Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Kontak Bilgilerinizi Burda Yazmayin

Forum kurallari ve site ile ilgili duyurular, yonetici alim ilanlari vs.
Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Kontak Bilgilerinizi Burda Yazmayin

Mesaj gönderen Physiker » Cum Oca 15, 2021 10:38 am

Herkese Merhaba

Lütfen forum sayfalarimizda kendinize ait ve özel Mail Adresi, sosyal medya hesaplarinizin linklerini veya kullanici adinizi ya da Telefon numaralarinizi paylasmayin.

Daha sonradan cok fazla bu kanallardan soru gelince bunalip, bize defalarca iletisim bilgilerimi silin diye mail atiyorsunuz. Bugünden sonra forum sitesinde kontak bilgilerini paylasan her kim olursa olsun en az 2 hafta süreyle ban cezasi alacaktir.

Anlayisiniz icin tesekkürler.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Kullanıcı avatarı
dabadee

Re: Kontak Bilgilerinizi Burda Yazmayin

Mesaj gönderen dabadee » Cmt Oca 16, 2021 9:48 pm

Peki bu durumda kisisel olarak konusmak istedigim kisiye nasil iletisim adresimi verebilirim?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzt Oca 18, 2021 3:24 am

Burasi forum sitesi arkadaslar. Forum sitesinde platforma ait bilgi paylasilir. "Kisisel" görüsmeler icin daha farkli platformlar var onlari kullanin.
www.deutschstudent.com

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Sal Şub 09, 2021 3:09 pm

Tekrar edelim, burda kendi sahsi kontak bilgilerini paylasip sonra bize bunu silin diye mail veya mesaj atmayin. Uyariyi yaptik, kendi kontak bilgilerini paylasanlar hem ceza yiyecek hem de bilgileri silinmeyecek.
www.deutschstudent.com

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Çrş Mar 03, 2021 2:33 pm

Zeka yetersizliligi sebebiyle anlama konusunda zorluk ceken arkadaslar icin tekrar hatirlatma.
www.deutschstudent.com

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzt Mar 08, 2021 10:10 am

Halen mail adresi birakan.. neyse.. Tu München basvuru basligi altinda mail adresi birakanlar banlandi ve konu basligi sürekli olarak silindi.
www.deutschstudent.com

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Sal Mar 09, 2021 7:49 am

Dün 6 üye banlandi. Yeni olanlar 1-2 hafta ve eski üyeler sürekli olarak banlandi. Ban cezasi kaldirma diye birsey yok. Konunun ciddiyeti icin belirteyim. 13 yilda banlanan üye sayisi 7, son bir haftada uyariya ragmen mail ve telefon numarasi paylastigi icin banlanan üye sayisi 10.
www.deutschstudent.com

tyson

Mesaj gönderen tyson » Cmt Mar 13, 2021 9:08 am

Physiker yazdı: Çrş Mar 03, 2021 2:33 pm Zeka yetersizliligi sebebiyle anlama konusunda zorluk ceken arkadaslar icin tekrar hatirlatma.
Merhaba, siz insanlarla nasıl böyle konuşabiliyorsunuz?? Uyarınızı yaparsınız, uyulmuyorsa siteden atarsınız olur biter.
Bu üsluba üyeler nasıl tahammül ediyor, şaşırtıcı gerçekten. Çıkıyorum üyelikten.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Cmt Mar 13, 2021 11:38 pm

tyson yazdı: Cmt Mar 13, 2021 9:08 am Merhaba, siz insanlarla nasıl böyle konuşabiliyorsunuz?? Uyarınızı yaparsınız, uyulmuyorsa siteden atarsınız olur biter.
Bu üsluba üyeler nasıl tahammül ediyor, şaşırtıcı gerçekten. Çıkıyorum üyelikten.
Evet isi bitince yillar sonra mail atip, whatsapp dan arayip ya sosyal medyadan engelleyene kadar mesaj yazip, benim su kadar yil önce mesajim var, surda mail adresimi adimi yazmisim veya facebook profilimin linkini koymusum veya 200 tane mesajim var bunlari tek tek silermisiniz diye gereksiz yere is cikaranlarla tek tek ben ugrasiyorum Hatta 2 ay önce birisi polise sikayet etmis beni, gidip ifade verdim. Evet sitenin adminimiyim 13 yillik site, forumda yazilan 40 bin mesaji tek tek kontrol edemem dedim ve ciktim. Herhangi bir yaptirim olmadi tabiki ama git gel polis merkezine o kadar isin arasinda ekstra bir is. Mail adresini yazma diyoruz ve inadina yapar gibi sanki gelip altina mail adresi yaziyorsa kusura bakmayin daha agir sekilde de hakareti hakediyorlar.. Üzerine aliniyorsan veya begenmiyorsan defol git bir daha girme bu siteye.
www.deutschstudent.com

