Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Düsseldorf'ta Oda Arıyorum

Alinik-Satilik-Kiralik-Araniyor
beratbiber

Düsseldorf'ta Oda Arıyorum

Mesaj gönderen beratbiber » Pzr Eyl 30, 2018 7:56 pm

Merhaba arkadaşlar, bu sömestr Heinrich-Heine Üniversitesi'nde BWL okumaya başlıyorum. Düsseldorf'ta kalabileceğim tercihen uzun vadeli bir oda arıyorum. Herhangi bir şekilde bir yardıma şimdiden teşekkürler.

convivencia

Re: Düsseldorf'ta Oda Arıyorum

Mesaj gönderen convivencia » Pzt Eki 01, 2018 8:24 am

beratbiber yazdı: Pzr Eyl 30, 2018 7:56 pm Merhaba arkadaşlar, bu sömestr Heinrich-Heine Üniversitesi'nde BWL okumaya başlıyorum. Düsseldorf'ta kalabileceğim tercihen uzun vadeli bir oda arıyorum. Herhangi bir şekilde bir yardıma şimdiden teşekkürler.
Facebook gruplarına bakım hocam, ben oeadan bulmuştum. Bir de wg-gesucht'ta ilan verenlerin numaraları oluyor, site üzerinden mesaj atmak yerine doğrudan whatsapp ya da sms yoluyla iletişime geçin.
Bol şans.

burak0992

Mesaj gönderen burak0992 » Pzt Eki 01, 2018 4:10 pm

illa düsseldorf olması gerek değilse, çevre illere de bakabilirsin. Essen,duisburg,bochum vs. gibi
Be different,make a difference...

beratbiber

Mesaj gönderen beratbiber » Pzt Eki 01, 2018 7:45 pm

Teşekkürler cevaplar için. Facebook gruplarına bakıyorum az çok ama belki de daha fazla bakmalıyım. Mesaj atma olayını da daha sık yapabilirim. Çevre illerde bakmaya çalışıyorum hatta bu gidişle Düsseldorf'ta kalacak yer bulmam imkansız gibi.