Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Biyomedikal M. - FH Jena

Thuringen eyaletinde yasam, egitim, universiteler...
Dogukan

Biyomedikal M. - FH Jena

Mesaj gönderen Dogukan » Prş Tem 10, 2014 6:37 pm

Merhabalar. Ben 2 yillik Baskent Universitesi Biyomedikal Cihaz Teknolojisi mezunuyum. Bu sene mezun oldum ve dikey gecis sinavina girecegim lisansi biyomedikal yazacagim. Asil istedigim Jena\'da lisans gormek ve bunun icin neler yapmam gerekiyor. Hic bir almanca bilgim yok. Almanya\'da dogrudan dil egitimine baslayabilir miyim sartli kabul alarak? Son olarak basvuru tarihleri ne zaman?

lwntygt

Biyomedikal M. - FH Jena

Mesaj gönderen lwntygt » Prş Tem 10, 2014 7:21 pm

Onlisans mezunuysaniz zaten lisans egitimine devam edebilirsiniz almanyada.
Bunun icin okullara basvuru yapip sartli kabul alacaksiniz almanca bilginiz az yada hic yoksa

Dogukan

Biyomedikal M. - FH Jena

Mesaj gönderen Dogukan » Cum Tem 11, 2014 12:05 am

Peki 15 temmuz basvurusunu kacirirsam. Hangi donem icin kayit yaptirabilirim?

pardon

Biyomedikal M. - FH Jena

Mesaj gönderen pardon » Cum Tem 11, 2014 12:18 am

Daha kayit yaptiramazsin dil belgen olmadigi icin. Dil belgesini aldiktan sonra kayit yaptirabilirsin. Dil belgesini aldiktan sonra yine 15 temmuzu kacirirsan, yaz donemi icin kayit yaptirabilirsin, o da yaz donemi kayitlari varsa.

Dogukan

Biyomedikal M. - FH Jena

Mesaj gönderen Dogukan » Cum Tem 11, 2014 12:57 am

Kafam cok karisti bu 15 temmuz kayitlari yaz donemi icin mi yoksa kisin baslayacak donem icin mi?