electronics.ege

Mesaj gönderen electronics.ege » Pzt Mar 22, 2021 7:53 am

Physiker yazdı: Cum Oca 15, 2021 10:38 am Herkese Merhaba

Lütfen forum sayfalarimizda kendinize ait ve özel Mail Adresi, sosyal medya hesaplarinizin linklerini veya kullanici adinizi ya da Telefon numaralarinizi paylasmayin.

Daha sonradan cok fazla bu kanallardan soru gelince bunalip, bize defalarca iletisim bilgilerimi silin diye mail atiyorsunuz. Bugünden sonra forum sitesinde kontak bilgilerini paylasan her kim olursa olsun en az 1 hafta süreyle ban cezasi alacaktir.

Uyarınızı geç gördüm ve yazmış bulundum. Daha sonra yazdığım kontakt bilgisini dönüp silmek istediğimde düzeltemedim. Size özel mesajla ulaşamadım. O yüzden buraya yazıyorum. "Kullanıcıların Dikkatine" kısmına eklerseniz bu uyarıyı üyeler tarafından daha rahat görülebilir. Engellenmemeyi umuyor iyi günler diliyorum. Saygılarımla

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Sal Mar 23, 2021 11:53 am

electronics.ege yazdı: Pzt Mar 22, 2021 7:53 am Uyarınızı geç gördüm ve yazmış bulundum. Daha sonra yazdığım kontakt bilgisini dönüp silmek istediğimde düzeltemedim. Size özel mesajla ulaşamadım. O yüzden buraya yazıyorum. "Kullanıcıların Dikkatine" kısmına eklerseniz bu uyarıyı üyeler tarafından daha rahat görülebilir. Engellenmemeyi umuyor iyi günler diliyorum. Saygılarımla
Hassasiyetiniz icin ben de tesekkür ederim. Benim kizdigim nokta, arkadaslar mail adreslerini sildim lütfen burda kontakt bilgilerini yazmayin dememe ragmen direkt o yorumun altina mail adresi veya telefon numarasi birakanlara ve yukarda sadece show yapmak icin siteye ikinci bir üyelik actirip güya siteye ilk defa giriyormus gibi yapip duyar kasmaya calisanlara.
www.deutschstudent.com

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzt Nis 05, 2021 4:12 pm

Kurala uyan üyelerimize tekrar tesekkürler. Özellikle zamaninda gelip burda FETÖ propagandasi yapanlar yillar sonra gelip yazdiklarimi silin diye bana veya diger yönetici arkadaslara mesaj atmasin. Biz zamaninda alcak hoca efendinize "fetos" dedigimizde onlari kayit altina alip bizi hem Türkiye de hem Almanya da hukuk makamlarina sikayet edenlerin zamaninda burda yazdiklari kayitli olarak kalacak ve burda biraktiklari kontak bilgileri de silinmeyecek.

Diger yandan "acil" bilgi almak adina zamaninda gaza gelip bu forum sitesinde bütün kontak bilgilerini yazip, bana bu konuda bilgi verin lütfen diye insanlari zamaninda burda sikbogaz eden eski üyelerinde simdi cikip ya sürekli sizin siteden ögrenci geliyor bana mail, mesaj atiyor, engelleye engelleye yoruldum yeter sizi mahkemeye veririm gibi anlamsiz cikislariyla kendini belkide hayatinda ilk defa önemli biri gibi hissettiren ve 3-4 kisiyi engelleyecek enerjisi ve zamani olmayan bu süper önemli kisilerin isi gücü birakip bizi polise sikayet etmeleri gibi durumlari tekrar yasamamak adina böyle bir önlem almak zorunda kaldik.

www.deutschstudent.com