Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Tum Uyelerimizin Dikkatine!

Forum kurallari ve site ile ilgili duyurular, yonetici alim ilanlari vs.
Nur19

Mesaj gönderen Nur19 » Çrş Eki 19, 2016 10:10 pm

Bence birinin profiline girdigimizxde yazdigi basliklari da gorelim meslea guzel olrudu

Kullanıcı avatarı
welly275

Mesaj gönderen welly275 » Cmt Kas 12, 2016 1:12 am

Sistem aktarma skriptini taze tamamladim. Artik degisime az sure kaldi. Herkesten profillerindeki mail adreslerini guncel olup olmadigini tekrar kontrol etmesini onemle rica ediyorum yoksa sisteme giris yapamazsiniz.

Merak eden varsa, skript 787 satir :)

Tasimanin gerceklesecegi surede sisteme erisim olmayacak. Bununla ilgili kesin tarihi yine bu baslikta paylasacagim.

ysFF
İletişim:

Mesaj gönderen ysFF » Cmt Kas 12, 2016 12:54 pm

Ufak bi directyindex koduyla siteyi yonlendirmeli acik tutabilirsin yeni tasinacak scripti ftp alt klasorunden kurarak tam tasimayi gerceklestirecekken klasoru ana dizine aktarirsaniz siteyi cok kisa bi sureligine kapali tutmus olursunuz kolay gelsin

Kullanıcı avatarı
welly275

Mesaj gönderen welly275 » Cmt Kas 12, 2016 1:29 pm

ana mesele sistemi acik ya da kapali tutmak degil. skript basladiktan sonra eski sistemde yapilacak herhangi birsey, yeni uye, konus, baslik, paylasim, ozel mesaj yeni sisteme aktarilmaz. o yuzden kapali kalacak ki 1 gunluk kapali kalma telafi edilebilir bir durum

Kullanıcı avatarı
welly275

Mesaj gönderen welly275 » Sal Kas 15, 2016 11:26 pm

Herkesten profillerindeki mail adreslerini guncel olup olmadigini tekrar kontrol etmesini onemle rica ediyorum yoksa yeni sisteme giris yapamazsiniz.

Kullanıcı avatarı
erennnsahin

Mesaj gönderen erennnsahin » Çrş Kas 16, 2016 9:17 am

Uye profillerine \'\'Tesekkur\'\' kismi eklenebilir. Bu sekilde faydali cevaplar \'\'Tesekkur\'\' butonu ile odullendirilebilir. Hatta Ay sonlarinda en cok \'Tesekkur\' alan uyeye ufak oduller verilebilir. (Buzdolabi,ugur derin dondurucu,utu vs. PPPP ) Boylelikle konu hakkinda bilgisi olan arkadaslar sorulara cevap vermeye ve tartismalara katilmaya biraz daha tesvik edilebilir. Sagolsun insanlar cok yardimci oluyorlar zaten ama buda bir oneri. :blu

Duzenlemede emegi gecen herkese ve yoneticilere iyi calismalar, iyi forumlarPPPP

Kullanıcı avatarı
welly275

Mesaj gönderen welly275 » Cmt Kas 19, 2016 9:57 pm

Sagol oneri icin. Degerlendirmeye alicaz.

Sonunda guzel haberi verelim. Pazar gunu yani 20.11.2016da sistemi tasiyoruz. ogle vakitlerinde baslayacagiz ve sistem yaklasik 5 saat gibi bir sure kapali kalabilir. Eger erken biterse erken acilacak. Bu sure zarfinda tadilat mesaji alicaksiniz ve hicbir icerige erisim saglanmayacak.

Onemi: Mail adreslerinizi guncellemeyi unutmayin.

Yavuzhan

Re: Tum Uyelerimizin Dikkatine!

Mesaj gönderen Yavuzhan » Pzr Kas 20, 2016 11:52 pm

Elinize saglik cok guzel olmus.Hayirli olsun :)

Kullanıcı avatarı
welly275

Mesaj gönderen welly275 » Pzt Kas 21, 2016 12:08 am

Nur19 yazdı:Bence birinin profiline girdigimizxde yazdigi basliklari da gorelim meslea guzel olrudu
profile girildiginde kisinin mesajlarini görebiliyosun fakat baslik olarak profilden, fakat ayarlarda gelismis ayarlardan yazar kismina kullanici ismini girip, altta basliklari göster secenegini secerek o kisiye ait basliklari listeleyebilirsin

Serhan_

Mesaj gönderen Serhan_ » Sal Kas 22, 2016 2:32 pm

Artık herhangi bir konu ya da forumu takip edebilme ve takiplerinize göre bildirim alabiliyorsunuz. Bildirimler sağ üst panelden geliyor.
Expatrio Referans Linki
https://expatrio.com?p=deutschstudent

TransferGO Referans Linki
https://transfergo.sjv.io/zad7RM

kudif

Mesaj gönderen kudif » Çrş Kas 23, 2016 9:14 pm

Merhabalar öncelikle ellerinize sağlık ama sizden bi ricam var. Dil bölümün'de (Mesaj Panosu Tercihlerinde) sadece Türkçe ve Britisch Englisch gördüm. Acaba oraya Deutsch da ekler misiniz? Şimdiden Teşekkürler Kolay gelsin.

Kullanıcı avatarı
RtnCbk

Mesaj gönderen RtnCbk » Pzr Kas 27, 2016 12:12 am

İyi günler,

Yeni sistem renkleri ve sadeliği gerçekten hoş. Ellerinize ve emeğinize sağlık. Bu güzelliklerin yanında mesaj, konular, cevaplar bana karışık geliyor ve nedenini bilmiyorum. Ayırt edici bir şey lazımmış gibi. İleri tarihlerde asıl nedeni bulursam eklerim.
Açıkçası pek vakit geçiremedim ama dikkatimi çeken ve mutlaka sizin de bildiğiniz bazı eksiklik/hata benzeri şeyleri aktarayım;
1) İnternet üzerinden yapılan aramalar eski sitede açıldığı için hata veriyor ve sistem bakımda uyarısı veriyor. Direkt olarak yeni siteye(yani buraya) aktarırsa çok iyi olur.
2) Eski sitemde ki alıntılar, yazılar(renkli, kalın, italik vs..) bu sistemde düzgün gözükmüyor ve görünmemesi gereken kodlar görünüyor.

Bunlar elbette ilk başlarda olağan şeyler. Tekrar el ve emeklerinize sağlık. :)
"Hepimiz yıldız tozuyuz."

Kullanıcı avatarı
welly275

Mesaj gönderen welly275 » Pzr Kas 27, 2016 3:04 pm

sagolasin bildirimin icin.

dedigin sorun benim de farkimda ama bu temayla alakali. mesaj gövdesi ve diger bölümler tek düze yani eski sisteme alisik gözler maalesef ilk basta biraz yadirgiyo haklisin. ama suan icin sistemin calismasiyla ilgili sorun olmadigindan ilerleyen zamanda bakilabilecek bir durum.

birknci dedigin sorunu düzelttim simdi. sagolasin.

ikinci sorunu da yine ilerleyen zamanda ele alinacak.