Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Essen 2 Zimmer Wohnung Zwischenmiete

Alinik-Satilik-Kiralik-Araniyor
Akademiker

Mesaj gönderen Akademiker » Sal Kas 25, 2014 2:31 pm

Merhaba arkadaslar,

Bende zamaninda yillar once sizler gibi egitim almaya gelen bir arkadasinizim. Is dolayisiylan essendaki evimi zwischenmieteye vermek istiorum Essena tekrar geri gelme ihtimalim oldugundan Evimi zwischenmieteye vermek istiorum
Yer olarak essenin en sakin guzel ve guvenli yerlerinden biri olan Frohnhausenda

Ev hakkinda 2 Zimmer Wohnung 50 m2 Badewanne, WC, Laminat, Zentralheizung, Einbaukuche, Garten, Keller,
Waschmaschine. Hauptbahnhofa Sbahnlan 4 Minuten gute Verbindung auch Bus und Strabahn, Straße sehr ruhig

Uni Essen Campusten zur Wohnung Stenzelstr nur 4km.

Rewe Netto Lidl gute Einkaufsmoglichkeiten.

Kaltmiete: 275€

Frei ab 01.12.2014 bis 01.06.2015 kann auch verlaengert werden.

Wenn Ihr Interesse hat, kann mich PN schreiben.

Selamlar.

death_glory

Mesaj gönderen death_glory » Pzr Ara 14, 2014 3:04 pm

Merhaba ben Essen universitatsklinikumda doktoraya baslayacagim ve bir single apartment ariyorum. Frohnhousen klinike yakin sanirim. Ilaniniz hala gecerli mi?

Akademiker

Mesaj gönderen Akademiker » Pzr Ara 14, 2014 9:19 pm

Merhaba evet ev suan hala bos size ozelden mesaj atmistim telefonnumarami birakmistim sorulariniz olursa ulasabilirsiniz evi gosterebilirim