Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Bir oneri

Forum kurallari ve site ile ilgili duyurular, yonetici alim ilanlari vs.
bauen

Bir oneri

Mesaj gönderen bauen » Prş Ara 11, 2014 2:24 pm

Bu siteyi gercekten basarili buluyorum ancak soyle bir sikinti var ayni sorular ve ayni cevaplar donup duruyor. Dolayisiyla cevap veren tarafta bikkinlik olusuyor. Benim 2 tane nacizane onerim var.

Bir tanesi gereksiz basliklarin silinmesi , yani cok istisnai durumlar iceren basliklar var. Bunlarda sadece soru soran kisiye fayda saglayan gerisi icin kalabalik yapan basliklar.Siteye soru soranlarin buyuk cogunlugu liseden sonra almanyaya lisansa gelmek isteyen kisiler. Tekrar edilen sorularin buyuk cogunlugu da o tarz sorular. Sartli kabul yilin her donemi alinabilir mi? paderborndan sartli kabul aldim , essen\'de almanca kursuna gidebilir miyim? bu sorular donup dolasiyor.

Ben olsam soyle bir site tasarimi onerebilirdim. Bilgilendirme bolumu adi altinda bir bolum. Bu bolumde basliklar olucak universite tanitimlari gibi altinda da soru cevap seklinde. Su tarz mesela.

Basliklar
1)Lisans
1a studienolleg nedir kimler yapmali
1b vize bolumu
1-b1 bloke hesap
1-b2 garantor belgesi
1-b3 vizeye goturulecek evraklar
2) Yuksek lisans
3)Doktora
4) Aile birlesimi
5)Dil kursu

Bu sekilde ne olucak? ben mesela doktora yapmak istiyorum almanyada. aile birlesimi ile ilgili , ygs puani cevirmesiyle alakali beni hic ilgilendirmeyen basliklari gormeyecegim. Aradigim cevabi daha rahat bulacagim ve tekrar soru sorup baslik kirliligi yaratmayacagim. Ayni sekilde digerleri de oyle.

Serhan_

Bir oneri

Mesaj gönderen Serhan_ » Cum Ara 12, 2014 2:54 am

Bunlarin hepsinin ayrimi ve duzenlenmesi yakin bi zamanda gerceklesecek. onerileriniz icin tesekkurler.
Expatrio Referans Linki
https://expatrio.com?p=deutschstudent

TransferGO Referans Linki
https://transfergo.sjv.io/zad7RM