Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Munih\'te bayan ev arkadasi araniyor !!!

Alinik-Satilik-Kiralik-Araniyor
maya2207

Mesaj gönderen maya2207 » Sal Kas 13, 2012 2:40 am

Merhaba,
Munihde ogrenci yurdu bulmanin zorlugunu biliyorum ve bir okadarda ev bulmanin imkansiz oldugunu.Yaklasik 90 m2 evimin bir odasini (Esyali) yalnizca bayan ogrenciye kiralamak istiyorum ilgisini cekenlerin email adresine msj gonderebilirler.
Ben Munihin icinde Universitelere yuruyerek 15-20 dak.mesafede Schwabing denilen muhitte oturuyorum,otobus ve metro heryone mevcut olup 2 ila 5 dak mesafesindedir.Ev 1 kat olup oda yaklasik 16 m2 gunes goren on ve arkasi yesillige bakan sessiz bir yerdedir.
Kendim devlet hastanesinde calisan bashemsireyim.
Ilgisini cekenlerin emailde bildirmeniz gereken notlar..ne okudugunuz hangi universiteye geleceginiz ve ne kadar kalacaginizdir.emailler degerlendirip mutlaka geri donulecektir.
Simdiden hepinize basarilar.
Gul

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Sal Kas 13, 2012 2:33 pm

ilaniniz icin tesekkurler , baslik DS Sari Sayfalar bolumune tasinmistir , bol sanslar.

Kira ucretini ve icine nelerin dahil oldugunuda yazarsaniz seviniriz.
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

maya2207

Mesaj gönderen maya2207 » Sal Kas 13, 2012 8:18 pm

Tsk.ler.Bu bilgileri ilgisini cekenlere ve emaille basvuranlara bildirmek istemistim ama kisaca ileteyim.evim toplam elektrik haric 1.200 eu olup her iki ayda bir 120 eu elektrik oduyorum, kiraliyacagim oda 16 m2 tam esyali beyaz esya dahil 400eu olmaktadir.Evin tum esyalari yenidir ve cataldan supurgeye kadar kullanabilinir.yani kisaca saadece valizini alip girecek.

DilekkY

Mesaj gönderen DilekkY » Çrş Oca 09, 2013 7:32 pm

maya2207,ben dkfa\'ya kaydolmayi dusunuyorum mart donemi icin ve kalacak yer ariyorum.ozelden msj la ya da gmail adresim uzerinden mi ya da skpye la mi nasil istersen haberlesebiliriz,bi gorusebiliriz ayrintilar icin istersen?