Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Sitem...

Forum kurallari ve site ile ilgili duyurular, yonetici alim ilanlari vs.
Serhan_

Sitem...

Mesaj gönderen Serhan_ » Cum Eki 07, 2016 12:05 am

Oncelikle herkese merhaba,

Basliktan da anlasilacagi uzere sitem iceren bi konu olacak ama yazma geregi hissettim. En azindan kendim icin.
Son donemde oldukca enteresan sorularla karsi karsiya kaldigimi belirtmeliyim.
Sitede yillardir belirtmemize ragmen hala ozel mesajdan ve/veya facebooktan ya da diger mecralardan "ACILL YARDIM AMAN VIZEM YETISMICEK DIL KURSUM BASLIYO NOLCAK BOYLE EYVAH YANDIM" gibisinden sorular geliyor.

Bugune kadar her ne kadar kullanici imzasinda da belirtsem de hic bir ozel mesaji cevaplamamazlik etmedim, hatta e-mail adresimi hic bi zaman profilden kaldirmadim. Ama tum bunlara ragmen cevap gecikti diye soylenmeye baslayan arkadaslara tavsiyem "ayni tepkiyi vize beklerken alman konsolosluguna ve yabancilar dairesine de yapmanizdir."
Sorulariniza cevaplar gecikebilir bundan cok dogal bi sey yoktur.

Bir diger konu ise,

Sirf Hazir Soru - Hazir Cevap bolumunde pasaportlarla ilgili konu paylastim diye pasaport Ptt Takip numarasini bize soran ve kendisine uygun sekilde bunu emniyetten kendisinin ogrenebilecegini soyledigimizde dahi, e pasaport konusu niye paylasiyosun o zaman bilmiyosan diye sacmalayan arkadas gibi olan kardeslerime de tavsiyem sudur Hic gitmeyin almanyaya ne yapacaksiniz oralarda yazik valla. Gelin turkiyede harcanin olacaktir.

Niyetimiz kimseyi kirmak uzmek degil,
Niyetimiz almanyaya gitmek isteyen birinin, sabirla buyuk imtihani karsisinda basarilar dilemektir.
Yoksa foruma yazi yazmaktan baska bi ise yaramayan su sitenin ilk amaci, Kan emici danismanlik firmalarina varinizi yogunuzu kaptirmanizi onlemektir.
Yoksa baska bi niyetimiz yok.

Tum sevgi ve saygilarimi ileterek herkese iyi aksamlar diliyorum...
Expatrio Referans Linki
https://expatrio.com?p=deutschstudent

TransferGO Referans Linki
https://transfergo.sjv.io/zad7RM

elendil_123

Sitem...

Mesaj gönderen elendil_123 » Pzr Eki 09, 2016 5:40 pm

[quote]Serhan_ tarafindan yazilan metin:

Oncelikle herkese merhaba,

Basliktan da anlasilacagi uzere sitem iceren bi konu olacak ama yazma geregi hissettim. En azindan kendim icin.
Son donemde oldukca enteresan sorularla karsi karsiya kaldigimi belirtmeliyim.
Sitede yillardir belirtmemize ragmen hala ozel mesajdan ve/veya facebooktan ya da diger mecralardan "ACILL YARDIM AMAN VIZEM YETISMICEK DIL KURSUM BASLIYO NOLCAK BOYLE EYVAH YANDIM" gibisinden sorular geliyor.

Bugune kadar her ne kadar kullanici imzasinda da belirtsem de hic bir ozel mesaji cevaplamamazlik etmedim, hatta e-mail adresimi hic bi zaman profilden kaldirmadim. Ama tum bunlara ragmen cevap gecikti diye soylenmeye baslayan arkadaslara tavsiyem "ayni tepkiyi vize beklerken alman konsolosluguna ve yabancilar dairesine de yapmanizdir."
Sorulariniza cevaplar gecikebilir bundan cok dogal bi sey yoktur.

Bir diger konu ise,

Sirf Hazir Soru - Hazir Cevap bolumunde pasaportlarla ilgili konu paylastim diye pasaport Ptt Takip numarasini bize soran ve kendisine uygun sekilde bunu emniyetten kendisinin ogrenebilecegini soyledigimizde dahi, e pasaport konusu niye paylasiyosun o zaman bilmiyosan diye sacmalayan arkadas gibi olan kardeslerime de tavsiyem sudur Hic gitmeyin almanyaya ne yapacaksiniz oralarda yazik valla. Gelin turkiyede harcanin olacaktir.

Niyetimiz kimseyi kirmak uzmek degil,
Niyetimiz almanyaya gitmek isteyen birinin, sabirla buyuk imtihani karsisinda basarilar dilemektir.
Yoksa foruma yazi yazmaktan baska bi ise yaramayan su sitenin ilk amaci, Kan emici danismanlik firmalarina varinizi yogunuzu kaptirmanizi onlemektir.
Yoksa baska bi niyetimiz yok.

Tum sevgi ve saygilarimi ileterek herkese iyi aksamlar diliyorum...[/quote]

Eksik olmayin. Hakli bir sitem.

John

Sitem...

Mesaj gönderen John » Cum Eki 14, 2016 11:22 am

Hicbir anlam veremedigim, beni soka ugratan enteresan bir durum:

https://www.facebook.com/groups/deutsch ... 807143241/

Bir insana hizli geri donus yapmiyor, yardimci olamiyor diye niye kufur ve hakaret edilir?
Bu forumda gecmis 3 ay icerisinde daha once cevaplanmis bir suru soruyu tekrar tekrar baslik acip soran arkadaslari da anlamis degilim.

duisburger

Sitem...

Mesaj gönderen duisburger » Cmt Eki 15, 2016 1:34 am

Yani yok artik dedim ben de. Yaziklar olsun insanlara. Bizim insanimiz nankor.. Bu site sayesinde hic bir yerde bulamadiklari bilgileri buluyor insanlar Almanya hakkinda. Gecenlerde birisi de danismanlik disinda baska bir sey yapilmiyormu diye sezleniste bulunmus.

Bir de sitenin ilk kuruldugunda gercekten bir kalite vardi. Uye kalitesi.. Insanlar boyle sacma sapan sorular sormuyordu. Guzel bir ortam vardi sitede.. Son donemde gelen uyelerin sabirsizligi gercekten sinir bozucu bir durum aldi. Almanya ya gelene kadar sanarsin nefesini tutup bekliyor. Biz de bu yollardan gectik ve bizim donemimizde boyle bize yol gosteren bir site de yoktu. Internetten sagdan soldan daha once Almanya ya giden abileri falan yakaladikmi onlardan 1-2 dakika bilgi alacagiz diye peslerinde kosardik. Kiymetini bilin bu sitenin..

Serhan_

Sitem...

Mesaj gönderen Serhan_ » Cmt Eki 15, 2016 9:05 pm

Umarim mesaj yanlis anlasilmamistir kimse tarafindan :)

Ozellikle son bir aydaki yaratici sorulardan yorulmus durumdayim :)
Expatrio Referans Linki
https://expatrio.com?p=deutschstudent

TransferGO Referans Linki
https://transfergo.sjv.io/zad7RM