Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Almanya da Egitim ile Ilgili Das Akademie ile Röportajimiz

Forum kurallari ve site ile ilgili duyurular, yonetici alim ilanlari vs.
Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Almanya da Egitim ile Ilgili Das Akademie ile Röportajimiz

Mesaj gönderen Physiker » Cum Ağu 27, 2021 4:53 pm

Izmir de Almanca kursu egitimi veren Das Akademie nin yayin kurulus olan Das Zeitung ile yaptigimiz röportaji asagidaki linkte bulabilirsiniz ve siz de burdan konuyla ilgili fikirlerinizi paylasabilirsiniz:

https://www.daszeitung.com/almanyada-un ... LeHr7qIbDs
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

duisburger

Re: Almanya da Egitim ile Ilgili Das Akademie ile Röportajimiz

Mesaj gönderen duisburger » Cum Ağu 27, 2021 9:38 pm

Bizdeki Z kusaginin IQ<20

karbonaterol

Mesaj gönderen karbonaterol » Cum Ağu 27, 2021 11:13 pm

duisburger yazdı: Cum Ağu 27, 2021 9:38 pm Bizdeki Z kusaginin IQ<20
Bu arada z kuşağı diye tabir edilen grupta olan biri olarak tamamen katılıyorum. Çoğu arkadaşın eğitim hayati boyunca derslerle en ufak bir alakası olmamış buna rağmen ülkenin kötü olmasından dem vurup duruyor. Oysa ki bu güruh geçmiş nesilden de beter bir tembellik ve uyuşmuşluk taşıyor. En yakındıkları ve bana göre de en gülünç olan şey de şu: okulda hiç iyi eğitim yok (bu arada katılıyorum ancak kişide azıcık bir gelecek kaygısı dahi yoksa en iyi eğitimi alsa neye yarar), sınava girsem de iyi sonuç alamam. Yahu 1k 10k 30k sıralama yapanlar bu ülkede yaşayanlar değiller mi? Onlar uzaydan falan mı gelen insanlar? Gerçekten çok ilginç. Kişi eleştiri yapmadan önce bir kere olsun kendi öz eleştirisini yapmalı ki salak durumuna düşmemeli. Burada yazdıklarımı akranım olan arkadaşların hepsi üzerine alınmasın ama yazdığım öğrenci profiliyle de benzerlik taşıyorsanız yapabileceğim birsey yok.

rammsteinLBR

Mesaj gönderen rammsteinLBR » Cmt Ağu 28, 2021 12:03 am

duisburger yazdı: Cum Ağu 27, 2021 9:38 pm Bizdeki Z kusaginin IQ<20
Z kuşağından biri olarak ne yazık ki katılıyorum