Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Projektarbeit ve Hocalarla ilgili problem

Universitelilerin ders destek ve paylasim alani
aytugbas

Projektarbeit ve Hocalarla ilgili problem

Mesaj gönderen aytugbas » Pzt Eki 22, 2018 11:37 am

Merhaba Arkadaslar,

TU Chemnitz de Master yapiyorum su an ücüncü dönemdeyim ve Projektarbeit icin bölümden danisman ve konu bulmak gerekiyor ama neredeyse üc haftadir tüm hocalara mail attim aradim bazilari imkanim yok veya doluyum diyorlar. Ders zorunlu ve 9 kredisi var simdiye kadar iki dönemde 66 kredi topladim gelcek dönemde Masterarbeit a baslamak istiyordum. Proje calismasi bulamazsam bir dönem uzayacak ve tabiki bunu istemiyorum. O yüzden bölüm Professur a mail atmayi yada konusmayi düsünüyorum hatta Maschinenbau Fakülte sine sikayet dilekcesi yazmayi da düsünüyorum. Sizce ne yapmaliyim yada baska bir öneriniz olur mu ?

Tesekkurler

Wolf123

Re: Projektarbeit ve Hocalarla ilgili problem

Mesaj gönderen Wolf123 » Sal Eki 23, 2018 2:04 am

aytugbas yazdı: Pzt Eki 22, 2018 11:37 am Merhaba Arkadaslar,

TU Chemnitz de Master yapiyorum su an ücüncü dönemdeyim ve Projektarbeit icin bölümden danisman ve konu bulmak gerekiyor ama neredeyse üc haftadir tüm hocalara mail attim aradim bazilari imkanim yok veya doluyum diyorlar. Ders zorunlu ve 9 kredisi var simdiye kadar iki dönemde 66 kredi topladim gelcek dönemde Masterarbeit a baslamak istiyordum. Proje calismasi bulamazsam bir dönem uzayacak ve tabiki bunu istemiyorum. O yüzden bölüm Professur a mail atmayi yada konusmayi düsünüyorum hatta Maschinenbau Fakülte sine sikayet dilekcesi yazmayi da düsünüyorum. Sizce ne yapmaliyim yada baska bir öneriniz olur mu ?

Tesekkurler
Şikâyet dilekçesi yazmak bence en son çare olsun hatta onu yazmayı aklindan çıkar. Benim gözlemlediğim bazen hoca ile yüzyüze konuşmak mail atmaktan daha etkili olabiliyor. Hocaların konuşma saatleri varsa o saatlerde odaya gidip biraz dil dökerek şansını deneyebilirsin. Onun dışında mesela okulun danışma servisi varsa oraya git durumunu anlat belki onlar sana konuşman için bir hoca önerirler. Umarım bulursun