Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Aachen ekimde C-1 verme

aktif forumculuk : uyeler bulusuyor!
sevver

Aachen ekimde C-1 verme

Mesaj gönderen sevver » Pzt Haz 10, 2024 11:25 pm

Arkadaşlar şu anda telc b2 sertifikam var. Şu an rtwh aachen üniversitesine başvurup dönem başlamadan C-1 teslim edebilir miyim?

Ankara0638

Re: Aachen ekimde C-1 verme

Mesaj gönderen Ankara0638 » Sal Haz 11, 2024 11:03 am

Mail ile sordum ben , kayıt yaptiriken c1 ibraz etmeniz yeterli dediler, henüz dil sertifikası almamamıza ragmen kabul verdiler bize

T 10 Heavy

Re: Aachen ekimde C-1 verme

Mesaj gönderen T 10 Heavy » Cum Haz 14, 2024 10:30 pm

Hayırlı akşamlar sıkıntısızca halledebilmenizi umuyorum, eğer tarih deadline değilse sıkıntısız halledersiniz diye umuyorum c1 zaten yeterli olmalı her yer için (eğer kendi sınavı yoksa) kusura bakmayın bilgim az affola, Şuan yatay geçişten mi bahsediyorsunuz? Bu konular için hangi portal-başlıklara bakmamı önerirsiniz? muht cevapları bulurum ama kısaca soruların şunlar, b2-c1 sertifikamı ne zaman çıkartmam lazım, en erken ne zaman yatay geçiş yapabilirim-ne zaman çıkartmam gerekiyor? ayrı başlık da açabilirim ama kısaca değerli bilgilerinizi almak istedim :)

Eğer üninin kendi sınavı yoksa sıkıntı olmaz hocam. Aachen'in son tarihlerini teyit etmenizde fayda var tekrardan dediğim gibi, işiniz rast gitsin iyi aksamlar.