Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Amsterdam Gezisi

Forum kurallari ve site ile ilgili duyurular, yonetici alim ilanlari vs.
bjk_oguz

Amsterdam Gezisi

Mesaj gönderen bjk_oguz » Çrş Eki 15, 2014 6:29 pm

Merhaba arkadaslar,

18 Ekim Cumartesi gunu Amsterdam\'a gunu birlik gezi duzenliyoruz.Sitemizden de bircok arkadas gelecek.Katiliminizi bekliyorum.Bu sayede de 7. yilimiza girerken deutschstudent uyeleri tekrar gorusme firsati bulabilirler.Ayrintili bilgiler facebook grubumuzdadir veya sorularinizi direk olarak bana sorabilirsiniz.Iyi forumlar.

https://www.facebook.com/groups/Studentenflucht1/[url][/url]

hasukdeutch

Amsterdam Gezisi

Mesaj gönderen hasukdeutch » Çrş Eki 15, 2014 7:04 pm

MERHABA
Daha onceden hollanda utrecht te biraz kaldigim icin soyluyorum,giderken buyuk ihtimalle utrecht uzerinden gideceksiniz, size tavsiyem zamaniniz varsa biraz orada takilmaniz. yemek yiyecekler icin ise kanalin kenarindaki her daim ogrencierle dolu ve cok pahali olmayan Il Pozzo restoranti oneririm adi italyan olmasina ragmen sahibi turkmus. ve cidden gercek pizza yeme sansiniz burada var. Sahsen biz tanistigimizda hemseri ciktigimiz icin bizden para bile almamisti.

Ayrica Utrecht te DOM kulesi basta olmak uzere SPEELKLOK muzesi ve RIETVELD SCHRODER evini (ozellikle muhendis ve mimarlara siddetle tavsiyem ama turu 1 saat) Demiryollari muzesi de iyidir ve daha unuttugum bir cok yeri gezebilirler :D