Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Essen\'de Kiralik Ev Araniyor

Nordrhein-Westfalen eyaletinde yasam, egitim, universiteler...
prometheus

Mesaj gönderen prometheus » Çrş Eki 09, 2013 11:21 pm

Merhaba Arkadaslar,
Kiralik ev ariyorum. Nord, ost, sud, west ve bunlarin viertelleri icinde kalan bolgede 700 EUR\'ya kadar verebilirim(En az 1+1). Bi yakini olan, yardimci olabilecek bir arkadas var mi?

navrak

Mesaj gönderen navrak » Çrş Mar 12, 2014 3:18 pm

sa bende essende bizim rp dilkursuna yazildim konaklama icin yardimci olurmusunuz arkadaslar mayis-agustos arasi bye

johannical

Mesaj gönderen johannical » Çrş Mar 12, 2014 3:40 pm

Prometheus duisburg neudorf ta 2+1 esyali ev var.aile apartmani.ben orayi tutmak.niyetindeyim.aylik hersey dahil ( elektrik ve internet haric) total kira 550€ . Ilgilenir misin ?

navrak

Mesaj gönderen navrak » Cum May 09, 2014 1:38 am

slm essende wg arayisim suruyor arkadaslar akrabalarin dedigi ev cok uzak cikti:zoh eylul de vizem bitiyor ve uzatabilirsem eylul ayindada kalirim bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim,bide uni ile kaytim yok uni e bagli yurtlarda kalmamda bir sikinti olmaz demi gorevli bayan anladigim kadariyla uni kabullu ogrenciyee gore biraz fazla odeyecegimi soyledi iyi geceler

prometheus

Mesaj gönderen prometheus » Prş May 22, 2014 4:29 pm

Benim bir ihtiyacim kalmadi arkadaslar. Tesekkurler