Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Lineare Algebra ve Analysis 1 Ders notları

Universitelilerin ders destek ve paylasim alani
Oxeon

Lineare Algebra ve Analysis 1 Ders notları

Mesaj gönderen Oxeon » Pzr Kas 03, 2019 11:33 pm

Arkadaşlar merhaba, ne hikmetse informatiğe yan dal matematik alayım nasıl olsa matematikle aram iyi demiştim ama soyut cebir kısmını hiç düşünememişim. Derslerden tek kelime bile anlamıyorum, elinde analysis 1 ve lineare algebra 1 için ders notu olan varsa paylaşabilir mi acaba (Türkçe olması çok iyi olur). Derslerin türkçe karşılıklarını bulmaıyorum konu konu arayınca da maalesef Türkçe kaynak bulamadım internette :(

Kullanıcı avatarı
Informatiker

Re: Lineare Algebra ve Analysis 1 Ders notları

Mesaj gönderen Informatiker » Sal Kas 05, 2019 3:09 am

Ayni dersleri aldim kolay degildir bilirim :D. Sakladigim ders notlarim var hala. Hangi konulari istedigini ve email adresini yaz göndereyim.
Georg-August Universität
Angewandte Informatik

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Çrş Kas 06, 2019 11:13 am

Kesinlikle türkce kaynak kullanma. Jänich in Linear Algebra kitabini tavsiye ederim. Basta cok karisik gözüküyor ama Almanya daki egitim hayatimda ilk ve en kolay gectigim dersti. Ayrica asagidaki linkler de yardimci olur:

https://www.math.uni-bielefeld.de/~pres ... linalg.pdf

http://wp.andreas.bieri.name/myblog/wp- ... aenich.pdf
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Oxeon

Mesaj gönderen Oxeon » Cmt Kas 09, 2019 9:00 pm

Informatiker yazdı: Sal Kas 05, 2019 3:09 am Ayni dersleri aldim kolay degildir bilirim :D. Sakladigim ders notlarim var hala. Hangi konulari istedigini ve email adresini yaz göndereyim.
takıldığım net olarak bir konu yok (her konuda takılıyorum :P ) kanıt kısımları çok zorluyor Türkiyedeki eğitim hayatım boyunca neredeyse hiçbir şeyin kanıtı ile uğraşmadığım için vallahi çok garip geliyor. mailim kinggqq@gmail.com Çok teşekkür ederim :)