Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Göttingen'de WG-Zimmer Arıyorum

Niedersachsen eyaletinde yasam, egitim, universiteler...
Rigwald

Göttingen'de WG-Zimmer Arıyorum

Mesaj gönderen Rigwald » Cmt Eyl 28, 2019 8:38 pm

Merhaba arkadaşlar, İngilizce yüksek lisans programım için Göttingen'e geldim. Şuanda geçici bir yerde konaklıyorum, eğer aranızda Göttingen'de olan varsa, iletişim halinde olalım,eğer mümkünse; beraber bir ev tutma ya da oda bulma gibi olabilir.

smyykty

Re: Göttingen'de WG-Zimmer Arıyorum

Mesaj gönderen smyykty » Cmt Eyl 28, 2019 8:48 pm

Merhaba, ben daha Göttingen’de değilim ama iki arkadaş Göttingen’e geliyoruz. Uygun bir yer bulunursa eve çıkabiliriz.

Rigwald

Mesaj gönderen Rigwald » Cmt Eyl 28, 2019 8:49 pm

Tamamdır hocam, gelince haber verin iletişime geçelim. Mail adresini verirseniz Alman numaramı verebilirim, özel mesaj opsiyonu yok burada.

smyykty

Mesaj gönderen smyykty » Cmt Eyl 28, 2019 8:52 pm

Rigwald yazdı: Cmt Eyl 28, 2019 8:49 pm Tamamdır hocam, gelince haber verin iletişime geçelim. Mail adresini verirseniz Alman numaramı verebilirim, özel mesaj opsiyonu yok burada.
smyykty@hotmail.com :)

emrkrn123

Mesaj gönderen emrkrn123 » Cmt Eyl 28, 2019 10:27 pm

emrecankoran@gmail.com ben de Göttingen de okuyorum, kaldigim yerden tasimayi dusunuyorum.Numarani bana da atabilirsin iletisimde oluruz

Rigwald

Mesaj gönderen Rigwald » Cmt Eyl 28, 2019 11:02 pm

emrkrn123 yazdı: Cmt Eyl 28, 2019 10:27 pm emrecankoran@gmail.com ben de Göttingen de okuyorum, kaldigim yerden tasimayi dusunuyorum.Numarani bana da atabilirsin iletisimde oluruz
Attım hocam mail.

Helen

Mesaj gönderen Helen » Sal Eki 01, 2019 5:51 pm

Rigwald yazdı: Cmt Eyl 28, 2019 8:38 pm Merhaba arkadaşlar, İngilizce yüksek lisans programım için Göttingen'e geldim. Şuanda geçici bir yerde konaklıyorum, eğer aranızda Göttingen'de olan varsa, iletişim halinde olalım,eğer mümkünse; beraber bir ev tutma ya da oda bulma gibi olabilir.
Merhaba rigwald, başka bir konunun altında konuşmuştuk. O konuşmadan Göttingen' de yurt çıktı size diye anlamıştım. Merak ettim, bir sorun mu yaşadınız acaba yurt ile ilgili? Bu arada yarın geliyorum ben de Göttingen' e :)

Rigwald

Mesaj gönderen Rigwald » Sal Eki 01, 2019 10:06 pm

Helen yazdı: Sal Eki 01, 2019 5:51 pm Merhaba rigwald, başka bir konunun altında konuşmuştuk. O konuşmadan Göttingen' de yurt çıktı size diye anlamıştım. Merak ettim, bir sorun mu yaşadınız acaba yurt ile ilgili? Bu arada yarın geliyorum ben de Göttingen' e :)
Hayırlı uğurlu olsun, hoşgeldiniz :) Bana yurt çıkmadı malesef hiç. O yüzden ev arıyorum, şuan geçici olarak arkadaşımda kalıyorum ama onun evinde yer yok malesef. :D Siz yurtta mı kalacaksınız?

Helen

Mesaj gönderen Helen » Çrş Eki 02, 2019 12:05 am

Rigwald yazdı: Sal Eki 01, 2019 10:06 pm Hayırlı uğurlu olsun, hoşgeldiniz :) Bana yurt çıkmadı malesef hiç. O yüzden ev arıyorum, şuan geçici olarak arkadaşımda kalıyorum ama onun evinde yer yok malesef. :D Siz yurtta mı kalacaksınız?
Çok teşekkürler, evet yurt çıktı bana ama kasım ayında geçeceğim. O zamana kadar da bir tanıdığın yaninda kalacağım ben de. Siz yurda ne zaman başvurmuştunuz? Ben ta Mayıs'ta başvurmuştum. Başvurduktan sonra en erken 6 ay sonra çıkıyor yurt sanırım.

Rigwald

Mesaj gönderen Rigwald » Çrş Eki 02, 2019 1:25 am

Helen yazdı: Çrş Eki 02, 2019 12:05 am Çok teşekkürler, evet yurt çıktı bana ama kasım ayında geçeceğim. O zamana kadar da bir tanıdığın yaninda kalacağım ben de. Siz yurda ne zaman başvurmuştunuz? Ben ta Mayıs'ta başvurmuştum. Başvurduktan sonra en erken 6 ay sonra çıkıyor yurt sanırım.
Ben de mayısın 20 si gibi başvurdum ama çok uzun süre beklemem gerektiğini söylediler. Bakalım hayırlısı artık.