Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

NURNBERG-ERLANGEN DE EV ARIYANLAR

Alinik-Satilik-Kiralik-Araniyor
Frau Dinc

Mesaj gönderen Frau Dinc » Cum Nis 17, 2015 6:21 pm

MERHABA BEN EDA ILK ONCELIKLE BURAYA NURNBERG YANI ERLANGEN E GELICEK BAYAN ARKADASLARIM EW ARIYORSA BENIM EWIMDE TEK 20 M2 ODA KIRALAYABILIRIM NORMALDE EWIM 3+1 TEK KALIORUM MADDI SIKINTI YASADIM ICIN KIRALICAM EWIM LUKS HERSEY DAHIL WIFI WAR BIR OGRENCI EWI DENEMEZ AILE EWI KENDIM BURDA HUKUK OKUYORUM ALMANCADA HEM YARDIMCI OLURUM OKULUNDA DA ILGILENEN BAYAN ARKADASLARA DUYURULUR:: AYLIK UCRETI 330 EURO DUR ILGISI OLAN LUTFEN BURDAN BANA MSJ ATSIN 5 AYIN ITIBAREN GELEBILIR

NOT. ODADA HERSEY VAR DOSELI SEKILDE YATAK DOLAB MASA KULLANILBILIR DAHA ONCE SADECE MISAFIR OLARAK KULLANILDI ESYALAR SIFIR DEGERINDE

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Çrş Nis 22, 2015 1:45 am

Siz bayan misiniz rumuzununda yazdigi gibi Frau Dinc ?
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

Florenzi

Mesaj gönderen Florenzi » Çrş Nis 22, 2015 1:52 am

Erlangen merkez mi yoksa dorf ya da hochstadt mi?
Eger ev belirttiginiz gibi ise Erlangen merkezde uygun bence. Cunku Erlangen merkezindeki yerlesim yeterli degil
Ki 2 yil boyunca Herzogenaurach-Erlangen-Nurnberg uclusunde kalan biri olarak soyluyorum bunu.
Ama birde evin resimlerini eklerseniz daha saglikli olur her iki taraf acisindan da.

Florenzi

Mesaj gönderen Florenzi » Çrş Nis 22, 2015 1:54 am

Bir de yonetici arkadaslar sitenin duzeninden sikayet ediyosunuz ancak yazi karakteri tamamen buyuk olan bu basliga dokunmuyosunuz. Ilginc...

Frau Dinc

Mesaj gönderen Frau Dinc » Prş Nis 23, 2015 1:44 am

[quote]Staatsmann tarafindan yazilan metin:

Siz bayan misiniz rumuzununda yazdigi gibi Frau Dinc ?[/quote]

Yazimi iyi okumadin galiba adim eda diorum konunun basinda yani bayanim

Frau Dinc

Mesaj gönderen Frau Dinc » Prş Nis 23, 2015 1:49 am

[quote]ruudacroam tarafindan yazilan metin:

Erlangen merkez mi yoksa dorf ya da hochstadt mi?
Eger ev belirttiginiz gibi ise Erlangen merkezde uygun bence. Cunku Erlangen merkezindeki yerlesim yeterli degil
Ki 2 yil boyunca Herzogenaurach-Erlangen-Nurnberg uclusunde kalan biri olarak soyluyorum bunu.
Ama birde evin resimlerini eklerseniz daha saglikli olur her iki taraf acisindan da.[/quote]

Sole diyim erlangen merkeze 5 dk yuruyerek. Zaten fazla bisiklet var onuda kullabilir de iste bayan arkadas yok sanirim sans iste ewin resimlerini koyim o kadar ugrasicak. Zamanim yok malesef. Okul dann dolayi