Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Almanyada kalacak yer

Alinik-Satilik-Kiralik-Araniyor
Alper Ayer

Almanyada kalacak yer

Mesaj gönderen Alper Ayer » Pzt Ağu 03, 2009 3:52 pm

arkadaslar ben duisburg-esen uni kabul edildim,dil kursunuda ayarladim sayilir fakat yurt konusunda hala aciktayim dusseldorf ta buldum 350€ diolar yurta bildiginiz bir yurt varmi essende yada dusseldorfta koln olabilir uygun fiyatli bir yurt ev olur ev arkadasli olur...bu konuda yardim bekliyorum sizden...simdiden sagolun

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Almanyada kalacak yer

Mesaj gönderen Staatsmann » Pzt Ağu 03, 2009 6:14 pm

Yurda basvurdun mu Duisburg-Essen icin.? Gec cevap yazabilirler cunku Eylul gibi 2 buyuk yurdda tadilat basliyor yani kapatiliyor ve malum yer bulma zorlasiyor.Eger vizen ciktiysa,bu ay geleceksen 1 ayligina kalacak yer var 160 Euro.

Alper Ayer

Almanyada kalacak yer

Mesaj gönderen Alper Ayer » Sal Ağu 04, 2009 12:30 am

vizeye daha basvurmadim okul kabul belgem gelmedi o gelince bizim sponsor dil kursundan fatma hanimla konustum dusseldorftan.duisburg-essen yurt basvurusu nasil yapicam? koln de daha ucuzmus yurt simdi koln u de dusunmeye basladim,su anda en buyuk sorunum kalcak yer gibi gozukuyor,yardimlarinizi bekliyorum...

Alper Ayer

Almanyada kalacak yer

Mesaj gönderen Alper Ayer » Çrş Ağu 05, 2009 1:18 pm

essendeki universitenin yurduna nasil basvurucam yurtlarin fiyatlarinida buldum ama bi turlu cozemedim sizden yardim bekliyorum....