Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Deutsch.info Ücretsiz Online Almanca

Universitelilerin ders destek ve paylasim alani
Serhan_

Deutsch.info Ücretsiz Online Almanca

Mesaj gönderen Serhan_ » Cmt Eyl 09, 2017 2:14 am

Herkese Merhaba,

internet üzerinde yeni bir site keşfettim. Android ve appstore daki cambly ya da busuu gibi uygulamalardan biraz farklı.
En büyük artısı ise tamamen ücretsiz olması.
www.deutsch.info
Ücretsiz olması sebebiyle reklamlar karşınıza çıkıyor. Sitede genel olarak seviyelere ayrılmış ve bi senaryo üzerinden hem videolu hem de interaktif olarak seçeneklerle diyalogları ilerletiyorsunuz. Birebir olarak ta cümlelerin çevirileri aynı sayfa üzerinde görüntüleyebiliyorsunuz.

Videoları bitirdikten sonra ise size bir quiz uygulanıyor. Ek olarak, medya kıtaplığı ve zarf, sıfat ve fiil gibi yapıları anlatan detaylı bölümleri de var. İncelemenizi tavsiye ederim. Sistem genel hatlarıyla bu şekilde. Vize bekleyen, almancasını geliştirmek isteyen ya da şimdilik bi kenarda dursun diyen arkadaşlar için tavsiye ederim.

Kolay gelsin. :)
Expatrio Referans Linki
https://expatrio.com?p=deutschstudent

TransferGO Referans Linki
https://transfergo.sjv.io/zad7RM

Kullanıcı avatarı
overlord35

Re: Deutsch.info Ücretsiz Online Almanca

Mesaj gönderen overlord35 » Cmt Eyl 09, 2017 7:28 pm

Hocam paylaşımınız için teşekkürler.Siteyi biraz inceledim bence bu site sıfırdan almanca öğrenmek isteyenler için değil de var olan almanca seviyesiyle ilgili alıştırma yapmak isteyenler için daha uygun.

DetectiveFusco

Mesaj gönderen DetectiveFusco » Pzr Eyl 10, 2017 12:51 am

overlord35 yazdı: Cmt Eyl 09, 2017 7:28 pm Hocam paylaşımınız için teşekkürler.Siteyi biraz inceledim bence bu site sıfırdan almanca öğrenmek isteyenler için değil de var olan almanca seviyesiyle ilgili alıştırma yapmak isteyenler için daha uygun.
ben de inceledim gayet de uygun açıkcası. A1,A2,B1 seviyeleri var. sıfırdan almanca öğrenirken bakmıştım gayette faydalı oldu.

Karahan

Mesaj gönderen Karahan » Prş Tem 11, 2019 9:59 am

Merhaba site neden açılmıyor

Karahan

Mesaj gönderen Karahan » Prş Tem 11, 2019 10:00 am

Dün açılıyordu ama bugün açılmıyor

amira

Mesaj gönderen amira » Prş Tem 11, 2019 1:46 pm

Merhaba paylaşımınız için teşekkürler. Ben de bu aralar https://learngerman.dw.com/en/overview bu siteyi keşfettim mobil uygulaması da gayet güzel :)