Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Sadece Cevap Vermek Istedim...

Istek, uyari, sikayet, tebrik ve site ile ilgili goruslerini yaz.
hiPoKoNdRiyAk

Mesaj gönderen hiPoKoNdRiyAk » Prş Kas 12, 2009 9:49 pm

Konumun kilitlenmesini istemiyorum. Yani tartismak icin acmiyorum bu konuyu..
Ben dusuncelerim... Dusuncelerime de kimse engel olmasin :V

Gurkan ve Tekin\'in ayni anda attiklari ozel mesaj ile tanidim burayi. Belki de o ozel mesajla cok iyi arkadasliklar kurdum. Evet dertlesebilecegim, icimi dokebilecegim, birlikte sevinecegim arkadasliklar...

Almanya konusunda kesin kararim olmadigi halde devamli sorular sordum. Hani biri cikip yahu yeter biktik senden deseydi de yeriydi yani :D Hep sordum, hep bir seyler istedim. Hic tereddut etmeden tek tek sikilmadan bunalmadan yardim ettiler. Almanya\'ya gitmek icin ugrasmadan tum evreleri ogrenmis oldum...

Deniz ve Gurkan sonra danismanlik yapmaya karar vermisler. Bu onlarin kararidir. Kimsenin yargilamaya ya da elestirmeye hakki yok. Evet, hakki yok. Cunku gece gunduz ugrasan sizler degilsiniz... Sitenin masraflarini karsilayan da sizler degilsiniz. Zamaninizi harcayan da siz degilsiniz...

Birkisi soru sormusta, Deniz yahut Gurkan; kisa kisa cevaplar verip danismanliga mi yonlendirmis? Bunu goren ya da duyan var mi?

Hayir neden bu kadar takiliyorsunuz anlamadim...

Ayrica Deniz sitenin icinden danismanligi kaldirmis. Dogrusu hic tasvip etmedim. Birak her sey yerinde kalsin...

Uzun lafin kisasi burada herkesin Gurkan ve Deniz\'e bir tesekkurden fazla borcu vardir...

Ben kendi adima vaktiyle sizleri bogdugim halde benimle sabirla ugrastiginiz icin tesekkur ederim...

Iyiki tanidim sizi =)

kitty26

Mesaj gönderen kitty26 » Prş Kas 12, 2009 10:13 pm

Sana kesinlikle katiliyorum arkadasim.en zor gunlerimde herzaman onlarin destegini gordum.Deniz ve Gurkan\'a ne kadar tesekkur etsem azdir.sunu asla unutmayin herzaman meyve veren agac taslanir..
bende senin gibi Yuregimi burdaki arkadaslarima actim..
en zor zamanlarimda onlarin destegiyle ayakta kaldim.ben almanyada yasiyorum birde dusunsene burda yalnizlik ne kadar zor.kimseyi tanimiyorsun dil bilmiyorsun yol yordam yok..Burasi benim ailem oldu.bu arada kimse kimseyi neden danismanlik yapiyor diye sorgulayamaz gorende trilyonlari kazanip insanlari kandiriyorlar sanir..konunun icerigini okumamis olsamda tek bir cumle gecerli..site onlarin ister para kazanirlar ister kapatirlar ister satarlar bu kimseyi ilgilendirmez..oncelikle bu sitenin ve bu insanlarin degerini bilip o guzel kalpleri kirmamak lazim..egolari devreye sokup kimse buraya gelecek yeni nesil ogrencilerim hayatiyla oynayamaz..
kisacasi sizleri cok seviyorum be arkadaslar...

Serhan

Mesaj gönderen Serhan » Prş Kas 12, 2009 10:16 pm

vaay...
Hipo uzun zaman sonra yeniden aramiza donmus ...

hiPoKoNdRiyAk

Mesaj gönderen hiPoKoNdRiyAk » Cum Kas 13, 2009 12:03 pm

Yuregim hep sizinle Serhan =)
Almanya\'da egitimden vazgecmis olabilirim ama arkadaslarimdan asla (: hehe =)