Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Soz sirasi Mesut Ozil\'de

Biraz da eglenelim degil mi canim?...
Serhan

Mesaj gönderen Serhan » Cmt Şub 07, 2009 2:47 pm

Mesut Ozil Turkiye\'yi degil Almanya A mili takimini tercih etti. Genc futbolcu neden boyle karar aldigini anlatti.

[img]http://www.ntvspor.net/Images/25619.jpg[/img]

Tercihini Alman Milli takimindan yana kullanan Mesut Ozil, Alman milli takim yetkililerinin kendisiyle cok yakindan ilgilendigini, ayni ilgi ve yakinligi Turk milli takimindan gormedigini iddia etti.

Verder Bremen\'de gosterdigi performansla dikkatleri uzerine ceken Mesut Ozil neden Alman milli takimini sectigini anlatti. Kararinda arkadaslari ve ailesinin etkili oldugunu soyledi.

TURK KOKENIME SIRT CEVIRMIYORUM

"Ailem ve bircok arkadasim Turk. Uc jenerasyondur Almanya\'da yasiyoruz. Benim icin gercekten zor bir karar oldu. Gunlerce dusundum ve zamam zaman uykusuz kaldim.

DAVET EDILDIÐIM ICIN COK MUTLUYUM

Almanya genc takiminda oynadim. Burada bir cevrem ve arkadaslarim var. Bu yuzden dogru bir secim yaptigima inaniyorum. Ancak Alman milli takmini tercih etmem Turk kokenine sirt cevirdigim anlamina gelmiyor. Alman milli takimina davet edildigim icin cok mutluyum. Hedefim uzun yillar milli formayi basariyla giymek.

[img]http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_ma ... zil001.jpg[/img]

TURK YETKILILER BENIMLE ILGILENMEDI

Almanya milli takimi ile oynama karari verdikten sonra cok rahatladim. Uzerimde buyuk bir baski vardi. Bu sure icinde Alman milli takim yetkilileri benimle yakindan ilgilendi. Turk milli takimindan ayni ilgi ve yakinligi gormedim."

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Cmt Şub 07, 2009 3:25 pm

Bence Almanya yada Turkiye milli takiminda oynamasinin cokta onemi yok nerede iyi futbol oynayacaksa,nerede iyi hissedecekse orada olmasi daha onemli.Yani Futbol oynasin yeter,bunu Turk kokeNine sirt cevirdi gibi yorumlara donusturmemek gerek bakiniz Obamada Kenyali :D:D
Yesiller Partisi baskanida Turk..
Yani isimize yarayan yerlere gelince Turk,gelmeyince kokenine sirt cevirdi yorumu cok yanlis..
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

Serhan

Mesaj gönderen Serhan » Cmt Şub 07, 2009 3:38 pm

ya haberi ekledikten sonra bende kiziyorum fatih terimde sozde ilgilenmis denildi ama adam ilgilenmedi kimse diyo birak yaa bizim milli takim mesuta mi kaldi ??
Arda tuncay nihat servet hakan aurelio volkan sabri vs. varken milli takimin sirti yere gelmez heleki basta imparator varsa....:D Yemisim Mesutu....

der Nordostwind

Mesaj gönderen der Nordostwind » Cmt Şub 07, 2009 7:17 pm

yolu acik olsun ne diyelim... ins. basarili olurB)B)B)