Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

TU DARMSTADT

Forum kurallari ve site ile ilgili duyurular, yonetici alim ilanlari vs.
Runs

TU DARMSTADT

Mesaj gönderen Runs » Pzt Mar 08, 2021 1:11 pm

Merhaba arkadaşlar,
Summer semester için Tu Darmstadt 'a başvurup dönüş alan var mı aramızda? 1 nisan'da dönem başlıyor görünüyor. Olumlu ya da olumsuz cevap için bu kadar geç kalınması normal mi? Bilgisi olan bilgilendirebilir ya da yorum verebilirse çok sevinirim.

momaru

Re: TU DARMSTADT

Mesaj gönderen momaru » Pzr Mar 21, 2021 12:50 pm

Merhabalar Darmstant a başvuru yapmak üzereyiz. Kabul ile ilgili bilgi verirmisniz.Lütfen

taylanozgur

Mesaj gönderen taylanozgur » Çrş Ağu 04, 2021 3:07 pm

Merhabalar 2 hafta önce Darmstadta yaptığım başvuru aşşağıdaki nedenle reddedilmiş ben anlasam da bunun diğer okullar için geçerli olacağından korkuyorum acaba bilgisi olan var mı burda Maschinenbau ya kayıtlıyım.
Die eingereichten Zeugnisunterlagen berechtigen nicht zum Studium des
angegebenen Studienfaches. Es besteht weiterhin eine Fachbindung für Ihre bisherige
Studienrichtung bzw. für den Schwerpunkt Ihrer Hochschulzugangsberechtigung.

Kuss

Mesaj gönderen Kuss » Çrş Ağu 04, 2021 4:33 pm

taylanozgur yazdı: Çrş Ağu 04, 2021 3:07 pm Merhabalar 2 hafta önce Darmstadta yaptığım başvuru aşşağıdaki nedenle reddedilmiş ben anlasam da bunun diğer okullar için geçerli olacağından korkuyorum acaba bilgisi olan var mı burda Maschinenbau ya kayıtlıyım.
Die eingereichten Zeugnisunterlagen berechtigen nicht zum Studium des
angegebenen Studienfaches. Es besteht weiterhin eine Fachbindung für Ihre bisherige
Studienrichtung bzw. für den Schwerpunkt Ihrer Hochschulzugangsberechtigung.
Merhaba,

Okullara başvurmadan önce başvurduğunuz bölümün ve yerleştiğiniz bölümün uygunluğunu sormanızı tavsiye ederim. Bazı okulların bölümleri fakültelere göre kategorize etmesi daha farklı oluyor. Şansınız olabilir diye düşünüyorum.

Kolay gelsin