Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

DS Etkinlik Takvimi

Forum kurallari ve site ile ilgili duyurular, yonetici alim ilanlari vs.
kitty26

DS Etkinlik Takvimi

Mesaj gönderen kitty26 » Çrş Haz 17, 2009 4:22 pm

ya valla ben bilmiyorum..takilicam romeonun pesine ben anlamam bu bilet islerinden..artik zeplinlemi geliriz bilemem...romeo dusun bisiyler ucuz ucuz:)

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

DS Etkinlik Takvimi

Mesaj gönderen Staatsmann » Çrş Haz 17, 2009 5:19 pm

[quote]der Nordostwind tarafindan yazilan metin:
gurkan konu disinda olcak ama burda okuyan birinin yaninda bedava binebiliyor muyuz trene? kiz arkadasimin ogrenci karti var benim bilet almama gerek yok mu?[/quote]

NRW Eyaletinde aksam 7\'den sonra ve haftasonlari gecerli bu olay..Tek kartla iki kisi bu sekilde seyahat edebilir ancak 1 + 2 yapabiliyormuyduk onu unuttum,emin degilim =)

romeo-87

DS Etkinlik Takvimi

Mesaj gönderen romeo-87 » Çrş Haz 17, 2009 6:50 pm

merak etme burcu olmazsa,helikopter tutariz ne olacak.bu arada baya kalabalik olacaksa nerde barindiracaksiniz bu milleti.yani 5aat gidis 5 saat gelis.en iyisi yanimda yastik yorgan gotureyim,baya uzun ve ince bir yol olacak

der Nordostwind

DS Etkinlik Takvimi

Mesaj gönderen der Nordostwind » Prş Haz 18, 2009 12:41 pm

[quote]FuNdeRSchatteN tarafindan yazilan metin:
gurkan konu disinda olcak ama burda okuyan birinin yaninda bedava binebiliyor muyuz trene? kiz arkadasimin ogrenci karti var benim bilet almama gerek yok mu?[/quote]

NRW Eyaletinde aksam 7\'den sonra ve haftasonlari gecerli bu olay..Tek kartla iki kisi bu sekilde seyahat edebilir ancak 1 + 2 yapabiliyormuyduk onu unuttum,emin degilim =)[/quote]

arkadasim sormus ogrenci kartiyla yapamazsin demisler en iyisi tekrar bir sormak... valla boze 1 olsa yetiyor cunku trenler gercekten cok pahali birde yol uzun oluncaa

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

DS Etkinlik Takvimi

Mesaj gönderen Staatsmann » Prş Haz 18, 2009 2:04 pm

NRW Eyaletinde aksam 7\'den sonra ve haftasonlari gecerli bu olay..Tek kartla iki kisi bu sekilde seyahat edebilir ancak 1 + 2 yapabiliyormuyduk onu unuttum,emin degilim =)[/quote]

arkadasim sormus ogrenci kartiyla yapamazsin demisler en iyisi tekrar bir sormak... valla boze 1 olsa yetiyor cunku trenler gercekten cok pahali birde yol uzun oluncaa[/quote]

Hayir yapabiliyor arkadasin yanlis sormustur yada baskabirsey...Daha dun aksam bir arkadasim bileti olmadan benimle Essen\'den Dusseldorf\'a gidip geldi,kontrolcu geldiginde de beraberimde dedim ve hicbirsey soylemedi..

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

DS Etkinlik Takvimi

Mesaj gönderen Physiker » Prş Haz 18, 2009 6:26 pm

bazi universitelerin ogrenci kartinda bu olay yok tekin ama.. hangi universite bilmiyorum ama en iyisi ogrenci biletinin alindigi studierendensekreteriat a sormak.. onlarda biletin gecerli oldugu alanlar sartlari vs. hepsi var.. bahnhoflardaki danisma yerleri bile bazen yanlis bilgi verebiliyor..

yorumcu

DS Etkinlik Takvimi

Mesaj gönderen yorumcu » Prş Haz 18, 2009 7:14 pm

insallah gelebilirz.umarim sartlar uygun olur da gelmemize bir engel cikmaz

kitty26

DS Etkinlik Takvimi

Mesaj gönderen kitty26 » Prş Haz 18, 2009 7:38 pm

valla bilemem Romeo...eger gidecek olursam beni agirlamak zordur ..dusunki bierde sanatci kaprisleri olucak:o ustelik bayan olarak taaa bu yollari asip gelicem..gurkan isiniz zor isterseniz beni listeye dahil edip etmeyeceginizi birkere daha dusunun:D

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

DS Etkinlik Takvimi

Mesaj gönderen Physiker » Prş Haz 18, 2009 7:54 pm

grill party si yapacaz.. sonra da biyerlere gezmeye gideriz.. gelin iste kapris mapris yapmayin =) bayagi eglenceli olacak..tarih olarak 10 veya 17 ekim cumartesi yi dusunuyoruz--

der Nordostwind

DS Etkinlik Takvimi

Mesaj gönderen der Nordostwind » Cum Haz 19, 2009 1:42 pm

arkadasim sormus ogrenci kartiyla yapamazsin demisler en iyisi tekrar bir sormak... valla boze 1 olsa yetiyor cunku trenler gercekten cok pahali birde yol uzun oluncaa[/quote]

Hayir yapabiliyor arkadasin yanlis sormustur yada baskabirsey...Daha dun aksam bir arkadasim bileti olmadan benimle Essen\'den Dusseldorf\'a gidip geldi,kontrolcu geldiginde de beraberimde dedim ve hicbirsey soylemedi..[/quote]

deutschebahna sormusta yapamazsin demisler heralde ama o gurkanin dedigi yere bir soralim en iyisi veya sorabilecegimiz arayabilecegimiz baska bir yer var mi sonucta bugun gunlerden cuma..

gurkan bu arada benim gelmeme bir ds bulusmasi ayarlamadinya alacagin olsun:)
artik seneye ne diyelim
:o