Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Wuppartel Universitesi Sartli Kabul Hakkinda

Nordrhein-Westfalen eyaletinde yasam, egitim, universiteler...
Ethem

Mesaj gönderen Ethem » Sal Tem 28, 2015 3:56 am

Kolay gelsin.

Makalede on kabul icin herhangi bir dil zorunlulugu mevcut degil, bu sekilde yazilmis.Herhangi bir degisiklik yok degil mi? Cunku Duisburg-Essen\'den umutluydum ama sansa bakin ki B1 seviye sarti getirmisler bu yil ve makalede bu yazmiyor.Hala lisans egitimi icin sartli kabul devam edildigi yaziyor.Gerci yinede konu acilmis bilgilendirme yapilmis ama cok sonradan gordum.

Yani surpriz bir durumla karsilasmak istemiyorum acikcasi.Tek sansim bu universite cunku.Bir sorum da ulasim acisindan olacak, garantorum Duisburg\'da ben de onun yaninda kalacagim ve google mapsden baktigim kadariyla 40-45 dakikalik bir yol soz konusu, tecrubesi olan arkadas varsa ulasim hakkinda, herhangi bir sorun yasar miyim sizce?Diger aklima takilan sey de, universitenin 3 tane kampusu var gidecegim bolumun hangi kampuse ait oldugunu nasil ogrenebilirim? Universitenin sitesinden baktim lakin tam anlamiyla bir bilgiye ulasamadim.

Tesekkur ederim.
...

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Sal Tem 28, 2015 5:32 pm

Halen aktuel bilgiler wuppertal icin. Fakat wuppertal e basvurular bitti artik, gelecek yaz donemine basvuru yapabilirsin, onun da basvurusu en erken kasim gibi baslar. Duisburg - Wuppertal icin once 15 dakika da dusseldorf a geciyorsun trenle ve dusseldorf dan yaklasik 20 dk ile trenle wuppertal e.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Ethem

Mesaj gönderen Ethem » Sal Tem 28, 2015 5:56 pm

[quote]Physiker tarafindan yazilan metin:

Halen aktuel bilgiler wuppertal icin. Fakat wuppertal e basvurular bitti artik, gelecek yaz donemine basvuru yapabilirsin, onun da basvurusu en erken kasim gibi baslar. Duisburg - Wuppertal icin once 15 dakika da dusseldorf a geciyorsun trenle ve dusseldorf dan yaklasik 20 dk ile trenle wuppertal e.[/quote]

Peki tesekkur ederim.
...