Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Hamburg da yurt odasina kiraci araniyor!!

Alinik-Satilik-Kiralik-Araniyor
meltem41

Hamburg da yurt odasina kiraci araniyor!!

Mesaj gönderen meltem41 » Sal May 29, 2018 12:25 am

Merhaba arkadaslar

Hamburg-Wilhemsburgda S-Bahn a 5 dk uzaklikta tek kisilik yurt odasina kiraci ariyorum. Oda da banyo ve mutfak tezgahi var ,mini buz dolabi ve elektrikli ocak var. Odadaki esyalar yeni , calisma masasi hersey var. Kiralayacak kisi Matratze ve yorgan flan getirmek zorunda. Oda fotograflari icin internetten ya da Facebook dan woodie Hamburg yazarsaniz görebilirsiniz. Warmmiete Internet dahil 585 €.

yagmursanselsevim

Re: Hamburg da yurt odasina kiraci araniyor!!

Mesaj gönderen yagmursanselsevim » Pzt Ağu 13, 2018 11:25 pm

meltem41 yazdı: Sal May 29, 2018 12:25 am Merhaba arkadaslar

Hamburg-Wilhemsburgda S-Bahn a 5 dk uzaklikta tek kisilik yurt odasina kiraci ariyorum. Oda da banyo ve mutfak tezgahi var ,mini buz dolabi ve elektrikli ocak var. Odadaki esyalar yeni , calisma masasi hersey var. Kiralayacak kisi Matratze ve yorgan flan getirmek zorunda. Oda fotograflari icin internetten ya da Facebook dan woodie Hamburg yazarsaniz görebilirsiniz. Warmmiete Internet dahil 585 €.
hangi tarihler arasında boş? ve hangi belgelere ihtiyacım olacak?

meltem41

Re: Hamburg da yurt odasina kiraci araniyor!!

Mesaj gönderen meltem41 » Sal Eyl 18, 2018 7:02 pm

yagmursanselsevim yazdı: Pzt Ağu 13, 2018 11:25 pm hangi tarihler arasında boş? ve hangi belgelere ihtiyacım olacak?
Maalesef odayı teslim ettim :(