Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Konsolosluklara Yollanacak Mektuplar

Forum kurallari ve site ile ilgili duyurular, yonetici alim ilanlari vs.
Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Oca 30, 2011 2:18 am

Satir basi olarak verebilirsek ;

Oncelikle kendi kurallari geregince herhangi bir dil kursuna yonlendirme gibi bir durumlarinin olmadigini ve bizim bu onerimizi inceleyeceklerini soylemisti bu mailde. daha sonraki maillesmelerde ve telefon konusmalarinda artik kaldirildigini soyledi.

Ornek verdigimiz 3 olay icin cok uzgun oldugunu ve bu olaylari daha ince ayrintilariyla arastiracaklarini belirtilmis. Daha sonraki gorusme ve yazismalarda bu gorusmeleri yapanlar tespit edilip gerekli uyari yapildigini soylemislerdi. Son olarak ogrenci vize gorusmeleri icin onemli degisiklikler yapilacagini belirtmisler. Daha sonraki yazismalari da paylasacagim zamanla.

EmRe67

Mesaj gönderen EmRe67 » Pzr Oca 30, 2011 3:12 pm

:yummy:yummy:yummy:yummy:yummy:yummy

Daha e mail gondermeye devam edelim mi?
@@EmRe@@

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Pzr Oca 30, 2011 11:16 pm

Physiker bizim Gunter Wallraff\'imiz !
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Prş Şub 03, 2011 3:22 pm

Mektup ve maillere devam arkadaslar.

alp22

Mesaj gönderen alp22 » Çrş Kas 23, 2011 12:01 am

iyi is cikarmissin haci.tebrikler.son olaylari okuma firsatim olmamisti:)

mmuurraatt__90

Mesaj gönderen mmuurraatt__90 » Çrş Kas 23, 2011 4:15 pm

Gurkan abi son zamanlarda bu tur olaylarla ilgili sikayetler artmaya basladi hem ben hemde bi kac arkadas son zamanlarda basvuru yapan vize memurlarinin kotu davranislarina maruz kaldik ozellikle izmirden basvuru yapan arkadaslar bu durumu cok yasiyolar yeniden boyle bir kampanya baslatmanin zamani gelmedi mi?

mehmetcobanlar

Mesaj gönderen mehmetcobanlar » Çrş Kas 23, 2011 4:21 pm

Bencede Gurkan abi sorunu bu kez Turkiyede ki Dis Islerine yansitalim.Ben az once Cumhurbaskanina ve Basbakanlik bilgi edindirme merkezi olan , bimer\'e yazi yolladim durumu belirten bakalim ne diyecekler.
Bu sikayetlerimizi artitirirsak Dis isleri Bakanligi ilgilenecegini umuyorum..Ama dedigim laf da kalmasin lutfen arkadaslar.
[center]Guzel Gunler Zorlu Duraklardan Gecer..[/center]

mmuurraatt__90

Mesaj gönderen mmuurraatt__90 » Çrş Kas 23, 2011 4:27 pm

bencede lafta kalmamali bir sey yapmaliyiz sadece kendimiz icin degil bizden sonra bu yollardan gececek olan ogrenci arkadaslarimiz icin de bir seyleri degistirmenin zamani geldi

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Çrş Kas 23, 2011 5:40 pm

Murat in olayindan oturu genel bir dosya yapip ankaraya yolladik ve murata red cevabina iliskin aciklamalar yapan alman arkadasla telefonda gorustuk bugun. Bizim cabamiz herkesin vize almasi degil, orda yapilan muamele. Murat arkadasimiza ozellikle cok kotu muamele yapildi ve surekli terslendi. Bunun icin sozlu olarak ozur aldik ve yazili olarak da alacagiz. Konsolosluktan siteyi inceleteceklerini soylediler ve takdir ettiklerini belirttiler. Bunlari da yazili olarak aldiktan sonra buraya ekleyecegim.

Cumhurbaskanligi, basbakanlik vs daha once de boyle fikirler gelmisti. Fakat su anda oyle bir devlete sahibiz ki, birakin destek olmalarini kostek olmasalar o bile yeter. Bu devletten destek istiyorsaniz sakalli veya turbanli olmaniz gerekiyor. Onlara bile hayatlarinin kaziklarini atacak kadar da asagiliklar ama neyse:) Simdi neden bu kadar kesin konusuyorsun ve yanlisin diyenler olacak. Bir ornek vereyim: Bu yil mayis ayinin baslarinda egitim bakanliginin mustesari beni aradi. Bir projeleri oldugunu ve yaklasik 700 tane ogrenciyi 2 aylik kurs ve bunlar icinde yine 53 ogrencinin surekli olarak Almanya da egitim almak istedigini ve bu isi bizlerle yapmak istedigini belirtti. Mustesar beyden ogrencilerle ilgili bilgileri istedim, bir liste yolladi 700 ogrencinin 580 i imam hatip lisesi mezunu. :) Hadi neyse bunu da gectim, bu ogrencileri almislar erzuruma goturmusler ogrenci olimpiyatlari icin. Bunlari karin tokluguna bir guzel orda 2 hafta calistirmislar gece gunduz. Tabiki gazi da vermisler, hepinizi Almanya ya yollayacagiz ve giderlerinizi devlet karsilayacak diye.:) Ayrica bunun disinda daha bir cok organizasyonda bunlari kullanmislar. Secim olduktan sonra, okulda bitti ogrenciler sormaya baslamis bizim Almanya isi noldu diye? Verilen cevap: Egitim bakanligindan gerekli odeme cikmadigi icin proje iptal edildi ama isteyen ogrenciler gitmek isterse hepsine 200 euro katki bursu verilecek diye(bir kereligine sadece):) Tabi bu ogrencilerin hevesleri icinde patladi. Simdi soruyorum size, siz bu devlete guvenebilirmisiniz? Basinda bile 10 dk da bir bir onceki soyledigini inkar eden bir adamin! oldugu devlete %50 guvenir ama birazcik beynine oksijen giden bir insanin asla ama asla guvenmemesi gerekir. Varsa biseyler biz vura kira elimizden geldigince yapariz biseyler, cok sukur elimiz ayagimiz tutuyor. Bu ulkede halen serefli ve gururu eurolarin altinda ezilmemis insanlar oldugunu umid ediyorum ve onlara guveniyorum.

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Mesaj gönderen eren_f2007 » Prş Kas 24, 2011 9:34 am

abi gercekten tebrikler ve cok tesekkurler bunlar herkesin yapabilecegi seyler degilPPPP