Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Bir Istek, Bir Oneri

Istek, uyari, sikayet, tebrik ve site ile ilgili goruslerini yaz.
Rector

Bir Istek, Bir Oneri

Mesaj gönderen Rector » Pzr Tem 10, 2016 4:06 am

Kayit oldugum gunden beri forumda cok fazla sayfaya baktim ve cok fazla kayboldum.Aslinda benim aradigim sorularin bulundugu sayfalari aciyorum fakat sorunun cevabi tam olarak verilmeden ozele gecilmis galiba.O yuzden aradigimi tam olarak bulamiyorum.Ve sordugum sorulara gelen cevap sayisi tam olarak 1-2.Yonlendirme olarakta cevap verilebilir.Yardim almam icin danismanlik hizmetine basvurmam gerekiyor galiba.Yada kisitli surede butun forumu okumam gerekiyor sanirsam.Cevabi biryerde oldugu icin cevap gelmiyordur elbette ama biraz daha yardimci olunsa daha iyi olmaz mi acaba.Tabi herkesle ilgilenmekte zor ancak hic kimseden gerekli cevabi alamayinca pek ilerleme kaydedemiyorum.Butun forumu okumak zorunda oldugumuda biliyorum.Bu sadece bir oneriydi,forumda yol bulmaya calisacagiz artik.Iyi calismalar..

duisburger

Bir Istek, Bir Oneri

Mesaj gönderen duisburger » Pzr Tem 10, 2016 11:43 am

Site bildigim kadariyla 8 yildir var. Heralde en az bi 100 000 forum mesaji vardir. Ne aradigini bilmiyorum ama bildigim sey herkesin sorusuna cevap verilir ve insanlarin dertleri ozel oldugu icin farkli farkli yonlere akar konu bu cok dogal. Fakat direk danismanliga yonlendiriliyoruz demen biraz ayip olmus.

Kullanıcı avatarı
welly275

Bir Istek, Bir Oneri

Mesaj gönderen welly275 » Pzr Tem 10, 2016 11:43 am

sagol geri bildirim icin. bu yuzden yoneticiler olarak ozelden sorulanlara mumkun oldugunca cevap vermiyoruz, sahsen kendim hic cevap yazmiyorum. kendi arasinda yapan uyelere ise maalesef karisamayiz. bu biraz da uyelerin inisiyatifinde olan bir durum maalesef.

Takildigin veya bulamadigin yerde sorabilirsin uygun bolum ve baslik altinda konu acabilirsin. Bu durumda soylediklerinden belli olur zaten hazir bekleyen mi arastiran mi oldugun ve gerekse uyeler gerekse de yoneticiler kimin bilgisi varsa cevabini verir.

Rector

Bir Istek, Bir Oneri

Mesaj gönderen Rector » Pzr Tem 10, 2016 11:56 am

Evet belkide 100.000 den daha fazla vardir.Demek istedigim aradigim konu tamam ama devaminda sorunun cevabi gelmemis ve konusma bitmis.Bazi konulardada oldukca fazla mesaj bulunuyor.Aradigim cevaplardan bazilarini buluyorum cok fazla mesajdan sonra ancak bazilarini bulamiyorum.Birazda siteyi tam bilmedigimden olabilir.Soru sormamda sakinca olmaz umarim cunku bulamadigimda soracagim.Yanlis bir sey soylediysemde (galiba soyledim) kusura bakmayin..

maploping

Bir Istek, Bir Oneri

Mesaj gönderen maploping » Pzr Tem 10, 2016 7:56 pm

[quote]Rector tarafindan yazilan metin:

Soru sormamda sakinca olmaz umarim cunku bulamadigimda soracagim.Yanlis bir sey soylediysemde (galiba soyledim) kusura bakmayin..[/quote]

Yanlis bir sey soylemedin, sadece gorusunu dile getirdin. Yapilan elestirilere ve sorgulamalara bizim dusuncemizi tamamiyle ifade etmiyor, karsi durus sergiliyor diye hemen tepki "meyilli" yaklasmayalim. Eziyorsunuz, kabullenemiyorsunuz demiyorum. Belirttigim gibi buna "meyillenmeye" yakin bir durus var. Ayrica yine Rector\'un belirttigi gibi son zamanlarda acilan basliklara ya da sorulan sorulara yeri geliyor alakasiz bir sekilde "Bu sitenin danismanligini oneriyorum." gibi yorumlar geliyor.

Kullanıcı avatarı
welly275

Bir Istek, Bir Oneri

Mesaj gönderen welly275 » Pzr Tem 10, 2016 8:41 pm

Oncelikle herkes elestirebilir. Ne elestireni ezme ne de elestiriye karsi politikamiz var. En azindan benim bildigim yok. Rector isimli uyenin ilk mesajinda herhangi negatif birsey yok. Kusura bakma demesine gerek yoktu acikcasi.

Danismanlik isleri Physiker yani sadece Gurkan\'in alani, diger yoneticilerin bununla herhangi bir alakasi yok. En azindan benim bildigim yok. Bunun yaninda ne yoneticilerden ne de Gurkan\'dan direk boyle bir ifade ve hareket gormedim simdiye kadar. Sadece soran uyelere nasil iletisime gececeklerini bildirmisizdir. En azindan kendim acimdan durumun boyle oldugunu soyleyebilirim.

