Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

braunschweig kalicak yer

Niedersachsen eyaletinde yasam, egitim, universiteler...
baneful

braunschweig kalicak yer

Mesaj gönderen baneful » Pzt Ara 01, 2014 10:11 am

Merhaba Arkadaslar. 1 aralikda yani bugun braunschweig da a2 kursum basladi ancak ben vizeyi bekliyorum.braunschweig da 4-5 yurt yer ssorduk ancak hepsi doluydu.Yardimci olabilecek arkadaslar varsa sevinirim

baneful

braunschweig kalicak yer

Mesaj gönderen baneful » Cum Oca 02, 2015 12:33 am

tekrardan herkese selamlar.Gecen pazar braunschweiga geldik.Turkiyedeki alman komsumuz beni yerlestirmek icin 2 gunlugune yardima geldi.(almanca seviyem a1)Pazar aksami otelde kaldik sehri gezdik biraz.Ertesi gun ise 1-2 pansiyona baktik.Wg lerin hepsi doluydu.Komsumuzda beni gecici olarak gunlugu 20 euro olan yere yerlestirdi.1 haftalik parasini odedik ancak yer bulamazsam sureyi uzaticam.suan gissende teyzemlerdeyim.3. unde tekrardan braunschweiga donucem.Kalicak yer konusunda sizinde yardimlarinizi bekliyorum.Bize 2. aydan sonra cok rahat yer bulursun dediler.Gecen hafta wg-gesucht.de ye baktigimda 2-3 ilan vardi ancak simdi baktigimde ise surusu ile dolu ve herkes 2. ayda bosaltiyor odasini.:(((((

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

braunschweig kalicak yer

Mesaj gönderen Physiker » Cum Oca 02, 2015 12:45 pm

TU Braunschweig in yurduyla(Studentenwerk) kontaga gectinmi?
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

baneful

braunschweig kalicak yer

Mesaj gönderen baneful » Cum Oca 02, 2015 4:31 pm

[quote]Physiker tarafindan yazilan metin:

TU Braunschweig in yurduyla(Studentenwerk) kontaga gectinmi?[/quote]

Studentwerk den gecen hafta kayit yapdik yer olursa mail aticaklar.Hemde gidip yurtla konusacak kadar almancam yok

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

braunschweig kalicak yer

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Oca 04, 2015 12:10 am

Ingilizce konusabilirsin veya bir tanidignla gidebilirsin. Yuzyuze konusunca daha etkili oluyor.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com