Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

danismanlik ve heidelberg unisi

Istek, uyari, sikayet, tebrik ve site ile ilgili goruslerini yaz.
prato

Mesaj gönderen prato » Prş Kas 12, 2009 12:53 am

sitenin asil ve gercek kurulma sebebini deniz ve gurkan daha iyi bilir. asil amaclari site kurup danismanlik hizmetimi vermek yoksa insanlara yardimci olmakmi onlar daha iyi bilir.... tabikii danismanlik yapmak yasak yada suc unsuru teskil etmiyor... aslinda site sayesinde bir cok kisi ucretsiz bilgilendi.. ucret karsiliginda hizmet almak isteyenlerede hizemet veriliyor sanirim... bundada bi sakinca yok...
simdi hepimiz her ne kadar site butun uylere aittir herkes faydalanabilir soylemini tasisakta sitenin asil sahibi deniz ve gurkan dolaysiyla danismanlik hizmetleri karsiliginda aldiklari ucret ikisine ait.... siteye biraz goz gezdirdim yolcuda sitede oldukca aktif surekli insanlara yardimci olmaya calismis. acaba yolcunun kafasinda sitenin 3. ortagi olma hevesimi vardi yada beklentisimi ve bu beklenti gerceklesmeyince boyle bi yazidan sona ayrilik karari vermis olabilecegini dusunuyorum... artik bu durum ozel mesajlarda pazarlik konusu oldumu olmadimi bu konu bilemiyoruz.... cunku yolcunun siteyle ilgili gelecege donuk onemli tavsiye ve elestirileri soz konusu....
sonuc olarak site sahipleri gurkan ve deniz bu siteyi ticari olarakta kullanabilirler sadece bilgilendirme amacli olarakta kullanabilirler bu karar ikisene ait... iki kararada saygi duymak lazim. danismanlik hizmetinde iyide para diye dusunen olursa onlarda boyle bi site yada baska bi sekilde bu isi yapabilirler... sonucta baktigimizda deniz ve gurkan da baska bi siteden ayrilip bu yola cikmislar....

son olarakta sunu soylemek istiyorum yolcu bu yazi yuzden elestirilmis oldukca ben olsam kacmaz elestirilere cevap veriri oyle ayrilirdim.. bu sekilde davranmakla hakli olsa bile haksiz duruma dusmus oluyor.. bir nevi camur at izi kalsin misali.. umarim kendisi cikar tum bunlara karsi kendi savunur...

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Prş Kas 12, 2009 1:03 am

yok hocam oyle bi pazarlik veya tartisma olmadi hic bi zaman.. hatta yigidi oldur hakkini ver , yolcunun oyle bir dusuncesi olmadigina da eminim.. Sanirim konuyu yanlis anlamisin.. yolcu arkadas yillardir bu forumlarin icinde ve hic bir menfaat beklemeden insanlara yardim etmistir..

bizim de platformumuz o sekilde. danismanlik isini bu sitede yurutuyoruz dogru veya yanlis ona elestiriye acigiz fakat biz bu sitede danismanlik yapmamiza ragmen bir cok kisiye hic bir menfaat beklemeden yardimlarimiz oldu diye dusunuyorum..
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

prato

Mesaj gönderen prato » Prş Kas 12, 2009 1:11 am

ok.. bu aciklamadan sonra yolcuya bi ozur borcluyum...
kendisinden ozur dilerim...
sizede basarilarinizin devamini dilerim...
herkesin yolu acik olsun....

maniaturk

Mesaj gönderen maniaturk » Prş Kas 12, 2009 1:31 am

Yolcu\'dan cevap gelmemesi uzerine bu konuyu kitliyorum, yarin da silecegim.

Yalniz sunu unutmayin arkadaslar. Biz burada 5 kisiye danismanlik verdiysek yuzlerce kisiye de ucretsiz yardimimiz dokundu.

Yolcu yu savunacagim derken, ben kendimi geciyorum hadi ama mesela GUrkan\'in hakkini yemeyelim. Kimin ne kadar yardim yaptigi karsilastirilirsa fark ortaya cikar...

Kilitli