ediyor falan. Adamlarin bakis acisi degisti bana. Yardim etmeler, soru sormalar, bekliyorlarki kizlarla tanistiracagim, avuclarini yalarlar :D O kiza da kardesim gozuyle bakiyorum, sagolsun bana cok yardimi oldu, sayesinde diger bir ders icin grup buldum kendime.. :D

Yalniz takilinca almanlar sizi ortada kalmis, kimsenin arasina almak istemedigi insanlar gibi dusunuyorlar, ozellikle turk iseniz isiniz daha zor. Onlara tersini kanitlamak zorundasiniz.

Kendi basiniza da yapabilirsiniz ama malum gerenk yok.. ;)

nazlim

Mesaj gönderen nazlim » Pzt Ara 15, 2008 1:36 am

bu aralar sinavlari olan tum arkadaslara basarilar diliyorum umarim herkes hakettigini alir;)