Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Uni-Asist

Nordrhein-Westfalen eyaletinde yasam, egitim, universiteler...
dilokep

Uni-Asist

Mesaj gönderen dilokep » Pzt Haz 12, 2017 4:04 am

Iyi Günler,
Ben uni basvusunu Uni-asist üzerinden yaptim ve 3 evrak , transkript, diploma, osym belgelerinin noter onayli orjinallerini( islak mühürlü olanlari) Uni-asiste daha once yapmis oldugum basvuru ile beraber yollamistim.Ancak bana evraklarim geri gelmedi.Anladigim kadariyla benim Uni-asist hesabimda o evraklar mevcut ve diger unilere basvuracagim zaman bu 3 evragi tekrar yollamam gerekmiyor.Kesin bir bilgim yok anladigim ve duydugum kadariyla yazdim.Nasil olacagi hakkinda bilgi paylasirsaniz memnun olurum.Eger belgeleri tekrardan isterlerse noter onaylilarin fotokopilerini yollasam uygun olurmu acaba ? Simdiden erken cevaplariniz icin tesekkürler.

Ayberk
" Kendine nasil davranilmasini istiyorsan, baskalarina da öyle davran."

nepharyl_

Re: Uni-Asist

Mesaj gönderen nepharyl_ » Pzt Haz 12, 2017 9:32 pm

Tekrar yollamanıza gerek yok diye biliyorum, uni-assistte kalıyor zaten o belgeler. Ben şahsen tekrar yollamadım ancak başvuru formunu yollamanız şart. Online yapmanız yetmiyor.

dilokep

Mesaj gönderen dilokep » Sal Haz 13, 2017 3:53 am

nepharyl_ yazdı: Pzt Haz 12, 2017 9:32 pm Tekrar yollamanıza gerek yok diye biliyorum, uni-assistte kalıyor zaten o belgeler. Ben şahsen tekrar yollamadım ancak başvuru formunu yollamanız şart. Online yapmanız yetmiyor.
Anladim tesekkürler, peki siz ne zaman yolladiniz evraklarinizi, bu sene mi yoksa onceden mi ? Yani Uni-asist kabul etdimi ? Size herhangi bir mail gönderdi mi?
" Kendine nasil davranilmasini istiyorsan, baskalarina da öyle davran."

nepharyl_

Mesaj gönderen nepharyl_ » Sal Haz 13, 2017 3:49 pm

Aralikta yollamıştım ben aynı belgelerle işlem yapılıyor şu an basvurduklarim için. Uni assist fehlerhaft dedi çünkü application document yollamamistim.

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Mesaj gönderen eren_f2007 » Çrş Haz 14, 2017 10:34 am

1 yil boyunca sakliyorlar, basvurudan önce sorabilirsin, belgelerin halen ellerinde olup olmadigini, cevap veriyorlar.