Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Bochum'daki Yurt odamı Devrediyorum !!!

Nordrhein-Westfalen eyaletinde yasam, egitim, universiteler...
Kaolardo

Bochum'daki Yurt odamı Devrediyorum !!!

Mesaj gönderen Kaolardo » Çrş Nis 11, 2018 3:31 pm

Merhaba arkdaşlar mayıstan itibaren odaya taşınabilirsiniz. 290 euro kira veriyorum ben şuan benim yerime geçicek olan diye o kadar isterler sanırım yada en fazla 300. Ama içinde suyu ,elektiriği, ısınması, interneti dahil bide Kaution odemeniz lazım onu netleşince gelip konuşabilirsiniz.Tuvalet mutfak balkon ortak ama 2 şer tane var o yüzden bi problem yaşamadım hiç beklemedim.Ayrıca giriş katında Commen area larda bilardo masa tenisi langırt gibi şeylerde mevcut spor salonu çalışma odaları da var. Yurt Markstraße Ubahn durağından yürüyerek 2 dakika. Universiteye ve Wasserstrasse'deki dil kursuna ben yürüyerek gidiyorum 15 dk sürüyo ikiside ama tabi U-bahnlada gidebilir oda 19-20 Metrekare.Yurdun ismi Twentyfirst bochum oda da klasik yatak dolap masa rafların var internet hızı 150MB ye kadar çıkıyo. İçinde bide lavabo var el yüz yıkama için katta 9 kişi falan kalıyo sanırım hepsi iyi insanlar yarisi alman yarisi iran arap tarafları. İlgilenen varsa +491638862233 WP den mesaj atabilirsiniz ismim Kaan. Daha detay sorularınıza cevap verebilirim resim yollayabilirim.