Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Almanca öğrenmek

Forum kurallari ve site ile ilgili duyurular, yonetici alim ilanlari vs.
Hildegard

Re: Almanca öğrenmek

Mesaj gönderen Hildegard » Çrş Eyl 08, 2021 10:23 am

Ronahii yazdı: Çrş Eyl 08, 2021 10:01 am Haziran ayında çalışmaya başladım, 2023 mayıs veya haziran ayında sertifika sınavına girerim diye tahmin ediyorum. Amacım şuan sadece sertifika alıp universiteden kabul almak. Oraya gittiğim takdirde daha rahat öğreneceğimi biliyorum. Siz sertifika ile ne yaptınız? Yurt dışı için nasıl bir amacınız vardı?
Sertifika master başvurularım için gerekliydi. Başvurduğum üniversitelerden kabullerimi aldım. 1 ay sonra da Almanya'ya gideceğim yüksek lisans için

Ronahii

Re: Almanca öğrenmek

Mesaj gönderen Ronahii » Çrş Eyl 08, 2021 2:06 pm

Hildegard yazdı: Çrş Eyl 08, 2021 10:23 am Sertifika master başvurularım için gerekliydi. Başvurduğum üniversitelerden kabullerimi aldım. 1 ay sonra da Almanya'ya gideceğim yüksek lisans için
Aa anladım dilerim emeklerinizin karşılığını misliyle alırsınız. Ben lisans başvurusu yapmak istiyorum