Forum kac senedir aktif ve binlerce baslik binlerce yorum yine keze o kadar da makale mevcut. Danismanliga yonlendirme geregi duyulsa bu kadar paylasim yapilmaz diye dusunuyorum.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Bir Istek, Bir Oneri

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Tem 10, 2016 8:44 pm

Maploping bisey dikkatimi cekti sadece meraktan soruyorum. Yeni uyeleri girip spam uyelikmi diye kontrol ederken hep benden once senin yeni uyelerin profillerine baktigini goruyorum.. Sebebini sorabilirmiyim?
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Profane

Bir Istek, Bir Oneri

Mesaj gönderen Profane » Pzr Tem 10, 2016 11:41 pm

[quote]Physiker tarafindan yazilan metin:

Maploping bisey dikkatimi cekti sadece meraktan soruyorum. Yeni uyeleri girip spam uyelikmi diye kontrol ederken hep benden once senin yeni uyelerin profillerine baktigini goruyorum.. Sebebini sorabilirmiyim?[/quote]
Yeni nesil cok daha hizli geliyor Physiker.Koltugu genclere birakmak lazim herhalde.

maploping

Bir Istek, Bir Oneri

Mesaj gönderen maploping » Pzt Tem 11, 2016 1:51 am

Maploping bisey dikkatimi cekti sadece meraktan soruyorum. Yeni uyeleri girip spam uyelikmi diye kontrol ederken hep benden once senin yeni uyelerin profillerine baktigini goruyorum.. Sebebini sorabilirmiyim?[/quote]

Su an kendimi hem maddi hem de manevi acidan hazirliyorum Almanya\'da egitim alabilmek icin ve bu donemde benimle ayni yolda ilerleyen, ilermek isteyen kisileri gormek beni daha da isteklendiriyor bu konuda.Bir yildan beri siteye uyeyim, neredeyse hergun giriyorum ve girdigim de yazilan tum iletileri okumaya calisiyorum. Son bir yildan beri etkin olan kullanicilari taniyor gibiyim actiklari basliklardan ve yaptiklari yorumlardan, sitenin her yerini cok detayli sekilde inceledigimi soyleyebilirim ki yeni gelen uyelere goz atmamin sebebi de sayfalarindan anlamaya calistigim kadariyla ortak noktalarimizin olup olmamasi. Ayni sehir, ayni yas gurubu ya da ayni bolumu okumayi istemek gibi.

maploping

Bir Istek, Bir Oneri

Mesaj gönderen maploping » Pzt Tem 11, 2016 1:56 am

[quote]Profane tarafindan yazilan metin:

Yeni nesil cok daha hizli geliyor Physiker.Koltugu genclere birakmak lazim herhalde.[/quote]

Sitedeki buyuklerime soruyorum: Profane\'nin yorumuna cevap versem sacma sapan bir tartisma cikar mi, cevap vermeli miyim?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Bir Istek, Bir Oneri

Mesaj gönderen Physiker » Pzt Tem 11, 2016 2:02 am

Hayir cikmaz maploping ama site olarak bir defa hic bir yerde danismanlik icin reklam bile yapmadik ama danismanlik alan uyelerin sagolsunlar burayi yine tavsiye etmeleri seni neden rahatsiz etti ona anlam veremedim. Sadece senden boyle bir yorum gelmesi ve her yeni uyenin direk profilinde seni gormem de ilginc. Bunun disinda ozel mesaj yerine keske daha cok Profane gibi sitedeki arkadaslara bilgilerini aktarsan daha iyi olur ve basligi acan arkadasa da ornegin bu sekilde daha iyi yardimci olabilirsin.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

maploping

Bir Istek, Bir Oneri

Mesaj gönderen maploping » Pzt Tem 11, 2016 2:19 am

Tavsiye etmeleri beni rahatsiz etmedi, hatta hicbir sey rahatsiz etmedi. Sadece son gunlerde bir iki farkli kullanicinin ayni sekilde yorum yapmasi sasirtti o kadar ve bunu dile getirdim. Her yeni uye olan kisilerin profilini girip didikleyip incelemiyorum sadece actiklari "basliklardan" ve yaptiklari "yorumlardan" dolayi sayfalarina goz atiyorum o kadar. Ozel mesaj yoluyla bilgilendirdigim arkadas ise ilk ve tekti. Forumdaki arkadaslara ise sadece emin oldugum konularda yardimci olmaya calisiyorum.

Profane

Bir Istek, Bir Oneri

Mesaj gönderen Profane » Pzt Tem 11, 2016 3:58 am

Bu aralar aile sirketlerinin devriyle ilgili kitaplar okuyorum.Cok ilginc bir konu ve acayip stratejileri var.Espri niyetiyle yazdigim yorum bilincaltimdan etkilenmis.Bu arada insanlik hali bazen hiddetli bir tartisma da cikabiliyor yada tam tersi bazen gulunebiliyor.Hatam varsa olandan,olmayandan ozur dilerim.

bilk

Bir Istek, Bir Oneri

Mesaj gönderen bilk » Pzt Tem 11, 2016 8:34 am

Bi profil kesicimiz eksikti:) Ne var yani ben kesiyorum milleti yasi kac, boyu kilosu kac ona bakiyorum nolmus yani?? Hahaha.

maploping

Bir Istek, Bir Oneri

Mesaj gönderen maploping » Pzt Tem 11, 2016 12:57 pm

Profane; ozur dilemelik bir durum yok sadece olayi dagittigi ve alakasiz bir yone cektigi icin o yorum, oyle bir tepki verdim. Bu dusunceli davranisindan dolayi tesekkur ederim.

bilk; sana daha cok tesekkur ederim, atasozlerimizin ne kadar anlamli ve icten oldugunu bana bir kez daha gosterdigin icin. Ha bu arada bilk, anlamini ve ictenligini bana bir kez daha kavrattigin atasozumuz ise: Akil yasta degil, bastadir.