Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Tu braunschweig

Niedersachsen eyaletinde yasam, egitim, universiteler...
Fabrian62

Tu braunschweig

Mesaj gönderen Fabrian62 » Cum Eyl 09, 2016 10:01 pm

0 almanca ile kabul alabilimiyor muyuz bu universiteye

Faruk06

Tu braunschweig

Mesaj gönderen Faruk06 » Cum Eyl 09, 2016 10:39 pm

Keske soruyu sormadan once forumda arama yapsaydiniz.. Makaleler kisminda TU Braunschweig var hemen aramaniza bile gerek yok aslinda makalelere tikladiginizda zaten o sayfada cikiyor..
Buyrun konunun linkini veriyorum : http://deutschstudent.de/news.php?readmore=93

Ve konunun icinden bir yeri alinti yapiyorum.

\'\'TU Braunschweig dan yilin her donemi hic almanca bilmeden de on kabul alabilirsiniz. Basvuruyu direk olarak universiteye yapiyorsunuz. Basvuru ucreti olarak 50 euro odemeniz gerekiyor. Fakat on kabul alabilmek icin de ayrica TU Braunschweig in kendi dil kursuna kayit yaptirmaniz sart.\'\'
Lutfen Ozel Mesaj Gondermeyiniz..
Sorularinizi Forumda Baslik Acarak Sorunuz..

Fabrian62

Tu braunschweig

Mesaj gönderen Fabrian62 » Cmt Eyl 10, 2016 2:00 pm

[quote]Faruk06 tarafindan yazilan metin:

Keske soruyu sormadan once forumda arama yapsaydiniz.. Makaleler kisminda TU Braunschweig var hemen aramaniza bile gerek yok aslinda makalelere tikladiginizda zaten o sayfada cikiyor..
Buyrun konunun linkini veriyorum : http://deutschstudent.de/news.php?readmore=93

Ve konunun icinden bir yeri alinti yapiyorum.

\'\'TU Braunschweig dan yilin her donemi hic almanca bilmeden de on kabul alabilirsiniz. Basvuruyu direk olarak universiteye yapiyorsunuz. Basvuru ucreti olarak 50 euro odemeniz gerekiyor. Fakat on kabul alabilmek icin de ayrica TU Braunschweig in kendi dil kursuna kayit yaptirmaniz sart.\'\'[/quote]

Haklisiniz fakat sitesinde kabul icin B2.2 gibi birsey yaziyor ondan dolayi sordum aslinda okumustum bunu