Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Duisburg-Essen ise bölümleri başvuru

Nordrhein-Westfalen eyaletinde yasam, egitim, universiteler...
mesut11

Duisburg-Essen ise bölümleri başvuru

Mesaj gönderen mesut11 » Cum Haz 07, 2019 4:27 pm

Arkadaşlar merhaba,

Ise bölümleri için bir deadline bulunmamakta bu yüzden merak ettim sonuçlar ne zaman açıklanır diye,19' winter için başvuruda bulundum, 3 hafta önce evraklar ulaştı diye mail aldım, sonuçlar ne kadar sürede açıklanıyor veya hangi tarihler genel olarak , tecrübesi olan varmı acaba?

Teşekkürler.

tugce98

Re: Duisburg-Essen ise bölümleri başvuru

Mesaj gönderen tugce98 » Cum Haz 07, 2019 4:48 pm

mesut11 yazdı: Cum Haz 07, 2019 4:27 pm Arkadaşlar merhaba,

Ise bölümleri için bir deadline bulunmamakta bu yüzden merak ettim sonuçlar ne zaman açıklanır diye,19' winter için başvuruda bulundum, 3 hafta önce evraklar ulaştı diye mail aldım, sonuçlar ne kadar sürede açıklanıyor veya hangi tarihler genel olarak , tecrübesi olan varmı acaba?

Teşekkürler.
Sanırım ağustos gibi açıklanır erkek arkadaşım geçen sene computer engineering e başvuru yapmıştı ama red aldı.Lise mat notlarına falan bakmışlar ve yeterli değil demişler.Lise diploma notu falanda önemli sanırım

mesut11

Mesaj gönderen mesut11 » Cum Haz 07, 2019 5:25 pm

tugce98 yazdı: Cum Haz 07, 2019 4:48 pm Sanırım ağustos gibi açıklanır erkek arkadaşım geçen sene computer engineering e başvuru yapmıştı ama red aldı.Lise mat notlarına falan bakmışlar ve yeterli değil demişler.Lise diploma notu falanda önemli sanırım
Oo baya geçmiş işe başlamayı düşünüyorum da o yüzden sormuştum , bilmiyorum lise önemeli mi , ben master için başvurmuştum , teşekkürler mesajınız için

mkoralparslan

Mesaj gönderen mkoralparslan » Sal Kas 12, 2019 12:32 pm

Merhabalar.
Master için Duisburg-Essen düşünüyorum yarı İngilizce yarı Almanca olmasından dolayı.
IELTS 5,5 ve A2 Almanca kurs sertifikam var. Ortalama 3. Bu veriler altında başvurumun durumu ne olur?
Konu dışı yorum yapmış olabilirim, şimdiden teşekkür ederim.