Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

3. Bayern Bulusmasi Soylentileri...!

Forum kurallari ve site ile ilgili duyurular, yonetici alim ilanlari vs.
romeo-87

Mesaj gönderen romeo-87 » Cmt Ağu 22, 2009 1:38 am

acikcasi her defasinda bir pruz cikiyor,normalde yarin olacakti,hatta deniz beni aradi ama niyetli olacagim icin malum ramazan ayindayiz,tadi cikmaz diye kesin gelirim diyemedim.aslinda olursa bulusma bizimkisi olucakti,oyle duisburgdaki gibi zaten herkes orda ve hergunde bulusuyorlar o pek gercek bir bulusma sayilmiyor malesef :D.yani duisburglular yine dalga gecmeyin diye pesin soyluyorum :D

demir

Mesaj gönderen demir » Cmt Ağu 22, 2009 2:45 am

nrw de olan arkadaslar bende sizi davet edeyim o zaman bir bulusma gorsunler herkez ramazani katiyor araya ama ramazan da iftardan sonra uzun ca bir sohbet sark odasi seklinde dosenmis bir caffe de tombala esliginde bir bulusma ya ne dersiniz? verilen cevaba gore hazirlik yapalim alem bulusma gorsun

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Cmt Ağu 22, 2009 3:23 am

Gene mi iptal...! Yok canim inanmam artik...! Ohaaa ama..! :help
Kursun dokturun bence kursun..!Cunku normal degil bu kadar iptaller.. :D

Kafe olayina ben gelirim,sark odasi degilde normal bir kafede olabilir..
Bu arada birseyi ozellikle belirtmek istiyorum ; Neden ramazan bu kadar engelliyor ki "iftardan sonra veya iftardan once" gibi seyler soyluyoruz..Bir bulusma yapilacaksa bunu Ramazan engellememeli yani ben orucum hic birsey yapmamaliyim,zaman bos gecmeli,uyumaliyim,veya okuldan sonra direk evde kalmaliyim gibi dusunceler olacaksa cok anlamsiz..
Icecek,yiyecek ayri ancak onlari arzulayip,nefsine hakim olamamaktan korkuyorsan zaten anlami kalmaz..

romeo-87

Mesaj gönderen romeo-87 » Cmt Ağu 22, 2009 5:18 am

vallahi gezmeye geliceksem,yiyip icicem ve tutturucem :D,ac karina tadi cikmaz.ama iftar sonrasi gibi bir sey fena olmaz yani :D

blackened

Mesaj gönderen blackened » Cmt Ağu 22, 2009 3:11 pm

ya cok pardon ama bunu sormassam gebericem NRW ne allaskina ya. Bunun aciliminin NitrozaminadeninRibonukeikasitW gibi bisi olmasi lazim ki herkes o denli kisaltma geregi duyuyor

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Cmt Ağu 22, 2009 3:19 pm

NitrozaminadeninRibonukeikasitW kadar olmasada uzun gene..
Nordrhein-Westfalen demek var NRW demek var :)

demir

Mesaj gönderen demir » Cmt Ağu 22, 2009 8:17 pm

sanirim talep olacak NRW icin hafta ici veya hafta sonu tarih belirleyelim arkadaslar... ona gore gelecekler belli olsun belki bayernden de katilmak isteyen olur

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Ağu 23, 2009 8:41 pm

guzel teklif demir ama bu ara ben bayagi yogunum katilamiycam ama diger arkadaslar katilir saniirm..

bu arada bayernlilerin bu 4. denemesiydi.. site bayern bulusmasi basliklari ve munchen resimlerinden gecilmiyor artik..

bundan sonra da bulusacaksaniz baslik acmayin, yapabiliyorsaniz bulusmadan sonra fotolarla vs. gelin..

demir

Mesaj gönderen demir » Pzt Ağu 24, 2009 12:40 am

hani kimseden cit cikmiyor ki birseyler yapabiliriz diye dusunuyorum cunku cok yakiniz birbirimize... hey millet nerdesiniz....

maniaturk

Mesaj gönderen maniaturk » Pzt Ağu 24, 2009 11:20 am

Beyler Munih iptali sanssizlik yuzunden oldu. Yani arkadas zaten son gun hastalandi yetmiyormus gibi bulusma gunu cok berbat bir hava vardi. Nerede ise butun gun yagmur yagdi, hava kapaliydi yani her taraf karanlikti neredeyse...

Neyse onumuzdeki yeni bulusma soylentilerinde gorusmek uzere :)

demir

Mesaj gönderen demir » Pzt Ağu 24, 2009 6:00 pm

:))))))