Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Ozel Mesaj la Bilgi Alma

Forum kurallari ve site ile ilgili duyurular, yonetici alim ilanlari vs.
Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Ozel Mesaj la Bilgi Alma

Mesaj gönderen Physiker » Cum Ara 19, 2008 10:49 pm

Sayin Deutschstudent Uyeleri,

Siteye uye olan herkese Almanya da egitim konusunda hizli ve dogru bi sekilde yardimci olabilmek, tecrubelerimizi ve sorunlarimizi paylasabilmek amaciyla bu siteyi kurduk ve su ana kadar herkese esit sekilde yardim etmeye calistik..

Yalniz ozellikle bazi arkadaslar kendi sorularini modaretor arkadaslara ozel mesajla iletiyorlar.. Hergun bana yaklasik 10 tane ozel mesaj geliyor uyelerimizden.. Elimden geldigi kadar hepinize yardimci olmak istiyorum fakat bundan sonra hepinizden ricam, ozel mesajlarinizi forumda paylasmaniz. Hem bu sekilde daha duzenli ve diger tecrubeli arkadaslarin deneyimlerinden faydanalanmis, hem de ilerde ayni sorunla karsilacak uyeler icin onemli bir arsiv yaratmis olursunuz..

Ayrica onumuzdeki bir bucuk aylik donemde okulla ilgili cok yogun bir doneme girecegim icin, ne yazikki ozel mesajtan gelen sorulariniza yanit veremeyecegim.. Sizlere tavsiyem gerek bana gerekse diger arkadaslara ozel mesajla mecbur kalmadiginiz surece bilgi alisverisi yapmamaniz.. Buraya istediginiz kadar baslik acabilirsiniz:) . En kisa surede sorulariniza cevap bulabileceginizden emin olabilirsiniz. Hem bu sekilde daha duzenli bir bilgi alis - verisinde bulunmus oluruz...

Hepinize anlayisiniz icin tesekkur eder, forumumuzda iyi paylasimlar dilerim..

Saygilarla

Gurkan
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Serhan

Ozel Mesaj la Bilgi Alma

Mesaj gönderen Serhan » Cum Ara 19, 2008 11:13 pm

Eve benimde maruz kaldigim durumlardan biri hala daha Ts den ozel mesajlar geliyor.. yardimmmmm diye bende genelde buraya yonlendirmeye calisiyorum..
Ayrica ozel mesajlaran ziyade msn isteyenlerde cok oluyor lutfen diger moderator arkadaslarda zor durumda kaliyor...
Forumumuz gitgide buyuyor ve bilgi arsivide genisliyor sifirdan baslayan yani hic almanyada egitimle ilgili bilgisi olmayan bir kisi siteyi bastan sona incelese bu konularin ustasi olur diye dusunuyorum.

Lutfen msn istemeyiniz... Yada ozel mesajlardan (cok acil olmadikca) Yardim istemeyiniz bunun icin Forumu kullaniniz... Hem Diger uyelerede faydali olmus olur

Gurkan abi Yogun donemin insallah olumlu gecer Basarilar...

Saygilar...

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Ozel Mesaj la Bilgi Alma

Mesaj gönderen Physiker » Sal Ara 23, 2008 4:58 pm

tesekkurler.. anlayisiniz icn tesekkur ederim.. yarin da ise basliyorum 4 ocak a kadar hergun sabah 8 den aksam 5 e kadar dusseldorf havaalaninda bi ise girdim, artik ordan da gelince ders.. anliycaniz bayagi zor bi donem..

21 ocak ta seminar verecegim, onun hazirliklarina basladim.. cok heyecanliyim simdi.. hayatimda ilk defa bi seminar verecegim ve almanca:D .. sonra ocak gibi cok zor bi sinav, 3 subat ve en son 7 subat da ta sinavlar bitecek, sonra deneylere baslayacagim.. offf kafayi yiycem..

benim icin kimse dua etmiyormu :(
www.deutschstudent.com

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Ozel Mesaj la Bilgi Alma

Mesaj gönderen Staatsmann » Sal Ara 23, 2008 8:13 pm

Kolay gelsiN Gurkan hem calisip hem okul hemde seminerlere hemde sosyal hayata yetismek zor,dengelemek zor cok iyi bilirim..Allah yardimcin olsuN tum bu zorluklar ilerdeki basarinda iyi bir etken olur insallah temennim bu duamda.. :)
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

b00ne

Ozel Mesaj la Bilgi Alma

Mesaj gönderen b00ne » Cum Oca 30, 2009 10:58 pm

sayin physiker,21 ocak cin biraz gec ama 3 ve 7 subatta olacak sinavlarin icin sana basarilar diliyorum,Allah yardimcin olsun ;) hersey diledigin gibi olur insallah :)

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Ozel Mesaj la Bilgi Alma

Mesaj gönderen Physiker » Cmt Oca 31, 2009 3:41 am

tesekkurler :D eski bi baslikti gorunce sasrdim bu arada sinav 7 subat degil 9 subat :S halen tarihleri bile bilmiyorum :D
www.deutschstudent.com

der Nordostwind

Ozel Mesaj la Bilgi Alma

Mesaj gönderen der Nordostwind » Cmt Oca 31, 2009 12:35 pm

Gurkan kardes ozele mesaj yadim cvp verirmisin :p:p:p:o
Evt kardes sonuna kadar haklisin siteyi bastan sona okuduk ama yinede yeni sorulan bir soru bilmedigimiz bisey olabilir...
uye sayimizla beraber sorulan sorularin artmasi dilegiyle...B)

b00ne

Ozel Mesaj la Bilgi Alma

Mesaj gönderen b00ne » Cmt Oca 31, 2009 12:54 pm

:D olur bole seyler =) aman sinavlarin gunlerini karistirma :D basarilar ;)

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Ozel Mesaj la Bilgi Alma

Mesaj gönderen Physiker » Pzt Mar 09, 2009 1:01 am

ozel mesajla halen cok sayida soru geliyor.. cok ozel degilse sorularinizi forum sayfalarinda yoneltmenizi bi kere daha rica ediyorum.
www.deutschstudent.com

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Ozel Mesaj la Bilgi Alma

Mesaj gönderen Physiker » Sal Nis 14, 2009 6:39 pm

:o

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Ozel Mesaj la Bilgi Alma