Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Tesekkurler...

Istek, uyari, sikayet, tebrik ve site ile ilgili goruslerini yaz.
filizzmete

Tesekkurler...

Mesaj gönderen filizzmete » Pzr Eki 23, 2016 2:37 am

Bu yaziyi bayadir erteliyodum aslinda. Ama yazmasam rahat hissetmicektim. Yaklasik 2 yildir falan siteyi takip ediyorum. Ve bu son 6 ayda okunmadik konu basligi birakmadim sanirim. Almanyada okuma fikri son donemde aldigim bi karar olsada yurtdisinda okuma fikri yillardir aklimdaydi. Simdiye kadar belkide bi 100 kadar siteye girip incelemis yazilarini okumusumdur. Ayni sekilde surekli danismanliklara yazarak her konuda ayrintili bilgi isteyip karsilastirma yapmisimdir. Ve sunu soyleyebilirim ki aralarinda en iyi buldugum site deutschstudentti. Her anlamda. Hem kac senedir aktif olmasindan, Almanya denilince aklimiza gelen ne varsa butun konu basliklarinda bulmamdan. Bana cok fazla yardimi oldu. O yuzden Siteyi kuran ve emegi gecen herkese tesekkur etmek istiyorum. Ve tabiki bana danismanlik hizmeti veren ve bu sure boyunca sordugum her soruya sabirla cevap veren(bazen cevap vermese hakkidir diyodum) Gurkan beye. Biraz daha devam edersem hayat hikayemi yazabilirim o yuzden kisaca demek istiyorum ki iyiki bu siteyi ve Gurkan beyi tanimisim. Onun sayesinde bugun Universiteliyim. Tek basima olsam ustunden kalkamayaktim belki. Tesekkurler...

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Tesekkurler...

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Eki 23, 2016 8:17 pm

Biz de tesekkur ederiz. Egitim hayatinizda basarilar Gießen biyoloji de:)
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com