Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Nurnberg Egitim Ateseliginden Duyuru

Forum kurallari ve site ile ilgili duyurular, yonetici alim ilanlari vs.
maniaturk

Mesaj gönderen maniaturk » Çrş May 06, 2009 10:59 pm

Asagidaki mesaji dun almis bulunmaktayim... Ilgilenen arkadaslara duyurulur...

DUYURU

15 Mayis, 6 ve 13 Haziran 2009 tarihlerinde saat 20:00’de Nurnberg Objektiv Kultur Merkezi’nde (Sulzbacherstr.80, 90489 Nurnberg), Selanik ten Anitkabire adli oyun tiyatro severler icin sergilenecektir.

Nurnberg Baskonsoloslugu
Egitim Ataseligi

hiPoKoNdRiyAk

Mesaj gönderen hiPoKoNdRiyAk » Prş May 07, 2009 7:38 am

Bu oyunu gecen sene izlemistim.. Eger ayni oyunsa ben cok begenmistim. Izlemenizi tavsiye ederim..

kitty26

Mesaj gönderen kitty26 » Cum May 08, 2009 3:24 pm

evet arkadaslar...yarin Rotenburg\'da promiyerimiz var ben oyunun supervizorlugunu yaptim turkiyedende bircok oyuncu arkadasimiz geliyor seyretmeye ve desteklemeye.aslinda rotenburg turk tiyatrosu sahneliyor ancak yonetmenligi biz yapiyoruz ve belirtilen tarihlerde objektif kultur merkezinde oynayacak evet tugba izledigin oyun turkiyedede yeni sahnelendi devlet tiyatrosunda.bravo deniz ayarlasam olmaz tum site adresimi biliyor artik...

kitty26

Mesaj gönderen kitty26 » Cum May 08, 2009 3:32 pm

bu arada yakin olanlari gelmek isteyenleri bekliyorum..romeo belki gelmek istersin bana bildir bilet ayarlayayim..bu arada cok guzel hareketlerdeydim munih\'te keske gelebilseydin deniz..neyse bundan sonra daha once haber veririm belki gorusuruz

maniaturk

Mesaj gönderen maniaturk » Cum May 08, 2009 4:52 pm

Evet Burcu tahmin etmistim bu oyunun altindan senin cikacagini :)

CGH ye gelemedim, bu oyuna da gelemeyecegim maalesef. cok yogunlasti bu aralar dersler ama

TIKLA

basligi incele, bu sefer yapacagiz bulsumayi... :ap

hiPoKoNdRiyAk

Mesaj gönderen hiPoKoNdRiyAk » Cum May 08, 2009 7:30 pm

[quote]kitty26 tarafindan yazilan metin:
evet tugba izledigin oyun turkiyedede yeni sahnelendi devlet tiyatrosunda....[/quote]

evet devlet tiyatrosunda ama bu sene sergilenmedi.. gecen sene izledim ben.. turneleri vardi sanirim.. Turkiye\'nin her yerinde sergiliyorlardi. Yani yeni sahnelendiyse bile haberim yok..