Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

YARDIMCI OLURSANIZ COOK SEVINIRIM

Nordrhein-Westfalen eyaletinde yasam, egitim, universiteler...
atakan61

YARDIMCI OLURSANIZ COOK SEVINIRIM

Mesaj gönderen atakan61 » Çrş Tem 27, 2016 3:36 am

Merhabalar almanyada dogdum orta okulu ve liseyi Turkiyede okudum. Almanca bilgim super olmasada iyi konusuyorum ve her seyi anliyorum.Alman vatandasligim var.Ve simdi nasipse almanyada universite okumak istiyorum.Bu mesaji da almanyadan tatilden gonderiyorum. Nordhein-Westfalen bolgesinde en rahat sekilde hangi unide kayit olurum ve tavsiye ettiginiz bolum var mi? Hangi bolumleri okumak zordur? NC olmayan zulassungsfrei bolumlerin farki ne oluyor basvurusu ve kabulu daha mi kolaydir?.Basvuru islemleri cok karmasik geliyor bana belirtilen belgeleri almancaya cevirtmem gerekiyor mu?Bu konuda tecrubeli abilerim kardeslerim yardimci olurlarsa cook sevinirim iyi gunler Bu arada gonlumden gecen uni Dortmund. Sizce nasil bi okul kayit vb kolay midir HER SEY GONLUNUZCE OLSUN INSALLAH