Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Munih\'te Kalacak Yer Ariyorum

Alinik-Satilik-Kiralik-Araniyor
FatihLMU

Mesaj gönderen FatihLMU » Sal Eki 21, 2014 10:25 am

Merhaba.
LMU\'da Biyoloji Master\'ina basladim ve Turk oldugum icin buradaki oda kiralayan Almanlar beni sallamiyor. "Nein, danke." deyip telefonu kapatiyolar. Yurt diye bi olay zaten yok, 1 yildad sira geliyomus anca.
Herhangi bi kafami sokabilecek bi oda kosesi, koltuk, mutfak, koridor vs fark etmez evinde yer acabilecek olan varsa 3 aylik 1000 euro pesin vererek seve seve girebilirim eve.
Simdiden tesekkurler.
Telefon: 0176 26150246
Veya e-mail: skeletonfroster@hotmail
Simdiden cok tesekkurler.

pardon

Mesaj gönderen pardon » Sal Eki 21, 2014 5:12 pm

Munih\'te yurtlarin kis donemi oncesi ilk donem ogrencileri icin cekilisi oluyor. Zamani gemis ama yine de bir arayip durumu anlatirsan belki yardimci olmaya calisirlar.

http://www.studentenwerk-muenchen.de/wo ... er-201415/

fatih8134

Mesaj gönderen fatih8134 » Cum Ara 12, 2014 9:20 pm

Bende ayni durumdayim deli gibi ev ariyorum ama yok olan 700-800 euro ki hayatta karsilayamam bu bedeli max 400 euro illa sehir merkezindede olmasina gerek yok ev arkadasi vs arayan varsa super olur.

HollabackGirl

Mesaj gönderen HollabackGirl » Pzt Şub 16, 2015 1:19 pm

Bende ayni durumdayim arkadaslar yana yakila munih\'te kalacak yer ariyorum. Fiyatlar ates pahasi Haziran\'da LMU\'ya gelecegim. Yer bulursaniz nasil buldugunuza dair ya da ev arkadasi arayan biri varsa tanidiginiz yardimci olursaniz ne guzel olur. Simdiden tesekkurler

flaga

Mesaj gönderen flaga » Sal Şub 17, 2015 12:32 pm

Immobilien scout24 diye app var ordan da bakin. Bu durum cok kotu keske yardimci olabilsem. Biraz bakindim da ev burolariyla halledebilirsiniz belki. Ingilizce ya da almanca konusarak. Gittiginiz kurs varsa burosuna sorun ya da. Belki yapmissinizdir bile bunlari

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Prş Şub 19, 2015 3:22 am

Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari