Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Essen\'da kalacak yer ariyorum

Alinik-Satilik-Kiralik-Araniyor
death_glory

Mesaj gönderen death_glory » Pzr Ara 14, 2014 9:35 am

Bu kadar zor olacagini tahmin etmemistim ama aylardir kalacak bir yer bulamadim. Wggesuchttan surekli takip ediyorum evler ya cok vasat ya da cok pahali.

Prof. benim icin basvuru yaptiklarini soyledi ama hala bir ses yok. Universitatsklinikumun hemen yaninda yurtlar varmis sanirim bahsettigi Sommerburgstrassede olan ve tek oda, banyo ve mutfagin ortak kullanildigi yurt bu. Bilgisi olan var mi?

schwarzfahrer

Mesaj gönderen schwarzfahrer » Pzr Ara 14, 2014 9:11 pm

[quote]death_glory tarafindan yazilan metin:

Bu kadar zor olacagini tahmin etmemistim ama aylardir kalacak bir yer bulamadim. Wggesuchttan surekli takip ediyorum evler ya cok vasat ya da cok pahali.

Prof. benim icin basvuru yaptiklarini soyledi ama hala bir ses yok. Universitatsklinikumun hemen yaninda yurtlar varmis sanirim bahsettigi Sommerburgstrassede olan ve tek oda, banyo ve mutfagin ortak kullanildigi yurt bu. Bilgisi olan var mi?[/quote]

sadece wggesucht yetmeyebilir ki zaten yetmemis ev bulmaya . ebay kleinanzeigen larda ki kiralik ilanlarini ve Stadt anzeiger gazetesinde ki ilanlari da takip etmeni tavsiye ederim. Nispeten daha uzuc ve kolay kiralanabilenler cikiyor ..

bol sans

death_glory

Mesaj gönderen death_glory » Pzr Ara 14, 2014 10:53 pm

tesekkur ederim ebay\'i bilmiyordum ona baktim bir iki kisiye mesaj gonderdim, almanca bilmiyorum bu beni epey zorluyor...

sertac

Mesaj gönderen sertac » Pzr Ara 14, 2014 11:31 pm

Sommerburg\'dakini son alternatif olarak dusunmeni oneririm.Yuzde 90 cinli yogunluklu,eski ve bakimsiz.

death_glory

Mesaj gönderen death_glory » Pzt Ara 15, 2014 12:24 am

Adam sirf enstituye yakin diye israrla bu yurtta kalmam gerektigini soyledi. Daha once bi wg\'de kalmistim bi daha kimseyle ortak degil banyo mutfak, asansor kullanmamaya yemin etmisim katil mi olayim ben simdi :(

Peki ozel yurtlar vb yok mu essenda bu kadar ogrenci nerde kaliyor?