Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

DS KULTUR - ACILDI !!

Kultur Sanat & Moda Muzik
Kullanıcı avatarı
Staatsmann

DS KULTUR - ACILDI !!

Mesaj gönderen Staatsmann » Pzt Mar 21, 2016 3:57 am

[center]°[/center]
[center]°[/center]
[center]KULTUR SANAT & MODA MUZIK [/center]

[center]°[/center]
[center]°[/center]

[center]DS Kultur
http://deutschstudent.de/forum/viewforu ... rum_id=42
[/center]
[center][quote] -°~¹\'°¨°\'¹i|¡ Ich bin ein Kulturmensch -- Ben Uygar Bir Insanim ¡|i¹\'°¨°\'¹~°- [/quote][/center]

DS KULTUR kosesi forumun genel yapisindan farkli olarak,sadece ve sadece yukarida belirttigim \' KULTUR SANAT & MODA MUZIK \' alanlarda ki yeniliklerden haberler verecek..

LUTFEN Almanya\'da Egitim konulariyla ilgili sorularinizi buraya yazmayiniz.

Almanya\'da egitim goren Turk ogrenciler olarak sadece egitim degil,diger sosyal alanlarda ki aktivitelerede etkin bir sekilde katilmaliyiz.
Sanat\'a ve sanatciya gereken onemi ve destegi vermeliyiz.
Ve belki de aramizda sanat okulunda okuyan arkadaslarimiz var veya olacak..Ve onlarda konserlerini,oyunlarini,sergilerini kisacasi tum aktivitelerini burada paylasabilirler.

\'\' Sanatsiz kalmis bir milletin hayat damarlarindan biri kopmus demektir. \'\'

\'\' Guzel sanatlarda muvaffak olmak, butun inkilaplarda basariya ulasmak demektir. Guzel sanatlarda muvaffak olamayan milletler ne yazik ki, medeniyet alaninda yuksek insanlik sifatiyla yer almaktan ilelebet mahrum kalacaklardir. \'\'

Mustafa Kemal Ataturk

° .°
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari