Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

TU Braunschweig Kabul

Niedersachsen eyaletinde yasam, egitim, universiteler...
Theozka

TU Braunschweig Kabul

Mesaj gönderen Theozka » Çrş Mar 02, 2016 4:56 pm

Merhaba arkadaslar, ben bu sene lys ye girip TU Braunschweig\'a gitmek istiyorum. Makine muhendisliginde bildigim kadariyla nc istemiyorlar ama lys\'den 250 gibi bir puan alirsam girmem mi yani puanin etkisi olacak mi cok? Yoksa puan onemsiz olup sadece bir makine muhendisligi kazansam yeterli olur mu? Cevaplariniz icin simdiden tesekkurler.

Selo35

TU Braunschweig Kabul

Mesaj gönderen Selo35 » Çrş Mar 02, 2016 5:19 pm

Bolumu kazanman yeterli. NC-FREI oldugu icin.

bu arada bende ws16/17 tu braunschweig wirtschaftsinformatikicin basvurdum belgeleri gonderdim hayirlisi. Onemli Olan yurt cikmasi benim icin

Kullanıcı avatarı
dr13agon

TU Braunschweig Kabul

Mesaj gönderen dr13agon » Çrş Mar 02, 2016 5:24 pm

[quote]Selo35 tarafindan yazilan metin:

bu arada bende ws16/17 tu braunschweig wirtschaftsinformatikicin basvurdum belgeleri gonderdim hayirlisi. Onemli Olan yurt cikmasi benim icin[/quote]

Cevap icin tesekkurler. Umarim kabul alirsiniz istediginiz bolum icin, yurt icin de erken basvurmanizin mutlaka olumlu etkisi olacaktir.

alcadras

TU Braunschweig Kabul

Mesaj gönderen alcadras » Çrş Mar 02, 2016 5:45 pm

bu arada bende ws16/17 tu braunschweig wirtschaftsinformatikicin basvurdum belgeleri gonderdim hayirlisi. Onemli Olan yurt cikmasi benim icin[/quote]

Hangi bolumu kazandiniz Turkiye\'de ?

Selo35

TU Braunschweig Kabul

Mesaj gönderen Selo35 » Çrş Mar 09, 2016 5:38 pm

[quote]alcadras tarafindan yazilan metin:

Hangi bolumu kazandiniz Turkiye\'de ?[/quote]

KARADENIZ TEKNIK UNI= ISTATISTIK VE BILGISAYAR BILIMLERI ///2014

Oguz006

TU Braunschweig Kabul

Mesaj gönderen Oguz006 » Sal Eki 11, 2016 1:35 am

Arkadaslar Braunschweig da onlisans mezunlari icin herhangi bir not ortalamasi isteniliyor mu? Makine bolumu icin

retro

TU Braunschweig Kabul

Mesaj gönderen retro » Sal Eki 11, 2016 7:03 am

[quote]Theozka tarafindan yazilan metin:

Merhaba arkadaslar, ben bu sene lys ye girip TU Braunschweig\'a gitmek istiyorum. Makine muhendisliginde bildigim kadariyla nc istemiyorlar ama lys\'den 250 gibi bir puan alirsam girmem mi yani puanin etkisi olacak mi cok? Yoksa puan onemsiz olup sadece bir makine muhendisligi kazansam yeterli olur mu? Cevaplariniz icin simdiden tesekkurler.[/quote]
Ne yaptin lys sonucun ne geldi nereye gittin.